Kredi kartı aidatı geri ödendi! (Çok Önemli)

Kodla Büyü
ben ziraatin 15 tl kesintisi icin hakem heyetine gitmistim 2 ay sonra gecen karar geldi iadesine diye henüz iade gelmedi ama karara gore gelmesi lazim.

SİRE' Alıntı:
Yapı Kredi geçen ay 75 TL yansıtmıştı. Yapı Kredi' den geri alan oldu mu?

Biz aldık hocam aidatı.. Hem de geçmiştekileri de aldık.. 6 yıllık filan aldık. Hakem heyetine başvurduk, bizim lehimizde sonuçlandı, sonra bi 15 günde parayı yatırmalarını bekledik :) 2-3 ay kadar bekledik ama aldık sonunda..

seyma' Alıntı:
SİRE' Alıntı:
Yapı Kredi geçen ay 75 TL yansıtmıştı. Yapı Kredi' den geri alan oldu mu?

Biz aldık hocam aidatı.. Hem de geçmiştekileri de aldık.. 6 yıllık filan aldık. Hakem heyetine başvurduk, bizim lehimizde sonuçlandı, sonra bi 15 günde parayı yatırmalarını bekledik :) 2-3 ay kadar bekledik ama aldık sonunda..

Hocam işlemleri nasıl yaptınız?

aidatımızın yansıdığı ayların ekstrelerini telefonla müşteri hizmetlerini arayarark mail adresimize göndermelerini istedik. Mail adresimize gelen ekstrelerle bağlı bulunduğumuz ilçenin hakem heyetine gittik. onlar bi form verdiler, onu doldurduk, sonra da hiç bişey yapmadan bekeldik :) !00 günde belli olur dediler, gerçekten de 3 ayda filan belli oldu. bize posta ile kararı yolladılar, sonra da 15 gün içinde paramız kredi kartı hesabımıza yattı. İki kredi kartından 500 küsür lira aldık :)

seyma' Alıntı:
aidatımızın yansıdığı ayların ekstrelerini telefonla müşteri hizmetlerini arayarark mail adresimize göndermelerini istedik. Mail adresimize gelen ekstrelerle bağlı bulunduğumuz ilçenin hakem heyetine gittik. onlar bi form verdiler, onu doldurduk, sonra da hiç bişey yapmadan bekeldik :) !00 günde belli olur dediler, gerçekten de 3 ayda filan belli oldu. bize posta ile kararı yolladılar, sonra da 15 gün içinde paramız kredi kartı hesabımıza yattı. İki kredi kartından 500 küsür lira aldık :)

iyimiş hocam gerçekten.. bende yarın bi arayım bakalım geçmişe dönük ekstreleri maille gönderirlerse bende başvurayım.. teşekkür ederim cevabınız için..

ben şöyle yapacağım maalesef, yapı kredi 60 tl yi iade etmedi, ama 3 ayda 1000 tl harcama sözü verirseniz 60 tl eksik yatırabilirsiniz dedi, bende kabul ettim, tahminim 3 ayda zaten 1000 tl harcama yaparım (kasko+sigorta zamanı geldi) ama 3 ay bittimi arayıp kapattıracağım. Bugün halkbank a gidip paraf başvurusu yaptım, aidat yokmuş.

Finansbanktan kart aidatını geri alabilen varmı?? yorumları okudum.. finans dşında hepsi vermiş.. ama finans vermiyor.. kartı kapatın dediğimde hemen kapatalım dediler.. tüketici mahkemesine başvurup finansbanktan kart aidatını geri alabilen varmı?? boşuna uğraşmayalım...

Arkadaşlar finansbank asla iade etmiyor.. bugün arayıp kartı iptal etmemem için fix karta girmemi istediler. o kartta yıllık kart aidatı olmayacağını söylediler.. bende geçen seneki kart aidatınıda iade ederseniz geçerim dedim.. yapamayız dediler. bende iptal ettim..

Şimdi ilk olarak bankaya dilekçe ile başvuracağım..sonra mahkeme yoluna başvurmayı düşünüyorum.. kart iptal ettiğim için yinede iade talebinde bulunabiirmiyim..???

Finansbanktan kart aidatına alabilen varmı..

1 hafta önce finansbank kredi kartı aidatımı geri ödedi. tam 65 tl. nasıl yaptın diye soran olursa çok kolay.. şikayetvar.com'a üye olun şikayet edin...bu kadar basit...

only61' Alıntı:
1 hafta önce finansbank kredi kartı aidatımı geri ödedi. tam 65 tl. nasıl yaptın diye soran olursa çok kolay.. şikayetvar.com'a üye olun şikayet edin...bu kadar basit...

Hocam ilk kezmi aldınız finansbanktan... Finansbank zaten bir kereye mahsus olmak üzere veriyor.. ondan sonrakileri vermiyor...

SHİFT+DEL' Alıntı:
Arkadaşlar finansbank asla iade etmiyor.. bugün arayıp kartı iptal etmemem için fix karta girmemi istediler. o kartta yıllık kart aidatı olmayacağını söylediler.. bende geçen seneki kart aidatınıda iade ederseniz geçerim dedim.. yapamayız dediler. bende iptal ettim..

Şimdi ilk olarak bankaya dilekçe ile başvuracağım..sonra mahkeme yoluna başvurmayı düşünüyorum.. kart iptal ettiğim için yinede iade talebinde bulunabiirmiyim..???

Finansbanktan kart aidatına alabilen varmı..

Hocam finansbank değildi bizim kartımız, bonus kartımız vardı, kartı kapattırdıktan sonra başvurduk geçmiş kart aidatları için hakem heyetine. Parayı alırken birazcık zor oldu, eski kredi kartı hesabımıza yatırmışlar parayı, başka bi hesap açtırıp bankadan havale yaptırdık. Aldık sonuçta :) Kart finanstan da hakem heyetine başvurulup alınabiliyo diye biliyorum...

Geri