MANİSA BTR Görevlendirmeleri Ne Zaman???

Kodla Büyü
Manisa da ki arkadaşlar BTR görevlendirmeler yanlış yapıldı iptal edilecek diye bugün okulumu aradılar. Müdür telefonumu vermiş ama arayan olmadı. Valilikten bir yazı çıktığını söylediler bir haberi olan var mı?

Alaşehirdeyim hocam 17 aralıkta bir yazı geldi. Yazıya göre Fatih projesinini olduğu 5 okulun listesi verilmiş. Az önce Alaşehir mem i aradım. Valilikten bir yazı geldiğini söylediler. Konuştuğum arkadaş da pek vakıf değil duruma. Görevlendirme yazısı çıkarmışlar ama sadece bu 5 okul için mi yoksa 2. dönem görevlendirmesi için mi belli değil. siz doldurun gönderin il kabul ederse kendi okulunuzda görev yaparsınız dedi arkadaş.

hocam yazıda bu:

http://alasehir.meb.gov.tr/meb_iys_dosy ... t20001.pdf

tarih yok bişey yok.kafalarına göre takılıyolar yok böyle bi usulsüzlük y7aaa.il milli eğitim uyuyormudur nedir anlamıyorum.1. leri iptal etmeden bunu nasıl yapabilir?

s.çmışlardı sıvamasını yaptılar 3. lise görevlendirmeleriyle şimdide tüyünü dikiyolar işte..tarih yok bişey yok Allah akıl fikir versin bunlara! Hiçmi kimse denetlemiyor bu yarım akıllıları bilmiyorum

Hocam ben doldurdum ama kendi okulumu seçtim başka okul istemiyorum mu seçtim. Bakalım ne olacak ilçe biz göndeririz Manisa karar verir dedi. Zaten dönem başındaki görevlendirme devam ediyor iptal edilmedi

ridade' Alıntı:
Hocam ben doldurdum ama kendi okulumu seçtim başka okul istemiyorum mu seçtim. Bakalım ne olacak ilçe biz göndeririz Manisa karar verir dedi. Zaten dönem başındaki görevlendirme devam ediyor iptal edilmedi
şimdi başvuru yapmasak iptal edilmicek mi kendi okulunda görevli olanlar? yazıda fatih dışındaki okullarda görev verilmeyecektir yazıyor...birde ben zaten şu anda görevliyim lisede tekrar başvuru yapmaya gerek var mı? bu ikinci dönemi kapsıyor mu yoksa 2. dönem içinde tekrar başvuru olacakmı?

Hocam sorduklarınıza bir cevapları yok liste verilmiş ve 5 okul yazılmış. 2. dönem başvuru olacak mı bir açıklama yapılmadı ilçeden.

alaşehirde durumlar baya karışmış herhalde bu söylenilenler sadece alaşehir içinmi geçerli anlamadım birisi konuyu özetleyebilirmi

ilk dönemin bitmesine 1 ay varken ne iptali bu alaşehir sapıtmış buarada ikinci dönem için nezaman görevlendirme isteklerini alacaklarki

ridade hocam 3. okula gitmiyomuşsunuz.Ne kadar güzel.İnsan bi haber verir müdürle konuştuk hallettik bi sizde deneyin şansınızı die.Bu mu yani sizin yardımlaşalım birbirimizden haberimiz olsun dediğiniz şey :)

Hocam ben hiç 3 okula gitme gibi bir olayım olmadı ki :?
Hocam Alaşehirde bir karmaşa var. İlkin idare arandı btr niz bizi arasın dendi.

http://alasehir.meb.gov.tr/meb_iys_dosy ... t20001.pdf

Sonra bu açıklama yapıldı. Alaşehir mem i aradım. Konuştuğum arkadaş Valilikten bir yazının geldiğinden filan bahsetti. Görevlendirme yazısına uygun görevlendirme yapılmadığı Fatih projesi okullarının boş kaldığından bahsedildi. Ben yazımı yazdım sadece kendi okulumu seçeceğimi belirttim. İlçe mem de ne yapacağını bilmiyor. Saçma sapan olaylarla uğraşıyoruz

ben dün görüştüm görev fatih projesi tamamlanan okullar dışında kendi okuluna kimsenin görevlendirilmeyeceğini görevli olanlarında iptal olacağını söyledi...bende şu anda da görevli olduğum liseyi yazdım verdim...

bana söylenilen 2. dönem başvuru olmayacak.olanlar devam edecek iptal etmek isteyenler iptal dilekçesi verecek.

alaşehirdeki görevlendirmelerin sadece alaşehire öçzel olduğu.çünkü uygulama yanlışlığı vardı.Fakat hala cevap gelmedi bilen duyan varmı? ne diyolar?

bahhele' Alıntı:
bana söylenilen 2. dönem başvuru olmayacak.olanlar devam edecek iptal etmek isteyenler iptal dilekçesi verecek.

alaşehirdeki görevlendirmelerin sadece alaşehire öçzel olduğu.çünkü uygulama yanlışlığı vardı.Fakat hala cevap gelmedi bilen duyan varmı? ne diyolar?
bu başvuru olmucak olayı bütün il içinmi geçerli eğer öyleyse güxel olur bizide uğraştırmamış olurlar sitrese sokmamış olurlar kim söledi hocam başvuruolmayacağını olanların devam edeceğini
aynen hocam alaşehirde çarşı karışmış uygulama yanlışlığı yapmışlar baya bi yanlış yapmışlar

il memin sayfasında fatih projesi altyapısına girecek okul listesi var bizim okulda var listede bu fatih projesi geliyomu demek oluyo :D

taatoo' Alıntı:
il memin sayfasında fatih projesi altyapısına girecek okul listesi var bizim okulda var listede bu fatih projesi geliyomu demek oluyo :D

hadi ya görmedim bi bakayım
link versene hocam bulamadım

bahhele' Alıntı:

kim söledi hocam sana bunu

Geri