Bilgisayar öğretmenlerine ihtiyaç yok!

Kodla Büyü
yok hocam sen hala anlayamamışsın yazının yazılma amacını lütfen tekrar tekrar oku bu adam bizi bu duruma düşüren zihniyetle aynı düşüncede zaten :verymad:

Sen bir iki defa daha oku hocam yazıyı....

zeybekd' Alıntı:
yok hocam sen hala anlayamamışsın yazının yazılma amacını lütfen tekrar tekrar oku bu adam bizi bu duruma düşüren zihniyetle aynı düşüncede zaten :verymad:

Sen bir iki defa daha oku hocam yazıyı....
evet bende ondan bahsediyorum zaten...

nese1982' Alıntı:
içimizde bu adamı da savunanlar var ya hayret bişeysiniz.... :x
+1

Biz de bir haber sitesi yapsak ya.
MEB sorunları üzerine,
bir sürü yazarımız var.

Hatta masrafları karşılamak adına yazısının çıkmasını isteyen belli bir meblağ verir. örneğin 5 TL. +reklamlar gelir.

Sitenin popüleritesini arttırmak için diğer zümreleri ilgilendiren yazılar materyallerde ekleriz.

Hem haberleri okurlar hem faydalanırlar. ve hatta kaynak gösterirler.

Bu adam sadece maşa, Ne yapılmak isteniyor anlayalım artık... İşine gelince kullanıp işin bitince atılacak çer çöp kadar bile değerimiz yokmuş...
Bu adam sadece maşa birileri ipinden tutup salıyor üstümüze, biz sadece buna küfür edip yuhlayacağımıza bu ................ arkasındakileri bulup afişe etmek gerek...
Bu adam sadece maşa, yazmış çizmiş doğru da söylemiş bak ne hale geldik ne hale getirildik, KAPATIN GÖZÜNÜZÜ UYUMAYA DEVAM...

O değilde bu yazıyı yazan adama yüzyılın kapağı oldu. Ben olsam bir daha toplum içine çıkamazdım :D

meb bile yanlışından döndü de mustafa dönmez dönmedi.

Artık Orman Muhafaza Memurları da mülakatla alınacakmış. http://www.memurlar.net/haber/377250/
Bu konuda mülakatın ne kadar gerekli olduğunu savunan bir yazı yazmakla meşguldür . Böyle geniş insanlar her türlü utanmadan toplum içine çıkarlar.

Arkadaşlar çocuklar zaten biliyor cümlesine okulunuzda katılmayın çocuklar bilg kullanmayı tabii ki bilecek . size bunları söyleyenlerin eline excelde bir tablo tutuşturun veya wordte sınav kağı bakakalırlar. hepsi yapılan üzerinden düzenleme bile yapamıyor öğretmenlerin bile. benim öğrencilerimin yapabildiklerini öğretmenleri yapamaz dersi hafife salmalarına izin vermeyin ya da az daha okuyup bt öğretmeni olsaylarmış ben üniye girerken en yüksek puanlı öğretmenlikti en az 20 puan fark 40 soru fazla yapmıştım bizim derdimiz gimseyi germesin.

Ounun son yaşananlardan haberi yoktu o nedenle o yazıyı yazdı . Yoksa eğer azıcık biri kulağına fısıldasaydı durumu
Ağzına biber sürer yazmazdı vallah...

Bir arkadaşıma müdürü "Siz de kendinize öğretmen mi diyorsunuz dersiniz seçmeli, boş yere okumuşsunuz, senin yaptığın bu işi tamirci de yapıyor " tarzında sözler söylemişti. Tabii arkadaşım da bunu önce ilçeye sonra da savcılığa verdi. Yanılmıyorsam 6 ay mı 1 yıl mı ne hapis cezası almıştı. (5 yıl içinde benzer bir suç işlememesi ile cezası silinecekti) . Ancak basın yayınla işlenen suçlarda ceza 2 katıdır. Bunu o kişiye hatırlatmak gerekir.

Ayrıca BT öğretmenlerine demediğini bırakmamış bir de en fazla ekdersi onlar alıyo demiş. Ne o kendi olamadığı için mi gocunmuş acaba. Yada BT cinin BT Rehberliğinde gözü var. o giderse kendi alacak herhalde ekdersi...

Tövbe tövbe...

Dersler zorunlu olunca zoruna gitti herhalde.

Bir de şu kamudanhaber sitesinde hala yazısı yayınlanıyor

bana diyorlar senin bildiğini herkes biliyor evet haklısınız diyorum ben bilgisayar kullanmayı bilmiyorum.Masaya bir max ve maya kitabı bıraktım sınıfa gittim odada kamera açık.Yav yemin ederim hani maymunlar cehenneminden kaçış diye bir film vardı ya aynısı tıpkısını bizim öğretmenler çevirmişler.Evirdi çevirdi 30 kişi anlayan yok. :mrgreen:

Buzkırıcı' Alıntı:
bana diyorlar senin bildiğini herkes biliyor evet haklısınız diyorum ben bilgisayar kullanmayı bilmiyorum.Masaya bir max ve maya kitabı bıraktım sınıfa gittim odada kamera açık.Yav yemin ederim hani maymunlar cehenneminden kaçış diye bir film vardı ya aynısı tıpkısını bizim öğretmenler çevirmişler.Evirdi çevirdi 30 kişi anlayan yok. :mrgreen:

Bana laf diyenlere ben de aynı taktiği uygularım artık hocam :) İyiymiş :+1: Gerçi bu aralar okulda fazla olmadığımdan pek yüzyüze gelemiyorum arkadaşlarla

Geri