hepsiburada.com rezaleti

Kodla Büyü
okyanus41' Alıntı:
turkuazxyz' Alıntı:
Arkadaşlar az önce tavsiye başlığı adı altında en kibar türkçemle hepsiburadaya şu tavsiye mesajımı yazdım,
Bir hepsiburada.com sever olarak size bir tavsiyede bulunmak istiyorum.Ben söylemem ama başkaları ananıza bacınıza karınıza küfür ederler böyle yaparsanız.Ben de çok üzülürüm bu duruma.Bence ürünleri zamanında gönderin.Benim ürünümü de gönderin tabiki bu arada. Ayrıca bu linklere de bakın.

her-telden-f29/hepsiburada-com-rezaleti-t67405.html

http://forum.shiftdelete.net/internet-h ... tti-4.html

http://forum.donanimhaber.com/m_50915966/tm.htm

Hocam bu mailinize ne cevap verdiler. Çok merak ettim.

Hocam ben bariz alenen küfür yazmıştım. Eğer gene otomatik mesaj atacaksanız göndereceğiniz hoparlör ayağını diye başlayıp alnen küfür yazdım yemin ederim 2nci güne geldi ürün :) Ondan önce defalarca aradım mail attım şikayette bulundum. Ya gerçekten küfür korkusu işi çözdü yada tesadüf. Üründen ümidi kesen varsa bu yöntemi deneyebilir.Şaka gibi ama değil.

Bazıları kendisine küfür ettirmekten zevk alır o yüzden ürününüz gelmiş olabilir.Ayrıca arkadaşın yakaladığı yorumcu da çok ilginç.Para ile cenazede ağlayan insanlar gibi yorumcular var sitede.Zaten olumsuz yorumların hafif olanlarını yayınlıyorlar sitede.Önceden babama bir saat almıştım.İlk yüz yıkamada saat su geçirdi.Yorumlarda durumu belirttim ama yayınlamadılar.Bu arada saat de casio idi.Bu markanın bu kadar adi saatler ürettiğini öğrenmiş oldum bu sayede.

arkadaşlar bişey danışmak istiyorum

ben bi ürün sipariş ettim. tedarik sürecinde dediler bir haftadır. iptal için 2 mesaj attım
ama cevap falan yok

bugn telefonum çaldı. başka şehirden tanımadığım bir kişi. siz hepsiburadan ürün aldınızmı? evet aldım ama gelmedi hala dedim. benim ürünü yanlışlıkla o kişiye göndermişler o kişide aynı üründen sipariş etmiş yani bir ürün beklerken kutudan 2 tane çıkmş ve birinde benim adım adresim yazıyormuş. arkadaş fazla ürünü bana yollayacak.
hepsiburadan akşam iptal için cevap geldi.
Evet (Bu dekontu diğer alışverişlerimde kullanmak istiyorum)
Hayır (Para iadesi istiyorum)
laptop gelecek ama hepsiburadanın haberi yok.
siz ne yapayım? bu arada ürünü kendime değil okuluma almıştım.

ayurttakal' Alıntı:

ben bi ürün sipariş ettim. tedarik sürecinde dediler bir haftadır. iptal için 2 mesaj attım
ama cevap falan yok

bugn telefonum çaldı. başka şehirden tanımadığım bir kişi. siz hepsiburadan ürün aldınızmı? evet aldım ama gelmedi hala dedim. benim ürünü yanlışlıkla o kişiye göndermişler o kişide aynı üründen sipariş etmiş yani bir ürün beklerken kutudan 2 tane çıkmş ve birinde benim adım adresim yazıyormuş. arkadaş fazla ürünü bana yollayacak.

Laptopu al sağlamsa... iade aldığın parayı somalide ki çocuklara gönder....

refleto' Alıntı:
ayurttakal' Alıntı:

ama cevap falan yok

:+1: aynen hocam ... seni bağlayan hiçbişey olmaz ama diğer arkadaşa sıkıntı çıkabilir ispatlayabilirlerse aynı kutuda 2 tane gönderdiklerini :))

İki ürün siparişi verdim. Birini ( gecikmeli de olsa tedarikçi firma) gönderdi. Diğeri yaklaşık bir hafta tedarik edilemedi. Bu süreçte biraz da ağır bir dille defalarca mesaj attım. Çok geç de olsa döndüler. Klasik ifadelerle sorun olduğunu söylediler.
Dün telefondan aradılar özür dileyerek ürünü gönderdiklerini söylediler. Ama geç kaldılar..

Bu kadarda üstüne gitmemek lazım arkadaşlar bir hafta gecikme normaldir....Hangi sitede olmuyor ki bu ve daha büyük sorunlar.

Esnafların yaptığı "Sipariş verdik, en geç bir iki gün içinde elimizde olur" taktiğini onlar da yapıyorlar. Bence parayı göndermeyin. Teslimatta ödemeyi tercih edin. Ellerinde olmayan malları "Tedarik sürecinde" diye oyalıyorlar. Ben bu siteden alışveriş yapıyorum, en azından şu ana kadar sorun yaşamadım. Özellikle bilgisayar parçaları daha ucuza geliyor.

İflasın ayak sesleri........ Öncekilerde hep böyle oldu... Önce gecikme, sonra oyalama, sonra para iade etmeme ve en sonunda safya görüntülenmiyor yazısını görme... Bende bir süre uzak durmak lazım....

Rüşvetin belgesimi olur gibi oldu.Evet var.Belge ve kanıt benim 37-38 gün falan oldu.Ayrıca bu başlığın 9 sayfaya ulaşması da bir belge sayılır.Neyse 3 askerimizin şehit olduğu bu gecede yeni bir konu başlığı açarak esas gündeme dönelim.

Arkadaşlar şikayetvar.com resmen yıkılmış hepsiburadadan gelen şikayetlerden...Bir günde yüzlerce şikayet gelmiş,oku oku bitiremedim. İnanılır gibi değil, ben ki 7 yıldır toplamda 100.000 tl lik alışveriş yapmışım, birinde bile sorun yaşamadım, şu anki duruma bakın... 45-50 gündür ürünü gelmeyenler var,bence şu andan sonra iki kez düşünün hepsiburayı.. Şayet ben bi netbook alıcaktım,çok ama çok risli bulduğum için vazgeçtim, sorunlar düzelene kadar alışverişe ara verdim.. daha öncede dedimya, weblebi.com, shobbo.com, bidolu .com, hepsi böyle battı...İnşallah bir iflas olmaz,çok insan mağdur olacak çünkü.. iyi günler.. (bu arada şikayet var.com da her şikayetede cevap vermiş görünüyorlar ama hepsine aynı şeyi yazmışlar,cevap hepsinde şu ;

"Sayın Müşterilerimiz; Hizmetlerimiz ile ilgili sorularınızı bize aşağıda belirttiğimiz linkte bulunan Bize Sorun bölümünden iletebilirsiniz.
http://www.hepsiburada.com/musteri.aspx?sid=1
Saygılarımızla...''

çok komik gerçekten...müşteri hizmetlerine atılan hiç bir mesaj cevaplanmıyor ki....)

10 gün önce 3 parça sipariş verdim. Birini tedarikçi firma hemen gönderdi. Diğerleri teslimata hazır diye beklerken mesaj attım ertesi gün 1 parçayı gönderdiler(mekik aleti). Bugün elime geçti kargo. Kutuyu açtım baktım o da ne kutudan 3 tane klasör çıktı. Adamlar 10 mesajdan birine ancak cevap veriyorlar, telefonlar sürekli meşgul.

halukk' Alıntı:
refleto' Alıntı:
ayurttakal' Alıntı:

ama cevap falan yok

:+1: aynen hocam ... seni bağlayan hiçbişey olmaz ama diğer arkadaşa sıkıntı çıkabilir ispatlayabilirlerse aynı kutuda 2 tane gönderdiklerini :))
Olurmu arkadaşlar ya??? Kul hakkına girer.... Parasını ödemelisin. veya bilgisayarı geri iade etmelisin. Bir müslüman olarak sana bunu önermek görevimdir.

ayurttakal' Alıntı:

ama cevap falan yok

Olurmu arkadaşlar ya??? Kul hakkına girer.... Parasını ödemelisin. veya bilgisayarı geri iade etmelisin. Bir müslüman olarak sana bunu önermek görevimdir.

Şikayetler kesildi, ben de iki ürün alacaktım dün akşam verdim siparişi bugün ikisi de kargoda. Şu an sorun kalmamışa benziyor.

Umarım kimse sorun yaşamaz. Geçtiğimiz aylarda bir ürünle ilgili ben de sorun yaşamıştım, baktım sorunu HB çözmüyor, çözemiyor, tedarikçi fabrikayı aradım 2 günde hallettiler. HB her durumu açıklamıyor, tedarikçi fabrika bizim onlara toplu olarak mal gönderip kestiğim ürünlerden iade olduğu için faturalar ayrılamamış ve bu sebeple bekletmişler beni. Fabrika HB'yi aradı halletti ürün geldi. Bugüne kadar yaşadığım en büyük sorun buydu.

40 günden beri ürün gelmedi.Benden siparişimi değiştirmemi istediler ben de başka bir oyuncakla değiştirdim.Ama adamlar bana 6 tl daha düşük fiyatlı usb bellek göndermişler.Hemde yeni adresimi 3 defa belirtmeme rağmen tatil adresime.Yani bir de kargo masrafı ödeyeceğiz.Ben de son cevabımı yazdım onlara.Sizinle paylaşayım;Ben oyuncak siparişi vermiştim.Göderdiğin usb belleği ....... ....... sok.6 tl fark+kargo masrafı kadarda .......(hayal gücü)

Ayın 17'si akşam verdiğim iki sipariş de sorunsuz geldi bu akşam. Hatta aras kargo iftardan sonra 21:00'da geldi :scared: :+1:

eya' Alıntı:
Ayın 17'si akşam verdiğim iki sipariş de sorunsuz geldi bu akşam. Hatta aras kargo iftardan sonra 21:00'da geldi :scared: :+1:
Hocam çok şanslısınız.Bu kadar olumsuz örnek içinde sorun yaşamamak şans gerektirir.Ama emin olun siparişleriniz stokta olduğu için bu sorunu yaşamadınız.Ürünler stokta olmasaydı büyük ihtimalle bizim yaşadığımız sorun ya da sorunları yaşardınız.

ayrıntılı bilgi vereyim. Depo taşıma olayı yalan değilmiş. Hepsi burada masraflarını ve personel maaşlarını ödeyebilmek için alışverişi durdurmamış. Şu an gece gündüz çalışıp sorunları düzltiyorlar. Ama malesef çözüm sondan başa doğru ilerliyor. Yani sorun ilk çıktığında mağdur olanlar biraz daha bekleyecekler. Ben alışverişi kapattım. Hiç bişey amıyorum. Zaten ucuz felan da değil hepsiburada. yığınla alternatif var. iyi araştırın arkadaşlar.

bende ufak tefek şeyler sipariş etmiştim sizler gibi olmasada 25 gün beklemiştim 2 hafta önce siparişlerim geldi, dün de küçük bi paket geldi, bişey sipariş etmemiştim merakla açtım baktım ki içinde siparişlerdeki gecikmeden dolayı minik bir özür zarfı ve antep fıstıklı lokum vardı, sağolsunlar afiyetle yedik :++:

30-35 gündür beklediğim siparşim geldi. Toplam 20 ürün vardı 7-8 ayrı kargo yapıp farklı farklı günlerde gönderdiler. Lokum falan çıksa iyiydi, bana gecikme için 10 TL'lik hediye çeki vermişler. Ama bilmiyorum bir daha alışveriş yapacak mıyım?

hgx2' Alıntı:
bende ufak tefek şeyler sipariş etmiştim sizler gibi olmasada 25 gün beklemiştim 2 hafta önce siparişlerim geldi, dün de küçük bi paket geldi, bişey sipariş etmemiştim merakla açtım baktım ki içinde siparişlerdeki gecikmeden dolayı minik bir özür zarfı ve antep fıstıklı lokum vardı, sağolsunlar afiyetle yedik :++:

Süper yaaaa.... :) lokum... :)

jUeG8.jpg

Adamlar nasıl bir pazar oluşturmuşlar hayret bişey. Kimse memnun değil ama herkes sitenin düzelip eski haline dönmesi için bekliyor. Başka site mi yok arkadaşlar.
Ben yıllardır alışveriş yaptım bu siteden, çok şey aldım ama çok da canımı sıktılar sonunda vazgeçtim. Darısı başınıza.
Hepsiburadadan çok daha kaliteli yerler var. Biraz araştırın.
Örneğin: http://www.webdenal.com/ bu siteden iki kez alışveriş yaptım, ertesi gün ürün elime geçti. Hem ucuz, hem de hızlı.
Bu site gibi çok site olduğunu düşünüyorum. Bırakın artık hepsiburada'yı

Geri