OKULDA ŞİDDET

Kodla Büyü
öğretmenler okulda mı hizmet veriyor..
sürekli olay çıkan mafyaya bağlı eğlence mekanlarında mı belli değil
yanlız müşteriler ayık kafayla saldırıyor

sezonu hayırlısıyla kapatsak....

intel4004' Alıntı:
2013-2014
53) http://www.trthaber.com/haber/turkiye/o ... 01677.html (20 Eylül 2013)
okulda nöbetçi öğretmen-idareci görevinin önemi !!!!

gerçekten çok üzücü bir hadise;bi anlık sinirle ufacık bir yavru ölmüş diğeri de arkadaş katili olmuş :( ..Allah korusun.. ama burada bence öğretmenden idareciden ziyade o kadar kalabalık bir okulda-binada o daracık merdivenleri yapan zihniyettir..

özet

Ekli dosyalar

• a 1-15.JPG
    a 1-15.JPG
    221.3 KB · Görüntüleme: 475
  • a 15-29.JPG
    a 15-29.JPG
    209.6 KB · Görüntüleme: 475
  • a 26----.JPG
    a 26----.JPG
    198.2 KB · Görüntüleme: 475
basına bak sen "Öğrencinin babası isyan etti " diye vermiş haberi;şerefsiz müdürün burnunu kırmış basın olayın ne tarafında :verymad: Ha bu arada geçenlerde eşimin çalıştığı okulu 10 tane eli satırlı çingene basıp;cam çerçeve indirip okuldan bir öğrenciyi aramışlar;bu olay yerel basında yer almadı dahi..Edirne MERKEZ de saldırıya uğrayan okulda Edirne kız teknik ve meslek lisesi ...

öğretmnler sahipsiz, hükümet ise öğretmenleri velilerin önüne atmış, öğretmnlerde birlik ve beraberlik olmaktan yoksun. Allahtan sendikalar kısmende olsa destek veriyorlar. unutmayın ki basın hükümetin istek ve talepleri doğrultusunda hareket ediyor.

8 yıllık zorunlu eğitimi bile kaldıracak alt yapı yokken üstüne liseleri de zorunlu yaptılar . Değil öğrenci olması okulun önünden bile geçmesi sakıncalı olanlar bile öğrenci olarak alınıyor. Gerçekten eğitim görmek için okula gelen çok az öğrenci var, onlar huzur bozanların yüzünden bir şey öğrenemiyor.
Öğretmenlerin feryadını duyup ciddiye alan makam sahibi kimse yok. Satılmış ve ahlak yoksunu basın zaten ülkeyi yıkıma götürecek her işi ateşliyor.

aydin67' Alıntı:
bunlar duyulanlar asıl buz dağının altında daha neler var neler
döven,dövülen aşık olan ,akıl sorunlu daha neler var mecburen idareler kapatıyor işi
:alkis: :alkis:

Değerli meslektaşımıza geçmiş olsun.

Esefle kınanacak bir olay.

Öğretmenlerede poliste askerde olduğu gibi yıpranma payı gelmeli
Ayrıca öğretmenlere karşı şiddet saldırılarına ağır hapis ve para cezaları gelmeli.
Büyükşehirlerde özellikle disiplinsizlik kol geziyor.Bu olaylara el atılmassa sonumuzu hiç iyi görmüyorum

pureheart' Alıntı:
Öğretmenlerede poliste askerde olduğu gibi yıpranma payı gelmeli
Ayrıca öğretmenlere karşı şiddet saldırılarına ağır hapis ve para cezaları gelmeli.
Büyükşehirlerde özellikle disiplinsizlik kol geziyor.Bu olaylara el atılmassa sonumuzu hiç iyi görmüyorum

Mevcut hükümet, Ahmet Gündoğdu ve saz arkadaşlarıyla mı olacak bu iş :?

Bakanımız öğretmen hanımı arayıp geçmiş olsun demiş. Ne hakla öğrenciyi sınıfta sürüklediği için 1739 a, görevi ile ilgili bir olay nedeni ile basına demeç verdiği için de 657 ye aykırı davrandığını da söylemedi ise iyi. Öğretmenlerin hali okullardaki rezaletleri disiplin yönetmeliğindeki tek bir değişiklik ile %99 azaltabilecek kişinin umurunda bile değil. Önemli kişilerin bir çok akrabası da öğretmen ama torpille kadroları en sorunsuz yerlerdeki okullara alınıyor. Kimi kimsesi olmayan da 63 kişilik sınıfların olduğu, can güvenliğinin bile bulunmadığı okullarda görev yapıyor.

Zaten ağır aksak ilerleyecek halde düzenlenerek "gerçek hayattan soyutlanan" ve
bir sektör haline getirilen Eğitim Öğretim sistemimiz bu haliyle bile saldırı altındayken
öğretmenleri bilinçli ve bilinçsiz itibarsızlaştırma çalışmaları da dört bir koldan devam ediyor.

Geri