Bilgisayar öğretmenlerine ihtiyaç yok!

Kodla Büyü
kakababa' Alıntı:
mahmutserinkaya' Alıntı:
Arkadaşlar 0532 603 45 95 numaralı telefon arayarak yayın editörüne bağlanarak yazının kaldırılması talebinde bulundum ama sizlerinde arayarak bu cahil beyinin yazdığı yazıyı kaldırmasını isteyin.
aradım bende sendika avukatının yanındayım dava açacağız dedim

Harikasın hocam :alkis:

http://www.kamudanhaber.com/egitim/bt-o ... 85763.html
Mustafa DÖNMEZ

Yazarın Açıklaması 23/05/2013

(Aykırı düşünceye tahammül etmek)

Bilgisayar öğretmeleri ile ilgili yazdığım yazıya bu kadar yorum/tepki geleceğini düşünmüyordum. Herkes düşüncesini hakaret içermeden açıkça ortaya koymalıdır. Mesela müdür başyardımcıları kaldırılmalıdır, ilçe müdürlükleri kaldırılmalıdır, teşkilat yasası değiştirilmelidir 30 genel müdürlük kapatılmalıdır vb. birçok konuda eğitimciler görüş/yorum/makale gibi yazılar yazmaktadırlar. Bu yazılarda bu görevlerde bulunanların görevleri ile ilgili kişisel yorumlar okuyucular ile paylaşılmaktadır. Yoksa hakaret etmek/ aşağılamak gibi bir amaç güdülmemektedir. Amaç sistemi daha verimli hale getirmektir

altına bu notu düşmüş
gerizeka

oturduğu yerden atıp tutmak işin mutfağını bilmeden klavye başında delikanlılık yapmak kolay... her önüne geleni editör yapıyorlar çok güzel olmuş...

mahmutserinkaya' Alıntı:
Arkadaşlar 0532 603 45 95 numaralı telefon arayarak yayın editörüne bağlanarak yazının kaldırılması talebinde bulundum ama sizlerinde arayarak bu cahil beyinin yazdığı yazıyı kaldırmasını isteyin.
kamudanhaber.com un teli mu bu

ne cok biliyormu bu dönmez. ona soracaklar kimi neyi hangi kurumlari kaldirip kaldirmayacaklarini. terbiyesiz insan görünümlü şey.

Merhaba arkadaşlar Bu yazıyı Akşam gördüm. Doğrusu yazıya izin veren siteleri sorgulamak lazım. Bu yazının kaldırılmaması durumunda hem yazı yazan hemde yayınlayan sitelere DAVA açacağımı söyledim . Nihayet kaldırmışlar geçe 23:00 te kamuajans.com da gördüm site sorumlularına hemen mail çektim. Başka diğer sitelerede resmi ihtarda bulunuacağım. Bir bu kalmıştı bize saldırmayan. Ayrıca deneğinizin avukatı varsa BT öğretmenleri adına harekete geçse iyi olur.

Sefa TETİKOĞLU ( EĞİTİM-SÖZ-SEN - Basın Yayın Sorum Genel. Başkan Yrd)

sefatetik' Alıntı:
Merhaba arkadaşlar Bu yazıyı Akşam gördüm. Doğrusu yazıya izin veren siteleri sorgulamak lazım. Bu yazının kaldırılmaması durumunda hem yazı yazan hemde yayınlayan sitelere DAVA açacağımı söyledim . Nihayet kaldırmışlar geçe 23:00 te kamuajans.com da gördüm site sorumlularına hemen mail çektim. Başka diğer sitelerede resmi ihtarda bulunuacağım. Bir bu kalmıştı bize saldırmayan. Ayrıca deneğinizin avukatı varsa BT öğretmenleri adına harekete geçse iyi olur.

Sefa TETİKOĞLU ( EĞİTİM-SÖZ-SEN - Basın Yayın Sorum Genel. Başkan Yrd)
Çektiğiniz mail işe yaramış hocam.
Adamı(!) uçurmuşlar.
Darısı diğer adamlara(!)

Her önüne gelen yazar olursa olacağı bu.Bilimsellikten uzak kahve insanı çapında köşe yazısı.Herkesi kutluyorum ama bu iyi bir sınav oldu bizler için. :+1:

Hocam az önce de editörlerle de görüştüm. Özellikle bizim hakkımızda her önüne gelen yazıyı yayınlamayın. Sorumluğusu size aittir. Ayrıca yazıyı yazan kişinin beni aramasını söyledim. Mustafa DÖNMEZ 'in Tüm BT öğretmenlerinden özür niteliğinde bir yazı yazmasa hakkında 1 ay içersinde dava acacağımıda editörlerine bildirdim. ...

kamudanhaberde hala yazı duruyor 150 den fazla eleştiri var hala yazıyı kaldırmıyorlar

kamudan haberi kınıyorum.Yazıklar olsun hala duruyor h :verymad: aber.Telefonunu bilen var mı..

kamudanhaber.com artık benim yorumlarımı da yayınlamıyor.
reziller :verymad:

Değerli arkadaşlar az önce mebpersonelinde okuduğum bir yorumdan esinlendim ve aklıma bir fikir geldi. etik mi değil mi tartışalım istiyorum.
ali uğur doğan
3-5 saat ek ders için bu kadar anlamsızca bir yazı yazan kişiyi kınıyorum.öğretmenliğin ne olduğunu anlayamamış.gel kardeşim şırnakta görev yapıyorum ben.insanlar burada bilgisayarı açmayı bilmiyorlar daha.

Doğu ilimizde bir okulda çalışan arkadaşlar.. okullarındaki öğrenci ve velileri örgütleseler.. onlara bilgisayar konusunun ne kadar önemli olduğunu, batınında bu şekilde daha çok geliştiğini, sizlerin burada teknolojiyi kullanmanızı ve gelişmenizi istemedikleri için bilişimi seçmeli yaptılar.. devlet size bu konuda yardım etmiyor labaratuar isteriz bilgisayar isteriz tablette gelmedi devlet bakmıyor buraya bilgisayar göndermiyor biz bilmiyoruz teve den izliyoruz. Bilişim zorunlu olsun..şeklinde bir eylem planlansa nasıl olur diyorum.

Arkadaşlar kamudan habare de ihtarda bulundum az önce kaldırın diye
Telefonlarını bilen varsa yazsın ben arayayım...

güncel kalsın....
haberi sildirmemiz böyle düşünen meb bürokratlarının düşüncelerini sildiğimiz anlamına gelmiyor.
adam bakanlığın bize olan bakış açısını yansıtmış aslında...bu örümcek kafaları nasıl değiştireceğiz onu konuşalım..

Geri