Elektronik ile Elektronik ve Hab. Öğretmenliği mezunları

Kodla Büyü
BaRaNaY' Alıntı:
Bilişim teknolojileri alanında; bilgisayar öğretmenliği, bilgisayar sistemleri öğretmenliği, bilgisayar ve kontrol öğretmenliği, elektronik ve bilgisayar öğretmenliği, bilgisayar mühendisliği, bilgisayar bilimleri mühendisliği, kontrol ve bilgisayar mühendisliği bölümü dışındaki mezunlar mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarını tercih edemeyeceklerdir.

Birde 2011 kılavuzunda şu madde var!!!

2010 kılavuzunda da vardı ama takip ederseniz yoğun bir uğraş sonucu sorun çözüldü ama nedense modül düzeltilmesine rağmen kılavuzda bu madde geçmeye devam ediyor.

Hocam takip ettim sorununun TES avukatının görüşmesi sayesinde çözüldüğünü okudum, ama hala kılavuzda o madde var aklım karıştı?

hocam meslek lisesine atandım sonra zorunlu ilköğretime gecen sene yeniden meslek lisesine atandım benimle birlikte başlayıp hiç yerinden ayrılmayan elektronik öğretmenliği mezunu bilişimciler var bunları nasıl iptal atamanız diyemezlerse bizlere de böyle bir şey diyemezler diyelim ki dediler dediklerinde bile sadece şu konuyu takip eden ve aynı mağduriyeti yaşayacak bir çok kişi var geçen sene nasıl birleşip çözdüysek yeniden çözeriz. yeter ki bir birimizden haberdar olalım ve bana bir etkisi yok neden uğraşayım ki demeyelim.

PGMnin Elektronik mezunu BTcileri ilköğretimllere atamak istemesinin en büyük nedeni (birkaç neden var) ilköğretimdeki BT ihtiyacının fazla olmasıydı. Bu yıl itibariyle ilköğretimlerde BT öğretmeni ihtiyacı azaldı. Ayrıca geçen yıl bu işi deneyenler PGM Müd.Yrd. V.nin sözü ile bu hukuksuz işten vazgeçmek zorunda kaldılar. TESde saolsun bir telefon ettik hemen MEBe yazı yazdı. GEçen yılda yazmıştı. Geçen yıl olumsuz cevap gelmişti. Bu yıl cevabı halen gelmedi sanırım.

hocam fazla evham yapmışsın sen..meslek liseleri açık hepimize..hakkımız olanı geçen sene aldık...yani meslek liseleri size açık olduğu sürece GÖNÜL RAHATLIĞIYLA meslek liselerine tayin isteyebilirsiniz...

evet arkadaşlar, eski bakanla sorunumuzu çözmüştük. bakalım yeni bakanla nasıl bir atama stresi bizi bekleyecek.
şimdiki bakanın biraz katı olduğu söyleniyor. inşallah bu konuda, kılavuzda neyse o deyip hakkımızı elimizden almaz tekrar.
her zamanki gibi hayırlısı diyelim ve bekleyip görelim :( .

mr_ogretmen' Alıntı:
CEYNE'nin dediklerine katılıyorum..
Ayrıca bu mayısta beni meslek lisesine atamasalar bile dava açıp dönerim..
Hasta ettiler beni.. Hiç canım çalışmak istemiyor..
Zaten doğudan kurtulunca rahat ederim diyorum.. Off.. neyse napalım artık ulaşabildiğimiz herkese ulaşalım dilekçe vermeleri için arkadaşları uyarın mutlaka.. bu arada cevap bekleyeceğiz bir aydan az kaldı tayinlere bakalım ne olur..
:++: kurtuldum sonunda.. Allaha şühür. eski konu zaman zaman güncelleniyor. zaman neler getiriyor..

Şu konuyu yukarıda gördükçe "yinemi bir sıkıntı var?" diye başlığa giriyorum. Neyseki yokmuş.

konuyu açık görünce tırstım ha ulan ne günlerdi yahu. neyse ki sıkıntı yok herkes yerinden memnunsa sorun da yok

Allaha şükür rahatım.. bir sıkıntı yok.. hala sendikaya üye değilim..

arkadaşlar ben elektrnoik öğretmenliği mezunuyum. ama atandığım bölüm bilişim teknoojileri şimdi il dışı tayinlerde bizler çok programlı liseleri seçebiliyo muyuz yoksa sadece ortaokul mu seçebiliyoruz kesin bilgisi olup paylaşabilen olursa çok mutlu olurum teşekkürler

cagdas' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
cagdas' Alıntı:
bende korktum daha memlekete tayin isteyeceğim, tabii yer bıraktılarsa :(

hocam af çıktı 2 yıl önce rotasyon bitti tüm batı doldu.. tayin alabildinmi..
alamadım hocam, sen alabildin mi..

2010 da aldım, ankaraya gittiğimiz sene.. okulda bölüm şefi oldum.. okulda çok rahat.. darısı başınıza..

tayinci42' Alıntı:
cagdas' Alıntı:
tayinci42' Alıntı:
cagdas' Alıntı:
bende korktum daha memlekete tayin isteyeceğim, tabii yer bıraktılarsa :(

hocam af çıktı 2 yıl önce rotasyon bitti tüm batı doldu.. tayin alabildinmi..
alamadım hocam, sen alabildin mi..

2010 da aldım, ankaraya gittiğimiz sene.. okulda bölüm şefi oldum.. okulda çok rahat.. darısı başınıza..
ben afedersin salak gibi istemedim o sene .ok yedim meb'in bizi böyle satacağını hiç düşünmemiştim. imrendim durumunuza bende memleketime bir gidebilsem meslek lisesini falan geçtim artık :(

arkdaşalar bir durum kontrolü yapalım dedim bende görünmüyor diğer arkadaşlarda bir il içininde kontrol edip durumu yazabilirse sevinirim. tekrarmı oldu yoksa sadece bendemi sorun var.

Geri