BT SINIFINIZ İÇİN PANO(önizlemeli)

Kodla Büyü
Ellerinize sağlık.Gerçekten çok güzel olmuş.paylaşım içinde teşekkürler... :+1:

Bu zamana kadar benim rastladığım en güzel çalışma, çok güzel görünüyor hocam elinize sağlık.

Hocam elinize emeğinize sağlık ne güzel bu tür çalışmalarınızı destekleyip yardımcı olan idarecileriniz varsa ben de güzel sınıf duvarına bilgisayarın tarih şeridi şeklinde bişey hazırlamıştım bir türlü idareye güzel olacağını anlatamadım destek olmadılar sınıfımızın parası varken
bir tane donanım parçalarının segilediğimiz pano hazırladık onu da zorla yaptırdım yapınca müdür bey çok güzel oldu diyor ama yaptırana kadar neler çekmiştim
elinize emeğinize sağlık hocam

Hazır açmışken tüm teşekkür edenlere toplu bir "şekilde önemli değil, ne demek" diyorum. Panoyu reklamcıda çıkarttım hocam 25 tl karşılığında brandaya baskı aldım. Boyutlarını tam hatırlamıyorum ama önceki msjlarda vardı sanırım. Güle güle kullanın...

gerçekten çok güzel olmuş hocam tebrikler :alkis: ben de kullanmayı düşünüyorum. paylaşım için teşekkkürler :++:

link hala çalışıyor hocam. ilk sayfada png dosyasını paylaşmıştım...

hardeniz' Alıntı:
hocam nasıl düzenleme yapacağız.bilgilendirirseniz sevinirim
Hocam photoshop ya da firevorks programında açın dosyayı. İstediğiniz resmi değiştirebilir, düzelmesini istediğiniz yazıları değiştirebilirsiniz. Örneğin benim okul logosunu koyduğum resmi silip kendi okulunuzun logosunu ekleyebilirsiniz. İyi çalışmalar...

Geri