Faz2 Win11 İmajı 2024 V2 AMD/İntel

Kodla Büyü
Hocam bios pili dokunmatiği etkiliyor maalesef bios pilini değiştirdikten sonra bize bilgi verirmisiniz birde tüm tahta görünecek şekilde resmini çekip bana atabilirmisiniz.
Bios pilini geçen ay değiştirmiştim hocam
Sonunu şöyle çözdüm
Driver booster kurdum
Sürücüleri guncelledim
Pragramdaki araçlar kısmında
Kötü çözünürlüğü düzelt dedim ve dokunmatik geri geldi😀

Bios pilini geçen ay değiştirmiştim hocam
Sonunu şöyle çözdüm
Driver booster kurdum
Sürücüleri guncelledim
Pragramdaki araçlar kısmında
Kötü çözünürlüğü düzelt dedim ve dokunmatik geri geldi😀
Driver booster candır eğer İnternet sürücüsü yoksa driver Pack solution bu ikisi çok kez işimi çözdü ahh maziiii

tableti ekrana yansıtamadım. win 10 da resimdeki simgeyi tıklayınca oluyordu. bu imajda bulamadım. deneyen arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler mi?

Ekli dosyalar

• IMG-20241011-WA0003.jpg
    IMG-20241011-WA0003.jpg
    339.1 KB · Görüntüleme: 24
faz 2 tahtanın birinde 5 dk sürdü bir diğerinde 1 saat tabiki imajdan kaynaklamıyor ama bazı faz 2 tahtalarda bu kadar uzun sürmesini nasıl çözebilirim

faz 2 tahtanın birinde 5 dk sürdü bir diğerinde 1 saat tabiki imajdan kaynaklamıyor ama bazı faz 2 tahtalarda bu kadar uzun sürmesini nasıl çözebilirim
Büyük ihtimalle flash bellek veya usb portundan kaynaklanmıştır. Harddisk değişip mekanik harddisk takılmışsa onda bad sector olabilir.

hocam elinize sağlık bugün imajı indirip bilişim sınıfındaki tahtaya kurdum şimdilik bir sıkıtı yok. bu imaja bazı eklemeler yapmayı düşünüyorum(masaüstüne okul logosu eklemek , tarayıcıya bazı kısa yollar eklemek vb). sonrasında imaj alıp okuldaki tahtalara kurmak istiyorum. bunun için hangi programı kullandınız. imaj alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor acaba. Teşekkürler

hocam elinize sağlık bugün imajı indirip bilişim sınıfındaki tahtaya kurdum şimdilik bir sıkıtı yok. bu imaja bazı eklemeler yapmayı düşünüyorum(masaüstüne okul logosu eklemek , tarayıcıya bazı kısa yollar eklemek vb). sonrasında imaj alıp okuldaki tahtalara kurmak istiyorum. bunun için hangi programı kullandınız. imaj alırken nelere dikkat etmemiz gerekiyor acaba. Teşekkürler
Clonezilla programını kullanıyoruz. Özel bir durum yok ama mümkün oldukça kapasiteyi düşük tutun siz kullandıkça veya yükleme yaptıkça kapasite yükselecektir. En son imaj almadan önce her yeri temizleyin gereksiz dosya veya program kalmasın. Takıldığınız birşey olursa yardımcı oluruz.
Konu ile ilgili videolarımda var başlamadan önce isterseniz bir bakın.

Elinize sağlık hocam. Klavye otomatik gelmiyor. Bir de Maks 2.5 versiyonunu kuramadım hata verdi.

Geri