Bilgisayar öğretmenlerine ihtiyaç yok!

Kodla Büyü
bütün gelişmiş milletlerde bilgisayar dersi zorunlu. adamlar dünyayı teknoloji ile kontrol ediyor. bizim düştüğümüz durumlara bak...

bide utanmadan altına yazmışki hakaret amacım yok daha verimli hale getirmek istedim. Gerizekalı adam sende o kafa nerde, o kafa olsa desinki bilişim derslerinin müfredatı değişmeli ayzılım ve tasarım dersleri gelmeli hatta teknik ortaokullar açılmalı. ama böyle beyin yoksunlarını yazar yaarlarsa böyle cahilce yazılar çıkar

Arkadaşlar bu adamı rahatsız etmek lazım sürekli yorum yapın kamudanhaber

Re: Mustafa Dönmez - Bilgisayar Öğretmenlerine İhtiyaç Yok

bu konuda açılan 3. başlık olmuş biraz geç kalmışsın hocam :)

bu şahsa o kadar da tatlı bir uslüple yazdım neden yayınlamıyorlar ki?? aykırı düşüncelere tahammül gücünü ölçmek için bir kaç soru sordum sadece :shock:

KAMUAJANS haberi KALDIRDI...

Derneğinde bu habere bir tepki vermesi lazım dernek yönetimine ulaşabilenler bu işe bir el atsın...

yazıklar olsun bu kadar kolay işte bazı işler madem tahammül sınırı daha fazla "(Aykırı düşünceye tahammül etmek)" not düşmüş birde lüzumsuz niye tüm yorumları yayınlamıyorlar. eminim ordakinin kaç katı yorum vardır daha...

kamudanhaber hala inat ediyor. Ben bu siteyi ilgili arkadaşlara havale edelim diyorum.

İftira haber yaparak yedikleri küfürler ömür boyu yeter. Zaten Bt öğretmenlerinin canı burnunda , ilkokula dönüşenlerdekiler tamamen norm fazlası, es kaza mustafa dönmez efendi biri ile karşılaşsa başına geleceklerden korktu galiba.

Ahlak yoksunu balon haberci kamudanhaber de kaldırsa. :verymad:

Form yöneticisi arkadaşlar,
Bizimle ilgili bu haberi yapan siteleri ve bu haberin yanlışlığını ortaya koyan SABİT başlık oluşturabilirler mi?

Arkadaşlar 0532 603 45 95 numaralı telefon arayarak yayın editörüne bağlanarak yazının kaldırılması talebinde bulundum ama sizlerinde arayarak bu cahil beyinin yazdığı yazıyı kaldırmasını isteyin.

redhack e mı bildirsek acaba bizim için güzel bir açılış sayfası yapsalar bu sitelere

mahmutserinkaya' Alıntı:
Arkadaşlar 0532 603 45 95 numaralı telefon arayarak yayın editörüne bağlanarak yazının kaldırılması talebinde bulundum ama sizlerinde arayarak bu cahil beyinin yazdığı yazıyı kaldırmasını isteyin.
aradım bende sendika avukatının yanındayım dava açacağız dedim

Geri