BT SINIFINIZ İÇİN PANO(önizlemeli)

Kodla Büyü
xapex' Alıntı:
Hocam panonun Psd'sinide gönderseniz çokmu şey istemiş oluruz :)
hocam linki vermiştim ilk mesajlarda. Link hala çalışıyor. Oradan alabilirsiniz. Değiştirip kendi sınıfınıza uyarlayarak kullanabilirsiniz...

hocam o PNG, dolayısıyla katman bazında değişiklik yapamıyorum.
PSD'si varsa daha kolay olur

ozgurel' Alıntı:
Maliyeti yazmamışım. Reklamcılar metresini 10 liraya basıyor. 2,5 m.ye 25 tl ücret ödedim. Yaklaşık 10 dk. çıkartıp kullanabilirsiniz...
nerde çıkardınız burda metrekaresini 35 ye yapıyorlar :x

Tesekkürler. Güzel bir çalışma olmuş
Ama daha önemlisi bunun içini doldurabilmek.

çok güzel fikir ve güzel tasarım.Elinize sağlık hocam.
Ben de bastıracam.Süper değişiklik, sınıfın ihtiyacı vardı. :idea: Sınıf öğretmenleri sınıfları süsleyip duruyorlardı, ben de BT ye farklı ne yapsam diye düşünüyordum.
teşekkürler.

hocam bende web sayfanızı çok begendim php tabanlı mı web sayfası biraz tiyo verseniz bizde yapsak böle web sayfası önerilerinizi bekliyorum çok teşekkürler

mavimali' Alıntı:
hocam bende web sayfanızı çok begendim php tabanlı mı web sayfası biraz tiyo verseniz bizde yapsak böle web sayfası önerilerinizi bekliyorum çok teşekkürler
php değil meb serverı php desteklemiyor

mavimali' Alıntı:
Yok hocam sıfırdan dreamweaver de kendim tasarladım. normal html site... :)

ozgurel' Alıntı:
Öğretmen bilgisayarına her oturduğumda karşımda boş boş duran duvar için bu panoyu çıkattırm. Pano 2,5 metreye 62 cm boyutundadır. İnanın sınıfın havası bir anda değişti. Bir sonraki mesajda png yi paylaşıyorum. Değiştirerek kullanabilirsiniz.

hocam okul sitenizin bir tasarımını gönderme imkanınız varmı. siteniz çok güzel olmuş

ozgurel' Alıntı:
Öğretmen bilgisayarına her oturduğumda karşımda boş boş duran duvar için bu panoyu çıkattırm. Pano 2,5 metreye 62 cm boyutundadır. İnanın sınıfın havası bir anda değişti. Bir sonraki mesajda png yi paylaşıyorum. Değiştirerek kullanabilirsiniz.
hocam panonuz çok güzel bunu psd olarak eklermisiniz ?

hocam ya açmıyor sayfa yardımcı olursanız sevinirim..bende kullnamak istiyorum bu panoyu

Geri