seçim yapmak zorunda kalsanız neyi seçerdiniz?

Kodla Büyü
hocam bak ben pek mesaj yazmayı sevmem ama bu konu olunca yazasım geldi.
daha evlenmeden senin memleketini kabullenmeyen yarın evlendiğinde seninle ilgili hiç bir şeyi kabullenmek istemez hep kafasındakini okumaya yaşamaya çalışır.
sen eğer ki iç güveyi gitmek istiyorsan ve de o erkek gibi sen de bir bayan gibi rolleri değişmek istiyorsan buyur. sakın böyle bir yanlış yapma.
hem seni gerçekten seviyor olsaydı bu durumla karşı karşıya kalmazdın.
bu kadar düşünmen bile çok hata, ben senin yerine olsam hiç düşünmem daha evlenmeden gerçek yüzünü gösterdi derim Ve Rabbime hamd eder eyvallah derim.
sen bilirsin istersen dene ama çoooook pişman olursun demedi deme.

Forumdaki sonucunu merak ettiğim enteresan başlıklardan biri.
Diğeri de BT sınıfında süpriz evlenme teklifi yapmayı planlayan bir arkadaş vardı, onun da sonucunu öğrenemedik.

Yıllardır İstanbulda yaşayan biri olarak Gaziantepte 1 yıl asker öğretmenlik yaptım. Pek yabancılık çekmedim.

fahrican' Alıntı:
Forumdaki sonucunu merak ettiğim enteresan başlıklardan biri.
Diğeri de BT sınıfında süpriz evlenme teklifi yapmayı planlayan bir arkadaş vardı, onun da sonucunu öğrenemedik.
.
ben de ikisini çok merak ediyorum.. :+1:

ben olsam kızın memleketine gitmem zor olur ezilirim bence 2 tarafın ailesinin olmadığı bi yer olsun ama kız illa gitmem derse bırak gitsin eğer seviyorsa yanlışından dönecek bir orta yol bulmak isteyecektir.

konuyu hortlatacam ama sıkıntıdan okudum çok güzel şeyler yazmış arkadaşlar arkadaş ne tercihde bulundu aradan bayağı vakit geçmiş :oops: merakta etmedim değil

Geri