Eba Toplu Şifreyi Yaptım :)

Kodla Büyü
Link ilk mesajda arkadaşlar. 3 bilgisayrda denedim sıkıntı yaşamadım. Ama bazı bilgisayarlarda .net framework'ten dolayı sıkıntı olabilir. Başka bilgisayarda denemelerinde yarar var. Hayırlı olsun. Bakanlık topluyu yapana kadar bunla idare edelim.

Zamanlama çok iyi. Teşekkür ederim hocam. Şimdi denedim bir sınıf için. Soru işareti değilde kodları paylaşırsanız kendi adıma çok memnun olurum öğrenmek için.

elbet lazım olur ellerine sağlık hocam
Not 360 security den geçmedi ama zaten bişe geçmiyor :D

bilisimkml' Alıntı:
Zamanlama çok iyi. Teşekkür ederim hocam. Şimdi denedim bir sınıf için. Soru işareti değilde kodları paylaşırsanız kendi adıma çok memnun olurum öğrenmek için.

Hocam kodlar burada bakabilirsiniz.

Ekli dosyalar

• kodlar.rar
    1.8 KB · Görüntüleme: 133
hocam dediklerinizi yaptık ama bu hatayı alıyoruz sebep ne olabilir?

Ekli dosyalar

• hata.JPG
    hata.JPG
    32.8 KB · Görüntüleme: 822
Hocam Allah razı olsun. Büyük bir zahmetten kurtardın. :alkis:
TC Kimlik numaralarının olduğu dosya .XLSX olunca sorun çıkardı. .XLS yapınca düzeldi.
471 şifreyi sorunsuz verdi.

miraz' Alıntı:
Hocam Allah razı olsun. Büyük bir zahmetten kurtardın. :alkis:
TC Kimlik numaralarının olduğu dosya .XLSX olunca sorun çıkardı. .XLS yapınca düzeldi.
471 şifreyi sorunsuz verdi.

Hocam işinıze yaramasına sevîndim. 471tc yi nasıl aldınız onuda siz paylaşın tek tekmi. :)

burhaneren' Alıntı:
Hocam işinıze yaramasına sevîndim. 471tc yi nasıl aldınız onuda siz paylaşın tek tekmi. :)

Sizin yazdığınız gibi yaptım. Tüm TC Kimlik numaralarını bir Excel sayfasında alt alta oluşturdum ve bu dosyayı .XLS formatında kaydettim.
Sizin programda "Verileri Getir" dedikten sonra bu .XLS uzantılı dosyayı seçtim ve "Sorgulamaya Başla" düğmesine bastım. TC'leri tek tek alarak yeni Excel dosyasında şifreleri oluşturdu. Ama epey bi sürdü :)

Geri