Suv araç tavsiyeniz nedir? 1.900.000 bandında

Kodla Büyü
Hocam ev almak isterseniz şehrin gelişme aksında küçük ev alırsanız hem kira getirisi iyi hemde ucuz olur. Küçük evler daha revanşa geçecek. 1+1 yada 1+0 uygun fiyata ev alırsınız. Yatırım amacıyla düşüneceksiniz şehrin gelişen bölgesindeki en küçük ve en ucuz evi alırsanız çok iyi karlar elde edebilirsiniz. Yada size şöyle bir fikir vereyim kentsel dönüşüme uygun eski evlerden arsa payı yüksek bir ev alabilirseniz kentsel dönüşüme girince çok iyi kârlar elde edebilirsiniz. Her zaman bir yol vardır.

Hocam baktım para biriktirerek araba almam imkansız.çok temiz jetta aracımı satacağım, altın bozduracağız biraz da kredi çekeceğiz oğlum çok hevesleniyor en çok ta onun için şartları zorlayacağım yoksa bekle bekle hiçbir zaman alamam
aracınız temizse sakın satmayın en iyi en ucuz araba bakımlı sorunsuz eski model lüks özellikleri olan arabadır.
sorunları varsa sizin bileceğiniz iş....

aracınız temizse sakın satmayın en iyi en ucuz araba bakımlı sorunsuz eski model lüks özellikleri olan arabadır.
sorunları varsa sizin bileceğiniz iş....
Aslında tam olarak benim mantığım da bu hocam, arabam şuana kadar çok şükür sıkıntısız geldi Sıfır almıştık zaten ama tek alma amacım çocukların özellikle oğlumun SUV araçlara çok heveslenmesi aşırı bir ilgisi var. Ben de seviyorum tabi ama olmasa da olur.

Geri