BT SINIFINIZ İÇİN PANO(önizlemeli)

Kodla Büyü
ben indiremedim dosyayı, acaba okuldan indirmeye çalıştığım için olabilirmi :?

link sağlam hocam. Okuldan indirirken sorun çıkmış olabilir. indiremezseniz pm atabilirim.

Çok güzel bir çalışma ellerine sağlık. Böyle bir paylaşım için teşekkür ederim.

Not : link sağlam, bir sorun yok.

teşekkürler hocam, elinize sağlık. hem öğrencilere farklı bir motivasyon sağlayabilir, hem de bilişim teknolojileri sınıfındaki öğretmene. değişiklik iyi oluyor gerçekten.

teşekkür ederim hocam. BT sınıfım olunca inşallah asmayı düşündüğüm bi pano. Emeğinize sağlık...

ozgurel' Alıntı:
hardeniz' Alıntı:
hocam nasıl düzenleme yapacağız.bilgilendirirseniz sevinirim
Hocam photoshop ya da firevorks programında açın dosyayı. İstediğiniz resmi değiştirebilir, düzelmesini istediğiniz yazıları değiştirebilirsiniz. Örneğin benim okul logosunu koyduğum resmi silip kendi okulunuzun logosunu ekleyebilirsiniz. İyi çalışmalar...

hocam psd si varsa gönderebilrimisiniz 1.sayfadaki linkte png var malum photoshota katman halinde bulunan psd olursa daha rahat değiştirilebilir şimdiden teşekkürler çok güzel bir çalışma olmuş :++:

okuldayım arkadaşlar indiremiyorum linkten.bana da pm atar mısınız? bu arada ellerinize sağlık hocam çok güzelmiş:)

hocam güzel bir çalışma elinize sağlık :). ama bende indiremiyorum şuan.pm atarsanız çok sevineceğim hocam. saygılar :)

özgür hocam indiremiyorum acaba yeniden başka bir siteye veya pm olarak atarsanız sevinirim. teşekkür ederim çok güzel olmuş. :+1:

meb tüm linkleri yasakladığı için www.gmail.com adresine yükledim arkadaşlar, oradan kullanabilirsiniz.
kullanıcı adı : btpano
şifre : 78007800

kullanan arkadaşlar şifreyi değiştirmediği sürece isteyen bu adresten indirebilir :))

özgurel hocam png halini yüklemişsiniz bunun değiştirebileceğimiz psd dosyası yok mu. güzel bir çalışma ellerinize sağlık

ozgurel' Alıntı:
meb tüm linkleri yasakladığı için http://www.gmail.com adresine yükledim arkadaşlar, oradan kullanabilirsiniz.

kullanan arkadaşlar şifreyi değiştirmediği sürece isteyen bu adresten indirebilir :))

güzel yöntem hocam. SAğolun. Düzenleyemeyen arkadaşlar için söylüyorum, Fireworks da istediğiniz değişikliği yapabilirsiniz.

hocam çok teşekkürler. Allah razı olsun. Çok güzel bir çalışma ve paylaşım olmuş :+1:

ozgurel' Alıntı:
meb tüm linkleri yasakladığı için http://www.gmail.com adresine yükledim arkadaşlar, oradan kullanabilirsiniz.

Emeğine sağlık hocam. :alkis:

ozgurel yazdı:

kullanan arkadaşlar şifreyi değiştirmediği sürece isteyen bu adresten indirebilir )

acaba silindi mi dosya, posta kutusunda,taslaklarda yok sayın hocam. doğru yere mi bakmıyorum yoksa?

Geri