Coine yatırım yapan var mı ?

Kodla Büyü
eğer btc 51.500 den kapanış yaşamadıktan sonra benim diyeceğim:

1. Türkiye saati ile akşam 18 civarı newyork borsası stop loss yapan uyanıkları kerizler. önce satar stop loss cular keyfine bakarken ellerindeki kripto satılır.
2. sonra başlarlar almaya. gece 24.00 - 01.00 civarına kadar yükselir. burdan kar satışı gelir.
3. sabah olur tokyo ve singapur borsası sabah 04 civarı aynı keklemeyi yapar. sabah 6 civarı gerçek yüzünü gösterir. sonra? sonra bıktırırlar adamı;)

sonuç: şu anda alabildiğin en dipten al, pandemi bitene kadar bekle , en az 5 katına , dayanabiliyorsan 20 katına sat.:D

ama bizde nerde o sabıırrrrr!:p

kriptoya girip te BTC, ETH, SOL, AVAX, LUNA almadıysan koş hemen al:)

Koza yatırımcı olayım 50 kat kazanayım riski severim dersen GATE borsası...

Son gelişmelere göre kişisel görüşlerim:

1. binance tr üzerinde değil binance global (lite diye de geçer) üzerinden işlem yapın. binance tr de tl karşılığı satılan kriptoların global piyasada ne kadar düştüğünü veya yükseldiğini anlayamazsınız.

2. binance de işlem yapmaya kararlıysanız, risk almaya niyetiniz yok ise: BTC, ETH, BNB, SOL, AVAX, LUNA, MATIC alın.

3. Sepeti genişleteyim al -sat üzerinden de para kazanayım biraz riske girerip derseniz ADA, XRP, SHIB, SAND, MANA , LTC, CHZ, HOT, TLM, MBOX alabilirsiniz.

4. birazcık parayı da daha uzun vadeli unutabilirim derseniz GATE.IO borsasına üye olun, oradan KINGSHIB, RACA, BLOK, XCH, ZKS, MAN, PEOPLE, IMX, CERE , SWASH alın. bunlar dan herhangi biri binance borsasında işlem gördüğü gün yarısını satın. kalan yarısı ile tekrar gate borsasında henüz listelenmeyenlere yatırın.

• Beğen
Tepkiler: omd

1. binance tr üzerinde değil binance global (lite diye de geçer) üzerinden işlem yapın. binance tr de tl karşılığı satılan kriptoların global piyasada ne kadar düştüğünü veya yükseldiğini anlayamazsınız.

2. binance de işlem yapmaya kararlıysanız, risk almaya niyetiniz yok ise: BTC, ETH, BNB, SOL, AVAX, LUNA, MATIC alın.

3. Sepeti genişleteyim al -sat üzerinden de para kazanayım biraz riske girerip derseniz ADA, XRP, SHIB, SAND, MANA , LTC, CHZ, HOT, TLM, MBOX alabilirsiniz.

4. birazcık parayı da daha uzun vadeli unutabilirim derseniz GATE.IO borsasına üye olun, oradan KINGSHIB, RACA, BLOK, XCH, ZKS, MAN, PEOPLE, IMX, CERE , SWASH alın. bunlar dan herhangi biri binance borsasında işlem gördüğü gün yarısını satın. kalan yarısı ile tekrar gate borsasında henüz listelenmeyenlere yatırın.
Hocam neo hakkında öngörünüz var mı?

Hocam neo hakkında öngörünüz var mı?

NEO Çin kaynaklı geliştirilen proje. bugünden yarına bilemem ama eninde sonunda Çin ya bu zincire kendi dijital parasıyla katılacak , ya da kendi zincirini kuracak. Öyle olunca NEO nerede konumlanır bilemem. ETH benzeri kendi alt bağlantılarını kurmaya çalıştığını okudum. Piyasa ile benzer tepkilere ve büyüme potansiyeline sahip. sepetinizde az da olsa bulunsun :) Kripto para piyasasında balinaların hangi gün kime çökeceği belli değil. o nedenle sepetimde 20 ye yakın kripto var.

Teşekkürler Hocam Saolun...

AVAX bu noktaya 5 dolardan geldi. 100 - 110 dolar bandına geri çekildiğinde belki son düşüşü olacak. sonrasında gözü en az 150-200 dolarda. Kaçırmayın.

ALICE seneye bu vakitler AVAX ın şimdiki yerinde olabilir.

XRP yerine biraz XRP biraz XLM alın, çözüm ortağı iki şirket.

TLM ..... aldım , biraz sabır ;)

• Beğen
Dolar daha da düşse keşke. Şu mevduatçılar uzun vadeli alın aman. Sayenizde biz de ucuz yollu kriptoya yatırım yaparız. 100 dolarlık avax almak için 1400 TL vermek ne acı.

Bu arada temel felsefeyi kaçırmayın: Yatırımın bir kısmı mutlaka altın da kalmalı. Bazen kripto çöker , altın yükselir, tam zamanıdır altın satık kripto almanın.

Bazen de altın düşer kripto yükselir, tam zamanıdır altın almanın.

Oran: Altın %25-%30 Kripto %70-75

Şu an ikisi de yerle bir, alayını alabildiğiniz kadar alın :D:D:D

AVAX bu noktaya 5 dolardan geldi. 100 - 110 dolar bandına geri çekildiğinde belki son düşüşü olacak. sonrasında gözü en az 150-200 dolarda. Kaçırmayın.

ALICE seneye bu vakitler AVAX ın şimdiki yerinde olabilir.

XRP yerine biraz XRP biraz XLM alın, çözüm ortağı iki şirket.

TLM ..... aldım , biraz sabır ;)

avax tlm ve alice konusuna katılıyorum. Hatta avaxı 2.7 dolardan alıp sabredemeyen birisiyim. Alice den benzer şekilde.
Tavsiyeler güzel ama bu saatten sonra bu piyasaya girecek kişilerin sabırlı olabileceğini düşünmüyorum. Umarım öyle olurlar. üzülmeyecekleri rakamları riske etmeleri gerekir.

Transfer için en ucuz coinler xlm 0.1 Xlm ödüyorsunuz sadece ve Tron yani TRX ondada meblağ ne olursa olsun 1 TRX ödüyorsunuz ve bu 2 ağda saniyeler ile ölçülüyor transfer hızları.

son 2 aydır xlm ağında bir gecikme olabiliyor bazen hep xlm kullanırdım transfer için şu aralar tron favorim

coin yatırımı olarak da
Bscs Liquidity Mining yapıyorum şu aralar

araştırabilirsiniz

ayrıca metaverse coini olan Raca ya da göz atın derim
Ayrıca CEEK tavsiye ediyorum arkadaşlar. Kısa zamanda 2x yaptığını göreceksiniz

Geleceğin teknolojisinde yerinizi alın bilişimciler. Uzun vadede aldığınız sağlam temelli hiçbir coin zarar ettirmez diye düşünüyorum. 5-10 bin tl bugün çok kıymetsiz bir para ama geçen yıl matic sol veya benzeri bir coine yatırmış olsaydınız bugün abartısız milyonerdiniz. Diyeceksiniz ki sen niye değilsin madem. Bende geç kaldım inş seneye :) Hangi borsaya üye olursanız olun mutlaka komisyon indirimli linklerden faydalanın borsanın kazancından kazanmış oluyorsunuz ömür boyu. Komisyona verdiğiniz ücret düşüyor ve sizin cebinizde kalıyor. Linkler imzamda mevcut dileyenler için.

Bu sepete CEEK eklemenizi tavsiye ederim arkadaşlar uzun vade de metaverse hikayesi ve iş birliği yaptığı şirketler güzel (microsoft ve apple sadece ikisi)

Ben birkaç ay sonra btc de uzun dönem bir çakılış olacağını düşünüyorum. tabiki metaverse hikayesi güzel insanlarda farklı duygular uyandırıyor ama herşeye körü körüne de bağlanmamak lazım.

Bu arada REEF sağlma projedir geleceği var.

Ancak geçen seneki boğadan sonra artık 20x 30x 50x gibi artışları çok fazla beklememek gerekiyor. Bu saatten sonra ben kendi adıma alabildiğim karı alırım ve cebime atarım. Metaverse vb proje ve süreçleri ise yakından takip edip az da olsa dahil olurum. Benim düşüncem bu yönde.

• Beğen
REEF ve CEEK elbette seçenekler arasında. Ancak bunun sonu yok :) Hangi birine yatırım yapsan yetmiyor.
Belli bir bütçem var işi garantiye almak istiyorum diyen MATIC alsın. Bütçem iyi diyen şu ana kadar adından söz ettiğimiz kriptolardan sepet yapabilir.
Bu arada uzun dönem yatırım yapan arkadaşların düşünmesine gerek yok. Kısa vadede al sat yapmak isteyenler için %3- %5 bandında yükseliş ve düşüşler önümüzdeki 3 aylık süreçte sıkça yaşanabilir.

Al -Sat heyecanına değer mi? Yakın zamanda paraya ihtiyaç varsa değer, yoksa değmez...

• Beğen
Ben avax takipçisiyim. Al sat yaparım. Avax çok zigzaglı. Sürekli düşer çıkar. En son 102 den aldım 113 den sattım.
Şu an tekrar 103 den aldım şu an 108. 115 olur satarım. Sonra o yine düşer. Yüzde 10 alır kaçarım her seferinde. Hiç üzmedi beni. Bazen yüzde 10'u görmesi 10 günü bulduğu oldu ama illa ki oldu.

Al Sat olayı için benim yerim SHIB, arada sırada şöyle bir %20 yükseliyor, yarısını bozuyorum, ne olur ne olmaz çıktığı yerden düşmezse diye :) ama hep geri düştü, tekrar aldım.

AVAX 4 dolardı şu anda 110 dolar. aynı zıplamayı yapma ihtimali var, satmaya kıyamam :D

• Beğen
SHİB'i ben de seviyorum. Hafta sonu epeydir gözüme takılan Binance'in BNB Vault kısmına küçük bir miktar BNB attım. İlk günde iki tane yeni token verdi azar azar. İkinci gün de biraz BNB verdi. Bakalım nasıl çalışıyor mantığı :)

FED'in faiz artırımı kesinleşti gibi. Bu durum kripto piyasasını nasıl etkiler arkadaşlar?

45 bin seviyesinin dip olacağını düşünmüştüm, en fazla eylül civarı yaşanan 41 bin olur demiştim, 39 bini bile gördü.

1. Yüksekten aldığım hiç bir coine dokunmam. Beklesin gerekirse 1 yıl

2. Yeni imkan bulduğum her kuruş ile stop - loss limit emri vererek günlük yükselen ne varsa alıp satma niyetlisiyim. Aksilik şu ki bu pahalılıkta üç kuruş kenara koymak zor gibi.

3. Uzun süreli kalacaklar boşa stres yapmayın.

4. Ortam tam al sat ortamı. Vakit ve enerji varsa tabi. Takip etmediğin her an yamulursun.

• Beğen
Reef batırdı milleti zararları çıkınca x3 yapmış olur zaten :)
Ben One var .Sol,ETH rakip ,tahminim 2023 ilk 10 da
Yazdığımız coinler acemi işi Luna’yı Sol’u bilmeyen mi var?

Reef batırdı milleti zararları çıkınca x3 yapmış olur zaten :)
Ben One var .Sol,ETH rakip ,tahminim 2023 ilk 10 da
Yazdığımız coinler acemi işi Luna’yı Sol’u bilmeyen mi var?
Yazdıklarından hiçbir şey anlamadım hocam, sanki İngilizce bir metni translate ile çevirmişsin gibi :)

Geri