Eba Toplu Şifreyi Yaptım :)

Kodla Büyü
miraz' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:
Hocam işinıze yaramasına sevîndim. 471tc yi nasıl aldınız onuda siz paylaşın tek tekmi. :)

Sizin yazdığınız gibi yaptım. Tüm TC Kimlik numaralarını bir Excel sayfasında alt alta oluşturdum ve bu dosyayı .XLS formatında kaydettim.
Sizin programda "Verileri Getir" dedikten sonra bu .XLS uzantılı dosyayı seçtim ve "Sorgulamaya Başla" düğmesine bastım. TC'leri tek tek alarak yeni Excel dosyasında şifreleri oluşturdu. Ama epey bi sürdü :)

Yanlış anlaşıldım :) excel için 470 tane tc'yi e-okuldan tek tekmi aldınız demek istemiştim. Tc kimlik numaralarını içeren bir rapor ben göremedim. Ama şöyle bir kolay yolunu buldum onunda. İdare şifresiyle girip öğrenci arama kısmında 5 leri 6 ları vs. aratıp çıkan web sayfasından kopyalayıp yapıştırın excele. Fazlalık yerleri silin ve sınıf şubelerine göre filtreleyin. Bu kadar basit :)

:D evet yanlış anlşılma oldu.
Maalesef TC no'ları toplu alma imkânı yok bildiğim kadarıyla. Kopyala - Yapıştır yaptım ben de.

HOCAM (NULL) GEÇERLİ BİR WİN 32 UYGULMASI DEĞİL HATASI ALIYORUM....DEDİKLERİNİZİ DE YAPTIM....İŞLETİM SİSTEMİ XP....OFİS 2007 KURULU....

Ekli dosyalar

• (NULL) GEÇERLİ BİR WİN 32 UYGULMASI DEĞİL HATASI 26112015.JPG
    (NULL) GEÇERLİ BİR WİN 32 UYGULMASI DEĞİL HATASI 26112015.JPG
    6.9 KB · Görüntüleme: 972
karçiçeği' Alıntı:
HOCAM (NULL) GEÇERLİ BİR WİN 32 UYGULMASI DEĞİL HATASI ALIYORUM....DEDİKLERİNİZİ DE YAPTIM....İŞLETİM SİSTEMİ XP....OFİS 2007 KURULU....
Windows XP de çalışmıyıor hocam uygulama

E Okul sisteminde Hızlı resim ekle kısmından tüm Tc Kimlikleri alma şansınız var. ben hep oradan alıyorum.

Hocam bazı öğrencilere şifre vermiyor bazılarına da arka arkaya birkaç tane şifre birden veriyor

halince' Alıntı:
Hocam bazı öğrencilere şifre vermiyor bazılarına da arka arkaya birkaç tane şifre birden veriyor

Sayfa çok hızlı yüklenirse bazen dediğiniz hatayı alıyoruz hocam malesef. Timer'ın süresini artırmama rağmen arada bazen yapıyor.

Kopyala yapıştır yönteminde fazladan klasör resimleri çıkıyor mu T.C. kimlik no kısmında. Onlar silmek de zaman alıyor.

hangi framework sürümünü yüklemeliyim, şu anda 4.5 yüklü, aşağıdaki uyarıyı veriyor her seferinde.

7XaROl.png

Office 2010 yükleyin hocam. Ve ilk sayfada verdiğim linklerdekileri çözümleri uygulayın. Klasör resimlerine gelince yukarıdan tüm sütunu silerseniz tek tek uğraşmanıza gerek kalmıyor silmek için. Tc hariç bütün sütunları silin.

burhaneren' Alıntı:
Office 2010 yükleyin hocam. Ve ilk sayfada verdiğim linklerdekileri çözümleri uygulayın. Klasör resimlerine gelince yukarıdan tüm sütunu silerseniz tek tek uğraşmanıza gerek kalmıyor silmek için. Tc hariç bütün sütunları silin.

sağolun hocam, office starter yüklüydü bende, normal ofis te denedim çalıştı. 700 öğrencinin şifresini tek tek alacaktım yoksa

hiboz' Alıntı:
burhaneren' Alıntı:

sağolun hocam, office starter yüklüydü bende, normal ofis te denedim çalıştı. 700 öğrencinin şifresini tek tek alacaktım yoksa

İşinize yarmasına sevindim hocam :)

Geri