hepsiburada.com rezaleti

Kodla Büyü

Ekli dosyalar

• hepsiburada.JPG
    hepsiburada.JPG
    91.4 KB · Görüntüleme: 759
amip33' Alıntı:
Olaya bakın..Fiyatara dikkat... :mrgreen: :mrgreen:

http://www.hepsiburada.com/Liste/ph...42pfl7606&categoryId=163192&SKU=EVPH42PFL7606

05.08.2011 saat: 10.17

:scared: İyi yakalamışsınız. İndirim yerine bindirim yapılmış. :scared: Muhtemelen normal fiyat ile indirimli fiyatı yanlış veri alanlarına giriş yapılmış. Ama ilginç bir durum oluşmuş. Son 9 ürünü alın kazıklanın :mrgreen:

Yalnız bir gariplik daha var. Saat 16:22 ve kalan ürün 5. Yani bu kazığı 6 saatte 4 kişi yemiş. Çok ilginç.

Buradaki sayacın öylesine bir sayaç olduğuna emin olabilirsiniz.Ürünler bittikten sonra tekrar son 50 ya da 100 ürün diyor çoğu ürünlerde.

YAW HOCAM SİZİN YİNE TEDARİK SORUNU BEN BİR CEP TELEFONU ALDIM 2 KERE ARIZALI ÇIKTI GERİ GÖNDERDİM ŞİMDİ 3 AYA YAKIN OLDU HALA BEKLİYORUM

incehesap.com u öneririm, amasadece elektironik ve benzeri mal satıyorlar...

acer50' Alıntı:
Daha önce bir çok siteden alışveriş yaptım, ama geçenlerde hepsiburada dan birşey almak zorunda kaldım, hay almaz olaydım...ya adamlar bi de bu sektörde öncü, belki en çok alışveriş bunlardan yapılıyor, ama hizmet tam anlamıyla rezalet. Sakın ola birşey almayın. Ayın 8 inde siparişimi verdim ücretini ödedim, bugün ayın 18 i hala tedarik sürecinde diye ibare çıkıyor. online destek maili atıyorsun 24 saat sonra cevap geliyor, o da son derece yuvarlak cümleler, sanki otomatik mesaj gibi. müşteri hizmetleri ile telefonla görüşmek istedim, sitesinde kendi telefonlarını bulmak bile çok zor, başka sitelerden hepsiburada yardım telefonunu buldum, arıyorsun en az 15 dakika bi bekliyorsun zaten, 2 defa sistemleri bozulmuş yardımcı olamadılar," zor düşüyor, siz sistem gelince arayın" diyorum, o şekilde olmuyormuş. 3 defa da farklı temsilcilerle konuştum, hiç bir şekilde yardımcı olmadıkları gibi, işte şikayet formu doldurttular, sizi yarın gün içinde mutlaka arayacağız, bilgi vereceğiz dediler, ne arayan var ne soran, berbat bi hizmet var. hafta sonları filan da çalışmıyorlarmış şirket olarak, nası online alışveriş merkezi ise, haftasonu hepsiburada. com kapalı.

sözün özü, sakın sakın, karşınızda muhattap bile bulamıyorsunuz, fiyatları zaten pahalı, bu tür internet alışverişlerinde biraz risk bile olsa sektöre yeni girmiş şirketlerle çalışmak en azından ilgi görmenizi sağlıyor. en köklü en güvenilir denileni de gördük.

sana az bile olmus. ben 10 liralık bi ürün almıstım.
ürün hasarlı cıktı geri gönderdim. 27 gün tedarik sürecinde diye bekledi. ilgili telefon numarası bulamadım. bulduklarımda düşmüyordu. en sonunda elimden geldiğince bütün sitelerde (şikayetvar.com eksisozluk facebook vs ) bu yaptıgınızı yazacağım ve ilçe tüketici hakem heyetinden başlayarak mahkemeye kadar bu yaptığınızı yanınıza bırakmayacağım diye bir mail attım. 2 gün içinde para iadesi gerçekleşti. bir daha mı kesinlikle tövbe.

Arkadaşlar az önce tavsiye başlığı adı altında en kibar türkçemle hepsiburadaya şu tavsiye mesajımı yazdım,
Bir hepsiburada.com sever olarak size bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Ben söylemem ama başkaları ananıza bacınıza karınıza küfür ederler böyle yaparsanız.Ben de çok üzülürüm bu duruma.Bence ürünleri zamanında gönderin.Benim ürünümü de gönderin tabiki bu arada. Ayrıca bu linklere de bakın.

her-telden-f29/hepsiburada-com-rezaleti-t67405.html

http://forum.shiftdelete.net/internet-h ... tti-4.html

http://forum.donanimhaber.com/m_50915966/tm.htm

04.08.2011 Tarihinde kargoya verilmiş ürün hala yok görünürde... Kargo firmasından sorgu yapıyorum ürünlerimin önceki gelen kısmı teslim edildi gözüküyor... Yeni gönderilen kısmıyla ilgili hiç bir şey yok! 10 çıkışa hazır oyaladılar, sanırım bir 10 günde kargoda oyalanacak!

Bu siteyi uzun yıllardır kullanıyorum ama hiç böyle rezil görmemiştim. Aman bu aralar uzak durun bende madur durumdayım, müşteri hizmetlerini aramaktan faturam kabardı. Sanırım kodronun büyük bir kısmını yaz tatiline çıkardılar..

turkuazxyz' Alıntı:
Arkadaşlar az önce tavsiye başlığı adı altında en kibar türkçemle hepsiburadaya şu tavsiye mesajımı yazdım,
Bir hepsiburada.com sever olarak size bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Ben söylemem ama başkaları ananıza bacınıza karınıza küfür ederler böyle yaparsanız.Ben de çok üzülürüm bu duruma.Bence ürünleri zamanında gönderin.Benim ürünümü de gönderin tabiki bu arada. Ayrıca bu linklere de bakın.

her-telden-f29/hepsiburada-com-rezaleti-t67405.html

http://forum.shiftdelete.net/internet-h ... tti-4.html

http://forum.donanimhaber.com/m_50915966/tm.htm

Hocam bu mailinize ne cevap verdiler. Çok merak ettim.

14 temmuzda verdiğim siparişlerim yaklaşık 15 gün çıkışa hazır gözüktü ve elimede 1 ağustosta geçti. ben o kadar çıldırmıştım ama yazılanları okuduktan sonra halime şükrediyorum. bir daha mı tövbe hepsiburada tövbe

Ben de bi kaç kez problem yaşamıştım. "Ürün tedarik sürecinde" yazıyor ve 15-20 gün beklettikleri oluyor.

Okyanus 41 hocam yazdığım bu mesaja ne cevap vereceklerini ben de çok merak ediyorum.Hala cevaplamadılar.3-5 güne kadar cevabı alınca paylaşırım.İnternet yolu ile hakaret,kfür etme suçunu işlemeyeyim diye mesajımı itinalı yazdım.Yoksa içimden itinalı itinalı neler söylemek geçiyordu bir bilselerdi ürünümle birlikte bir de hediye gönderirlerdi bana.

yeni başlattıkları uygulama güzel. ürünü tedarik edemediklerinde uygun olan başka bir ürünle fiyat farkı olmaksızın değiştiriyorlar. daha pahalı ürünle değişim yaptım. hepsiburada da benim de 12 liram kaldı geri iade edilemedi nedense ama bana daha evvelden verdikleri hediye çeklerini düşününce üstüne pek de gitmedim.:D

30 Haziranda bir sipariş hazırladım hepsiburada.com'dan. Temmuz16'ya kadar sabrettim bazı ürünler hala tedarik edilecek. Ben de o siparişi iptal edip 2 ayrı sipariş oluşturdum bir tanesinde 30 HAziran'daki sipariş listesinde olup da ellerinde olan çıkışa hazır ürünler, 2. siparişimde ise firmadan beklenen ellerinde olmayan ürünler. Siparişi verdim bi baktım. Az önce ellerinde olan ürünler yine firmadan bekleniyor gözüküyor. Bu sefer siparişlerden birini (ellerinde olmayan ürünlerin en çok olduğu siparişi iptal ettim.)...

Neyse 10 gün önce siteye girdim 2 ürün hariç hepsi çıkışa hazır. Sonra adamlar 20 küsür ürün içinden sadece 1 tanesini ki o da içlerinden gelmese de olur diyeceğim ürünü tek başına kargolamış göndermişler. Ben evde değilim ne zamandır eve uğradığımda yok. Komşuya sormuşlar beni komşu demiş yok falan filan. Bu hafta 2. bir ürünü yine tek başına kargolayıp göndermişler. Daha 20-25 ürün çıkışa hazır gözüküyor hepsi ellerinde var.

Bugün bir açtım hesabımı ürünlerden 1 tanesi yine firmadan bekleniyor. "Yaaa" dedim "Sizin yaptığınız işe e size de..." Siparişi iptal edeyim diyorsun şu an iptal edilemiyor diyor.

Ama hepsiburada'nın sevdiğim tek tarafı Kapıda Ödeme yaptırması. Daha önce 2-3 defa alışveriş yapmış memnun kalmıştım. Ama bu son. Ürün yoksa para da yok. Şimdi her gün Kargocu bizim eve uğruyor ama ben yokum :)

turkuazxyz' Alıntı:
Okyanus 41 hocam yazdığım bu mesaja ne cevap vereceklerini ben de çok merak ediyorum.Hala cevaplamadılar.3-5 güne kadar cevabı alınca paylaşırım.İnternet yolu ile hakaret,kfür etme suçunu işlemeyeyim diye mesajımı itinalı yazdım.Yoksa içimden itinalı itinalı neler söylemek geçiyordu bir bilselerdi ürünümle birlikte bir de hediye gönderirlerdi bana.
teşekkür ederim hocam. yanıt geldiğinde paylaşırsanız seviniriz. tahminen alttan alıp özür vs. dolu bi mesaj yazarlar.

Malesef bende hepsiburda dan nasibimi aldım. Pil şarj aleti sipariş ettim. Onun yerine Puzzle geldi. (Trajıkomik) Bir haftadır derdimi anlatmaya çalışıyorum. Tık yok. Şu an itibari ile hepsiburada ile bütün irtibatım bitmiştir. Şu işimi halledeyim. Üyeliğimi direk iptal edeceğim.

İlgilenenlere önemle duyurulur.

arkadaşlar

malesef bende ağzı yananlardanım. kendi bankamı aradım banka yetkilisi dediki
"bankaya git harcama iptal dilekçesi doldur. genel merkeze faksla gönder 30 gün içinde yanıt alırsın" dedi

bende dilekçe yazıp faks çekeceğim.

Gelen cevap ;Mağaza yetkililerimizden aldığımız en son bilgiye göre ; siparişinizde bulunan bu ürününüzün geçici bir süre tedarik edilemediği yönündedir. Bu ürünün yerine dilerseniz aynı veya düşük tutarda başka bir ürün tercih edebilir , ürünün tedarik edilmesini bekleyebilir ya da ürününüzün iptalini talep edebilirsiniz.

Talebinizi bu mailimize cevap olarak gönderebilirseniz, size en kısa sürede yardımcı olabiliriz.

Yaşadığınız gecikme ve bu gecikme bilgisini size daha önce ulaştıramadığımız için sizden özür diler, firmamıza göstermiş olduğunuz anlayışınıza teşekkür ederiz.

Bu beyinsizin kafası 37 gün sonra çalışıyor demekki.Ürünü gelmeyen arkadaşlar bankalarının kredi kartı merkezine dilekçelerini fakslarlarsa paralarını taksit taksit geri alabilirler.Bu arada biz mesela 12 ay taksitle alışveriş yaptığımızda hepsiburada bu parayı peşin olarak bankadan alıyor.Banka bize 12 ay borç tahakkuk ettiriyor.Üyelik iptali de mümkün değil .Ben çok önceleri iptal ettirmiştim.Ama 1 yıl sonra aynı kullanıcı adı ve şifresi ile tekrar giriş yaptım.Hatta yaptığım alışverişler ve eski mesajlarım bile duruyordu.Şu an durum nedir bilmiyorum.Para mı geri alayım o zaman bakacağım.

sahte yorumlarla insanları keriz yerine koyan türkiye'nin en büyük sanal alışveriş mağazası. buyurun buradan yakın:

inca ips 500w güç kaynağı -> yorumcunun ismi tuğba derviş, yaşı 41, yaşadığı yer gaziosmanpaşa:

"diğerlerinden çok farklı ve çok çok daha kaliteli.bu ikinci power supply alışım.ilkinde hüsrana uğradım başka bir markadan almıştım.hem gürültülü çalışıyordu hemde istediğim performansı sağlayamıyordu.ama inca tam tersi hem sessiz hem süper performans hemde uygun fiyatlı bu özelliklere göre.çok memnun kaldım.tavsiye edilir."

http://www.hepsiburada.com/...ategoryid=1012#yorumlar
kaldırılırsa diye ekran görüntüsünü de koyalım: http://imageshack.us/photo/my-images/714/inca.png/

şimdi de, yine aynı sitede satılmakta olan codegen sx500 güç kaynağının yorumlarından birine bakalım:

codegen sx500 güç kaynağı -> yorumcunun ismi belirtilmemiş, yaşı 81 (!), yaşadığı yer bahçelievler:

"diğerlerinden çok farklı ve çok çok daha kaliteli. bu ikinci power supply alışım. ilkinde hüsrana uğradım başka bir markadan almıştım. hem gürültülü çalışıyordu hemde istediğim performansı sağlayamıyordu. ama codegen tam tersi hem sessiz hem süper performans hemde uygun fiyatlı bu özelliklere göre. çok memnun kaldım. herkese tavsiye ederim."

http://www.hepsiburada.com/...bd17107&categoryid=1012
ekran görüntüsü: http://imageshack.us/...to/my-images/843/codegen.png/

---

yorum yok.

Bende bu site tarafından zarara uğratıldım.Ürün aylardır gelmedi. Müşteri hizmetlerini defalarca aradım şikayet sitelerine yazdım. Çoook uğraştırdılar. Artık sitesine bire girmiyorum. Arkadaşlarımda sorun yaşadı ve o siteden alışverişi bıraktılar.

Geri