Hakkari'de çatışma-26 Şehit 22 Yaralı- 19.10.2011

Kodla Büyü
19 Ekim 2009, Tayyip ERDOĞAN: “Türkiye’de iyi, güzel şeyler oluyor. Umut verici gelişmeler oluyor. Bildiğiniz gibi 34 kişi sınırı geçti. Bunu son derece olumlu ve sevindirici bir gelişme olarak gördüğümü ifade etmek istiyorum”

19 Ekim 2011: 26 Mehmedimiz şehit, 74 milyon yaralı!

diyarbakırın en ücra ilçelerinden birinde görev yapan bir asker eşiyim..
oblar varsa ben de benim gibilerde burada...
bu vatan bu topraklar o şerefsizlerin değil benim gibi öğretmelerin, benim gibi asker eşlerinin, benim gibi şehit yaklınlarının...

:alkis: :alkis: :alkis: :alkis:
sizin gibiler oldukça bu ülkeye bi şey olmaz hocam..

Mehmet Hamurcu çocuklarını alarak Maarif meydanındaki Atatürk heykeli önünde silahı kafasına dayayarak yapılan saldırıyı protesto etti.İnsanlar cinnet geçirmek üzere.
Bu sorumlularda nasıl BİR DNA VAR Nasıl bir MÜSLÜMANLIK ANLAYIŞI var ki bu olanlar karşısında böyle gamsız vurdumduymazlar.

Kaynak : http://www.internethaber.com/yapilan-sa ... z1bIvkrSF6

umaykut' Alıntı:
19 Ekim 2009, Tayyip ERDOĞAN: “Türkiye’de iyi, güzel şeyler oluyor. Umut verici gelişmeler oluyor. Bildiğiniz gibi 34 kişi sınırı geçti. Bunu son derece olumlu ve sevindirici bir gelişme olarak gördüğümü ifade etmek istiyorum”

19 Ekim 2011: 26 Mehmedimiz şehit, 74 milyon yaralı!

Nasıl açılmmış bu o tarihten bu yana kaç vatan evladı şehit oldu. Aç bakalım daha neler açacaksın bu devletin başına...

ŞEHİTLİK MAKAMI ÖYLE BİR MAKAM Kİ, RABBİM BİZLERE DE NASİP ETSİN. KALANALARA RABBİM SABIR VERSİN.
SUÇLU ARAMAYA GELİNCE BAZI GÜÇ ODAKLARI , GÖRÜNMEYEN DÜŞMANLARIN KAPANINA DÜŞMEYELİM ARKADAŞLAR. ÖYLE İNCE DETAYLI OYUNLAR OYNANIYOR Kİ İLK BAKIŞTA SİZİN YORUMLAR YAPILABİLİYOR.OYSA OLAYIN İÇ YÜZÜ ÖYLE DEĞİL DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
VE DİYORUM Kİ:::::
TERÖRE DESTEK VEREN İNSAN EVLADI OLAMAZ, İNSAN GÖRÜNÜMLÜ YARATIKTIR YADA KANINDA BİR BOZUKLUK VARDIR.

hayal75' Alıntı:
ŞEHİTLİK MAKAMI ÖYLE BİR MAKAM Kİ, RABBİM BİZLERE DE NASİP ETSİN. KALANALARA RABBİM SABIR VERSİN.
SUÇLU ARAMAYA GELİNCE BAZI GÜÇ ODAKLARI , GÖRÜNMEYEN DÜŞMANLARIN KAPANINA DÜŞMEYELİM ARKADAŞLAR. ÖYLE İNCE DETAYLI OYUNLAR OYNANIYOR Kİ İLK BAKIŞTA SİZİN YORUMLAR YAPILABİLİYOR.OYSA OLAYIN İÇ YÜZÜ ÖYLE DEĞİL DİYE DÜŞÜNÜYORUM.
VE DİYORUM Kİ:::::
TERÖRE DESTEK VEREN İNSAN EVLADI OLAMAZ, İNSAN GÖRÜNÜMLÜ YARATIKTIR YADA KANINDA BİR BOZUKLUK VARDIR.

Madem ki öyle yüce bir makam şehitlik o zaman Allah bu devleti 30 yıldan beri yönetenlere bu pkk teröründen sorumlu olanların hepsinin çocuklarına ve torunlarına da nasip etsin bu makamı.

Şehit evinin elektriği borçtan kesikmiş
PKK’nın Çukurca saldırısında şehit olan Piyade Çavuş Birol Elmas’ın, annesi ve biri engelli 3 kardeşinin yaşadığı evin elektriğinin, borç yüzünden kesik olduğu ortaya çıktı.

Sigaraya 9 tl veririz bunlar 3 tl verir mazota 4tl veririz bunlar 1 tl verirler elektrik faturası ödemezler onlarınkinide biz öderiz. düğünlerinde kilolarca altın takılır dolarlar havaya saçılır ama fakirdirler devlet bunlara yardım eder. sonra gelir bizim evlatlarımızı öldürürler. Siyasetciler bile biz kardeşiz diye bağırır. bu nebiçim kardeşlik hep biz veriyoruz. ben kendimi bu ülkede ikinci sınıf ne ikinci sınıfı beşinci sınıf vatantaş hissediyorum. bilmiyorum ama.

Arkadaşlar herkez lanet okuyor. İktidar muhalefet soruyorum bu saldırıyı yapan teröristler sağ yakalanırsa nasıl bi ceza alacaklar. Bir yıl yatacaklar devlet bunları istihdam edecek. Türkiyenin acilen bir törör yasasına ihtiyacı var iran gibi hızlı bir şekilde idama giden.

ateş düştüğü yeri yakıyor.bizler zamanla unuturuz isimleri olayları ama anneler babalar unutmaz.Büyük fotoğrafa bakmak lazım.neden terör hortladı.bir yandan kck operasyonu yapıyorsun bir yandan mit pkk görüşmesi oluyor.verilen sözler tutulmuyor.pkk lılar azıyor.bunun sorumlusu tamemen hükümettir.bir yanda generalleri topluyorsun bir yandan sınır ötesi yapma yetkisi veriyorsun.bir yanda suriyeye sataşıyorsun kendi sorunlarını görmezden geliyorsun.Bugün kuzey ırağa girsen ne olacak pkk suriye ve iranada sığınabilir.sen bölgede iran ve suriyeyle abd ipolitikaları için sırtını çeviriyorsun.israille söz dalaşına giriyorsun füze kalkanı kurdurmaya izin veriyorsun.barzaniyle işbirliği yapıyorsun.çelişkiler ülkesinde daha çok şehit haberleri alırız.
bakın vakit gazetesinin ilk sayfasına.suçlu yine asker ergenekon ne çelişki ama

Ekli dosyalar

• bugun.jpg
    bugun.jpg
    444.7 KB · Görüntüleme: 421
Manşetin neresi yanlış? Suçlu kim peki? Çözüm ne?

Varmı buna cevap yazacak babayiğit bir öğretmen.

13 sayfa dolusu 100 ü aşkın mesaj, hepsi boş. Bumu bizlerin fikir dağarcığı.
Yazdığımız bu mesajlarla resmen PKK ve avenelerini göklere çıkardığınızın farkındamıyız?
Lanet etmekle sorun hallolmuyor, karşı taraf reklamını yaptırıyor.

ERGENEKONUN BAŞLATTIĞI PKK TERÖRÜNÜ BU HÜKÜMET TAMAMA ERDİRECEK BU GİDİŞLE.HER İKİ TARAFINDA AVUKATLIĞINI YAPANLAR ÜZÜLMESİN.HAYDİ ELBİRLİĞİ İLE BERABER YÜRÜYÜN BU YOLLARDA....

Not: Bu mesajından önce bir önceki sayfadaki mesajımı da okuyup öyle değerlendirin.

3-5 değil saldırıda olduğu gibi 200 de değil 1000 tane it sürüsünün tek başına yapabileceği iş değil bu. Önceki mesajımda yazdım biraz. Bunları da yazayım. 200 PKK'lının çoğu gece 1 civarı saldırı yapıyor. Gündüz gibi başarı alıyor. Çünkü çoğunda gece görüş dürbünü var. 200 civarı havan kullanılmış, zaiyatın ana sebebi havanlar ve coğrafi bölge koşulları, uçaksavar, 200 terörist en azından hepsinde keleş, kanas, el bombası... Bunlara bölge halkının bile gücünün yetmeyeceğini bilmeniz lazım...

Sizin karşınızda bir avuç çapulcu var ama arkasında 7 düvel devlet, kürt ve türk vatandaşlarımızın hatta askerlerimizin, siyasilerin hatta askerlerin içinde bile saklanan hainler var... Bunlar bu cüreti kendilerinde nerden buluyor sanıyorsunuz. Türkiye'ye düşmanlık yaptıklarında tüm şer odakları, dünya arkalarına geçiyor da ondan... Arkalarında birilerinin olması hoşlarına gidiyor. Ama Allah büyük. Gün gelecek o arkadalarındakilerde yanılacak, önündeki itler de öncelikle arkalarındakiler tarafından satılacaklar...

Verilmek istenen mesaj açık ve net. Türkiye güçlendikçe, sorunlarını çözmek için çalıştıkça buna müsaade etmemek için dünya karşısına dikilecek, önümüze de PKK, KCK çıkacak arkadaş. Para için ülkesine hainlik edecek saflar olduğu sürece bitmez. Bize düşen gerekirse şehit olmak, şehit olmak değilse de herkesin işini milleti, devleti, dini için adam gibi yapması. Birbirimize düşman gözüyle bakmak, bırakın milleyetçiliği siyasi görüşler için bile birbirimizi kırmak şehitlerimizin acılarını artırmaktan, bizi biz olmaktan çıkarıp bölmekten başka bir işe yaramayacak.

Ne bir partiyi savunuyorum ne de her hangi birini suçluyorum. Allah niyetinde hainlik olana hidayet versin, mümkün değilse de kahretsin... Askerimize güç versin...

eya' Alıntı:
Not: Bu mesajından önce bir önceki sayfadaki mesajımı da okuyup öyle değerlendirin.

3-5 değil saldırıda olduğu gibi 200 de değil 1000 tane it sürüsünün tek başına yapabileceği iş değil bu. Önceki mesajımda yazdım biraz. Bunları da yazayım. 200 PKK'lının çoğu gece 1 civarı saldırı yapıyor. Gündüz gibi başarı alıyor. Çünkü çoğunda gece görüş dürbünü var. 200 civarı havan kullanılmış, zaiyatın ana sebebi havanlar ve coğrafi bölge koşulları, uçaksavar, 200 terörist en azından hepsinde keleş, kanas, el bombası... Bunlara bölge halkının bile gücünün yetmeyeceğini bilmeniz lazım...

Sizin karşınızda bir avuç çapulcu var ama arkasında 7 düvel devlet, kürt ve türk vatandaşlarımızın hatta askerlerimizin, siyasilerin hatta askerlerin içinde bile saklanan hainler var... Bunlar bu cüreti kendilerinde nerden buluyor sanıyorsunuz. Türkiye'ye düşmanlık yaptıklarında tüm şer odakları, dünya arkalarına geçiyor da ondan... Arkalarında birilerinin olması hoşlarına gidiyor. Ama Allah büyük. Gün gelecek o arkadalarındakilerde yanılacak, önündeki itler de öncelikle arkalarındakiler tarafından satılacaklar...

Verilmek istenen mesaj açık ve net. Türkiye güçlendikçe, sorunlarını çözmek için çalıştıkça buna müsaade etmemek için dünya karşısına dikilecek, önümüze de PKK, KCK çıkacak arkadaş. Para için ülkesine hainlik edecek saflar olduğu sürece bitmez. Bize düşen gerekirse şehit olmak, şehit olmak değilse de herkesin işini milleti, devleti, dini için adam gibi yapması. Birbirimize düşman gözüyle bakmak, bırakın milleyetçiliği siyasi görüşler için bile birbirimizi kırmak şehitlerimizin acılarını artırmaktan, bizi biz olmaktan çıkarıp bölmekten başka bir işe yaramayacak.

Ne bir partiyi savunuyorum ne de her hangi birini suçluyorum. Allah niyetinde hainlik olana hidayet versin, mümkün değilse de kahretsin... Askerimize güç versin...
:alkis: :+1:

ferdierdem55' Alıntı:
eya' Alıntı:

:alkis: :+1:

PKK biter baska biri çıkar.. bunlar la mücadele etmek lazım AÇILMAK degil..hele hele yüzme bilmedn acılırsan boğulmamamk elde degil... sen Türkü Kürdü birbirne düşürecek açılım yaparsan PKK lı itler aradan sıyrılır böyle işte.. Türk aglar Kürt aglar analar aglar gerisi yalan...

bu iş siyasetle çözülecekti hani... öyle diye diye 10 yıldır yatırırsan orduyu ki kimilerinide içeride yatırıyorsun...Pkk yatmamıs..açılımı fırsat bilip adam toplmaıs silah toplamıs.. çalışmıs...

çözüm üretmek lazım sorun degil... bunlar beceremediler ki ellerinde fırsat vardı... 10 yıldır pkk yı bitirmeye yonelik bir şey yapmassan olacagı bu

trueandfalse' Alıntı:
ateş düştüğü yeri yakıyor.bizler zamanla unuturuz isimleri olayları ama anneler babalar unutmaz.Büyük fotoğrafa bakmak lazım.neden terör hortladı.bir yandan kck operasyonu yapıyorsun bir yandan mit pkk görüşmesi oluyor.verilen sözler tutulmuyor.pkk lılar azıyor.bunun sorumlusu tamemen hükümettir.bir yanda generalleri topluyorsun bir yandan sınır ötesi yapma yetkisi veriyorsun.bir yanda suriyeye sataşıyorsun kendi sorunlarını görmezden geliyorsun.Bugün kuzey ırağa girsen ne olacak pkk suriye ve iranada sığınabilir.sen bölgede iran ve suriyeyle abd ipolitikaları için sırtını çeviriyorsun.israille söz dalaşına giriyorsun füze kalkanı kurdurmaya izin veriyorsun.barzaniyle işbirliği yapıyorsun.çelişkiler ülkesinde daha çok şehit haberleri alırız.
bakın vakit gazetesinin ilk sayfasına.suçlu yine asker ergenekon ne çelişki ama

suclu 10 yıldır bu itlerin tasmasını cıkarıp sagda solda rahatca dolasmalarını saglayanlar degıl..

kürtçe tv radyo vs karsı degilim ama bunları haberleşme aracı olarak kullanılmasına karısıyım ç...ben karsıyımda devlet ne yapıyor bu konuda.. adamlar radyolardan şifreli haberleşiyor... asker normalde dinlemede zorlanıyorki.. kürtçe olunca dinlesede anlamıyor..
ayrıca su da hep soru işareti::: genelkurmayın içini bile dinletenler gizlitoplanıtların ses kaydına ulaşan hükümet...ve yandasları,,... her bir şeye mutlaka bir gizli tanık bulanlar.. bu pkk konusunda niye birşey bulamıyorlar... herşeyde askeri suclayarak ne elde edcekler...

bir gizli tanıkta cıksın deisnkine pkk kampları burda.. pkklılar su sehirde su evde... gidin yakalayın falan.. yada bir dinleme de de pkklılar su karakolu basacaklar ama asıl hedef bu tabur.. dikkatli olun .. onlar gelmeden siz gidin pusu kurunda pkk lılar ava giderken avlansınlar.. biz şehit vereceğimize onları gebertelim deseler olmazmı....

tabi birilerinin amacı HİZMET gibi gozuksede aslında hizmet amac degil araç... asıl amaç güç.. iktidar ..oy..PARAAAA.. olursa..benim güzel ülkemde olan herzaman garibana olur... ağlayan hep analarımzı olur...

sayın basbakan 80 yasında annesi öldüğünde bile dayanamadı agladı.. acı cekti...ki evlat acısı degil ana acısı...
birde 20 yasında genceceik evladını şehit veren anaları düşünün bakalım...
siyaset yapmayalaım eleştirmeyelim sussalım...susalımda.....neyse susuyorum... anlayan anlar zaten

joombal' Alıntı:

Yazdığımız bu mesajlarla resmen PKK ve avenelerini göklere çıkardığınızın farkındamıyız?

yanış olan sizin mantığınız pkk hergün 1 asker öldürdü aman kimse duymasın 3 kişi öldürüd aman duymasın hükümete bir şey olmasın amanın anaysaya bir şey olmasın 8 şehit oldu 12 öğretmen kaçırıldı aman kimse duymasın basın abartmasın 24 şehit oldu aman duymasın mı diyelim 100 şehit mi verelim başbakn medyaya aman haber yapmayın diye baskı yapıyor pkk için değil kendi hükümetine bir şey olmasın diye yoksa şehidin 1 de 1000 ni de aynıdır. tabi kişiye göre değişiyoır işte

dün gece Okan Bayülgen'in yaptığı program harikaydı http://www.youtube.com/kingodiscotv
Heronların bir gün öncesinin istihbaratını verdiğini biliyor musunuz? Bilmiyordum, programdan öğrendim.
Özel Kuvvetler Komutanlığı’ndan emekli güvenlik uzmanı Binbaşı Mete Yarar vardı programda emniyet uzmanı olarak çok iyi konuşuyordu.

:tr: Hepimizin başı sağolsun, vatan sağolsun!

Başbakan pkk intahar ediyor diyor.Pkk intahar etmiyor ama bu millet cinnet geçiriyor.Zaten bu terör olayları karşısında hala sabredin diyenler(bu forumda da olduğu gibi) ya hain ya da delidir.

Az önce tv8 de emekli bir orgeneral ateşli ateşli anlatıyor.Yahu o kadar biliyordunuz zamanında neden bişiler yapmadınız?

Ama güzel bir gelişme var.Diyanet hutbe okutacakmış şehitlerimize.Eee hükümetin elinden ancak bu gelir.

hep gariban evlerinden şehitlerimiz, niye bi ağa paşa çocuğu yok acaba? söze gelince ciğer yanıyor, ciğeri yanan kişi imkanlarını şehit verilmeden önce kullanır. askere kim değer veriyor biliyor musunuz, o sevmediğimiz israilliler yok mu işte onlar.. ah Canım Türkiyem, halkım uyanmadan daha ne canlarımız yitecek:((

libya düştü ırak düştü suriye düştü afrika düştü yunanistan düştü iran sattı bizi ülkemiz üzerine şu ara fena oyunlar oynanıyor şu ıraka dalmamız bazı stratejik noktaları ne olursa olsun ele geçirmemiz lazım

önceleri tezkere geçseydi şimdi kuzey ırak bizimdi orada bayrak dalgalanacaktı şimdi fırsat bu fırsat vurun yıkın geçin.Tabi kolay değil sadece zapta 200 mağara var içinde sıgınaklar dershaneler yiyecek depoları taaa 5 öncesinden yapılmış.Bilgisayar başından olmuyor ama gazaları mübarek olsun

turapt' Alıntı:
hep gariban evlerinden şehitlerimiz, niye bi ağa paşa çocuğu yok acaba? söze gelince ciğer yanıyor, ciğeri yanan kişi imkanlarını şehit verilmeden önce kullanır. askere kim değer veriyor biliyor musunuz, o sevmediğimiz israilliler yok mu işte onlar.. ah Canım Türkiyem, halkım uyanmadan daha ne canlarımız yitecek:((

paşa çocuğu yokta siyasetçinin cocuğu var mı? başbakanın çocuğu kaç gün askerlik yapmış nerde yapmış nasıl yapmış bir bakmak lazım

cesur_yürek' Alıntı:
joombal' Alıntı:

yanış olan sizin mantığınız pkk hergün 1 asker öldürdü aman kimse duymasın 3 kişi öldürüd aman duymasın hükümete bir şey olmasın amanın anaysaya bir şey olmasın 8 şehit oldu 12 öğretmen kaçırıldı aman kimse duymasın basın abartmasın 24 şehit oldu aman duymasın mı diyelim 100 şehit mi verelim başbakn medyaya aman haber yapmayın diye baskı yapıyor pkk için değil kendi hükümetine bir şey olmasın diye yoksa şehidin 1 de 1000 ni de aynıdır. tabi kişiye göre değişiyoır işte

Sayın hocam diyorum ki; Bu yazılanlar tek bir işe yarıyor. Sıkışan gazımızı boşaltıyoruz. Çözüme katkımı sağlıyoruz. Yazdıklarımdan Sansürleme manası çıkardıysanız yazık. Gazımız alındımı rahatlıyoruz negüzel sanki şehitler geri geliyor. Tek sermayemiz buysa bizler zaten daha beterini hakediyoruz. Bu memlekette Başakana küfrederek rahatlıyan insanlar var. Keşler gibi dayayıp şırıngayı rahatlıyorlar. Halimiz itten beter olmuş, keyfimize bak, oturduğumuz yerden memleket kurtarıyoruz, terörü bitiriyoruz.

işin gerçek yüzünü ben anlatayım. 11 eylül saldırısından sonra ABD ortda doğuyu şekillendirmek için önce ıraktan başlamaya karar verir ancak burda kendisine yandaş olarak türkiyeyi bulur bunun için kendisine yakın bir parti krurup (akp) bunun üzerinden ortadoğya hamle yapar bu parti kurulması içinde fgüleni ABD ye çağrırlar ve orda bu parti kurlur bu kısmında çok detay var anlatmak uzun sürer.

daha sonra bu partiden ABD ni türkiyey konuşlamsı için 1 mart teskerisini geçimesini ister ancak bu olmayınca ABD istediği yardımı pkk dan alır ve pkk ile pazarlıklar yapılır onun istekleri türkieye dayatılır. türkiye güya AB uyum yasalrı diye bunların her dediğini yappar oda yetmez ortak istihbarat çalışması için anlaşma yapılır ABD türkiyeden aldığı istihbaratı pkk ile paylaşır pkk nın güçlenmesi için ABD her türlü işi ypar bunun karşılığında pkk ırakta abd için her tülü eylemi yapar hatta suriye içinde pkk ABD nin isteklerini yapar

buda yetmez abd pkk ile türkiyeyi aynı masaya oturtur ve pazarlık yapmasını ister türkiyede pazarlık yapar.
pkk istediği özerk bir ülke olmak türkiede bunu kabul etsede bunu vatandaşa anlatmakta zorluk çeker en sonunda ABD başabaknala şu anlaşma yapılır suriye ve kürdisatn özerk olarak türkiye bağlancak türkiyede başkanlık sisitemi olacak üçlü bir federe bir devet anlaışı oalcak anaysanın çıkmak istemesinin nedenide bu

pkk türkiye ye yaptığı her operasyonda başarılı oldu neden? bu operasyonları ABD nin yapmasıdır. türk ordunun attığı her adımı bilen ABD bir santranç gibi türkiye ile oynar. arap baharını bizzat başkana yapılmasını isteyen de obamadır. arap baharını tamamlayan recep bey rapaor vermek içinde ABD nin yolunu tutar. ancak pkk hala istediğini alamamaktan şikayetçi olanca onların operasyonları dahda güçlenerek bir anlamda pkk ya zaman kazandırmak istenmektedir.
öye bir gün gelcek başbakn diyecekki başka çaremiz yok özerk olacağız savaş bitecek dieyecek ama bitmeyecek

abd Türkiye'yi de israil gibi kukla yapmak istiyor. deh dedi mi gidecek çüş dedi mi duracak. Bunun için sivrisineklerle uğraşmak yerine bataklık kurutulmalı. Bataklık kurutulursa sivrisinek falan kalmaz. Yoksa böyle uzaaarrr giderrrr.

cesur_yürek' Alıntı:
işin gerçek yüzünü ben anlatayım. 11 eylül saldırısından sonra ABD ortda doğuyu şekillendirmek için önce ıraktan başlamaya karar verir ancak burda kendisine yandaş olarak türkiyeyi bulur bunun için kendisine yakın bir parti krurup (akp) bunun üzerinden ortadoğya hamle yapar bu parti kurulması içinde fgüleni ABD ye çağrırlar ve orda bu parti kurlur bu kısmında çok detay var anlatmak uzun sürer.

daha sonra bu partiden ABD ni türkiyey konuşlamsı için 1 mart teskerisini geçimesini ister ancak bu olmayınca ABD istediği yardımı pkk dan alır ve pkk ile pazarlıklar yapılır onun istekleri türkieye dayatılır. türkiye güya AB uyum yasalrı diye bunların her dediğini yappar oda yetmez ortak istihbarat çalışması için anlaşma yapılır ABD türkiyeden aldığı istihbaratı pkk ile paylaşır pkk nın güçlenmesi için ABD her türlü işi ypar bunun karşılığında pkk ırakta abd için her tülü eylemi yapar hatta suriye içinde pkk ABD nin isteklerini yapar

buda yetmez abd pkk ile türkiyeyi aynı masaya oturtur ve pazarlık yapmasını ister türkiyede pazarlık yapar.
pkk istediği özerk bir ülke olmak türkiede bunu kabul etsede bunu vatandaşa anlatmakta zorluk çeker en sonunda ABD başabaknala şu anlaşma yapılır suriye ve kürdisatn özerk olarak türkiye bağlancak türkiyede başkanlık sisitemi olacak üçlü bir federe bir devet anlaışı oalcak anaysanın çıkmak istemesinin nedenide bu

pkk türkiye ye yaptığı her operasyonda başarılı oldu neden? bu operasyonları ABD nin yapmasıdır. türk ordunun attığı her adımı bilen ABD bir santranç gibi türkiye ile oynar. arap baharını bizzat başkana yapılmasını isteyen de obamadır. arap baharını tamamlayan recep bey rapaor vermek içinde ABD nin yolunu tutar. ancak pkk hala istediğini alamamaktan şikayetçi olanca onların operasyonları dahda güçlenerek bir anlamda pkk ya zaman kazandırmak istenmektedir.
öye bir gün gelcek başbakn diyecekki başka çaremiz yok özerk olacağız savaş bitecek dieyecek ama bitmeyecek

Sen bu kafayla harcanıyon sayın hocam.

Vakit kaybetmeden öğretmenliği bırak, bir düşünce enstitüsü kur. Valla....

Geri