Doodle Yarışması: Türkiye'nin Harikaları

Kodla Büyü
Ösym google etkiledi sanırım .Kpss sonucu bekler gibi .Gece yarısı açıklarlar artık

Öğrencilerimin çalışmalarından paylaşmak istedim. Başkalarının neler yaptığını da merak ediyorum doğrusu.

Ekli dosyalar

• doodleçalışma.zip
    3.1 MB · Görüntüleme: 197
..

Ekli dosyalar

• 2013-04-01_16-55-31_732 - Kopya.jpg
    2013-04-01_16-55-31_732 - Kopya.jpg
    428.8 KB · Görüntüleme: 566
bu da bizden

Ekli dosyalar

• Türkiyenin Harikaları.jpg
    Türkiyenin Harikaları.jpg
    350.5 KB · Görüntüleme: 544
neyi bekliyorlar açıklamak için karar veremediler mi hala... zamanında yapın şunu yaa

Emek var hepsinde lakin bir çoğunda yarışmanın konusuna uygun bir tasarım göremedim açıkcası. Açıklansa da baksak biz de.

Çok güzel hepsi. Çok sevindim çocuklarımız için ..Umarım hepsi çok başarılı olurlar hayatlarında..

Bunlarda bizim çalışmalarımız.

Ekli dosyalar

• doodle yarışma 1.jpg
    doodle yarışma 1.jpg
    184.8 KB · Görüntüleme: 598
  • doodle yarışma 2.jpg
    doodle yarışma 2.jpg
    218 KB · Görüntüleme: 598
sonuçları farklı bir ülkede mi oylayacaklar acaba merak ediyorum... saat kaç oldu hala mı yaaa.... :x :x

Google'ın .com sitesinde Doodle 4 Google 2013 submissions are now closed. Check back on May 1st to vote for your favorites! yazıyor. Oylama orada 1 Mayısta yapılacakmış.

Ancak akşama açıklarlar sanırım.

yani google da belirttiği sürede açıklayamadı ya demek ki kimseye kızmamak gerek bundan sonra :)

biltek2007' Alıntı:
Google'ın .com sitesinde Doodle 4 Google 2013 submissions are now closed. Check back on May 1st to vote for your favorites! yazıyor. Oylama orada 1 Mayısta yapılacakmış.

arakdaşım bu açıklama nerde link gönderir misin?

bilisimci61' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:

arakdaşım bu açıklama nerde link gönderir misin?

http://www.google.com/doodle4google/ arkadaş bu linkten bahsediyor da bu yarışma her ülke için düzenleniyor. buradaki tarihin bi bağlayıcılığı yoktur.

Geri