BT SINIFINIZ İÇİN PANO(önizlemeli)

Kodla Büyü

ozgurel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Öğretmen bilgisayarına her oturduğumda karşımda boş boş duran duvar için bu panoyu çıkattırm. Pano 2,5 metreye 62 cm boyutundadır. İnanın sınıfın havası bir anda değişti. Bir sonraki mesajda png yi paylaşıyorum. Değiştirerek kullanabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• pano_afis.jpg
    pano_afis.jpg
    30.8 KB · Görüntüleme: 9,045
Sınıf kurallarına en çok dikkat eden sınıfın toplu fotoğrafı ilk bölümde yayınlanacak. İkinci bölümde her ay için iki tavsiye kitap ve bir dergi tanıtımı... Bilişim haberlerinde ilk olarak geleceğin cep telefonu tasarımlarını asmayı düşünüyorum. BT Sınıfını seviyorum, çünkü; bölümüne öğrenci görüşlerini renkli post-it lere yazıp yapıştıracam. Alt bölümde tahtaya günün boş saatleri yazılacak, okul sitesinin reklamı ve ayın Dyned kullanım birincisinin fotoğrafı, sınıfı en çok kullanan öğrencinin fotoğrafı, sınıf kurallarına en çok özen gösteren öğrencinin fotoğrafı asılacak.

Maliyeti yazmamışım. Reklamcılar metresini 10 liraya basıyor. 2,5 m.ye 25 tl ücret ödedim. Yaklaşık 10 dk. çıkartıp kullanabilirsiniz...

eline emeğine sağlık hocam, gerçekten çok güzel çalışma olmuş, şimdi indiriyorum, hemen kullanmaya başlıycam, tekrardan sağol

Hocam bu baskı neyin üzerine yapıldı. İç mekan afişi şeklinde brandaya mı yoksa kağıt üzeri baskımı

tyyt' Alıntı:
Hocam bu baskı neyin üzerine yapıldı. İç mekan afişi şeklinde brandaya mı yoksa kağıt üzeri baskımı
iç mekan afişi şeklinde brandaya basıldı hocam. Kağıt post-it vs. yapıştırırken herhangi bir sorun olmuyor. Panoyu asınca gerçekten sınıfın havası değişti. Sınıf öğretmenleri de sınıflarına birer tane istiyor şimdiden. :))

ozgurel' Alıntı:
tyyt' Alıntı:
iç mekan afişi şeklinde brandaya basıldı hocam. Kağıt post-it vs. yapıştırırken herhangi bir sorun olmuyor. Panoyu asınca gerçekten sınıfın havası değişti. Sınıf öğretmenleri de sınıflarına birer tane istiyor şimdiden. :))
hocam ben sözelciyim sanırım ondan kaynaklandı pek anlayamadım,sınıftan fotosunu çekip paylaşabilir misin zahmet olmazsa,teşekkürler ayrıca paylaşım için..

hocam p.tesi atabilirim ancak. Beyaz brandaya baskı aldım. 2,5 metreye 62 cm boyutlarında...

Hocam Panonuzu incelerken gözüm sitenizin adresine kaydı ve bide onu ziyaret edeyim dedim.
sayfaların bir kısmı eksik olmasına rağmen konu başlıkları ve tasarımı hakikaten çok harika olmuş
Posterede sitenizede hayran kaldım açıkcası, tasarım anlayışıyınız süper bence.

panonuz çok kullanışlı ve çok güzel olmuş tebrik ederim. paylaşım için teşekkürler :+1:

Geri