KOÇ olacakmışız :)) (Eğitim Koçu)

Kodla Büyü

cyberstar

Aktif Üye
Diğer öğretmenlere teknoloji konusunda rehberlik eden kalıcı eğitim koçu olacakmışız. Müsteşar Yrd. Birol EKİCİ öyle söyledi. Hadi hayırlısı bakalım. Bilgisayar Öğretmeni > Formatör Öğretmen > KOÇ Öğretmen :)

"koçum be yaparsın sen buı işi" diye gaza gelen öğretmen olmamamalı..

hadi ya ne zaman olacağını da söyledi mi?

cümlesinin sonun da "çalışmalar devam ediyor, arkadaşlar biraz daha sabretsin dedi. kalıcı çözüm bulmak için çalışıyorlarmış" dedi

na bitmez çalışmaymış. hakan fidanı darağacından 2 günde kurtarıyorlar. bir sayfa yönetmelik yazmayı aylardır yapamıyorlar

Yeni bir hitap şekli türecyecek demektir bu.
Müdür yazıcıdan çıktı alamaz ve şöyle seslenir;
"Koçum şuna bir bakar mısın"

Kulağa hoş geliyor aslında. Diğer branşlar formatörlükde olduğu gibi yine bizim yerimizde olmak isteyecektir kesin.

arkadaşlar 2 yıldır çalışma devam ediyor deniliyor ama ilkkez ismimizin ne olacağını duyuyoruz oda eğitim koçu:) herhalde bunun için kadro vermeleri açmaları gerekiyor o alt yapı için uğraşıyorlar muhtemelende bakana kabul ettirmeye çalışıyorlar.ekdersi maaşı vs. buda en az 2 yıl daha beklememiz demek herhalde.kısaca ben resmi kağıdı görene kadar artık hiçbirşeye inanmıyorum

devlet memurluğunda "koç " diye bir kadro olmadığından bu iş üzerinde daha çok çalışılır.yıllar ama yıllar sürer.pek sevinmeyin bence.

arkadaşlar yorumlarınızı okuyunca çok şaşırıyorum açıkcası. sanki yıllARDIR BU ÜNVANI BEKLİYORMUŞ GİBİSİNİZ. ne farkı var formatörlükten ha. hani öğretmendik biz. çok şaşırıyorum. eğitim koçuymuş. okuldaki arkadaşlarda sanki farklı muamele yapacak

:puhaha: :puhaha: bende uzaktan eğitimde kuzular falan vardı ne iş diyordum demekki bu yüzdenmiş :puhaha:

Geri