Tam 11 Şanslı Takipçimize Toplam 100$ Dağıtıyoruz!

Kodla Büyü
Re: Sponsor: www.BuyinCoins.com Ücretsiz Kargo! 100% Memnuniyet!

Mart ayı sonunda kargoya verilen ürünler için Türkiye izlemesi yapabilirsiniz --->

You can connect to your local tracking website at the destination below directly.

http://www.ptt.gov.tr/

Please remember to copy your item number for further tracking.

şeklinde yazı geldi bakalım. Türkiye içi ne kadar sürecek bir bilgisi olan var mı?

die4you' Alıntı:
Mart ayı sonunda kargoya verilen ürünler için Türkiye izlemesi yapabilirsiniz --->

You can connect to your local tracking website at the destination below directly.

http://www.ptt.gov.tr/

Please remember to copy your item number for further tracking.

şeklinde yazı geldi bakalım. Türkiye içi ne kadar sürecek bir bilgisi olan var mı?
hocam Ülkeye giriş yaptıysa en fazla 1 hafta içinde elinde olur. Geçmiş olsun diyelim. mayıs olmadan elinde olur.

RE915136653SE nolu kargoda local mail tracking yazıyor fakat ptt de gözükmüyor. Ne kadar sürede gözükür PTT kargoda

Kredi kartı ile ödeme bölümü geç açılıyor ve sayfa tam yüklenmiyor sanırsam...

RE915136653SE numaralı gönderi için PTT kargoya kayıt işlemi ne kadar sürüyorkii.. Bu işlemi hızlandırabilecek birşey yok mu sayın yetkili?

B20140420273056440 kodlu kargom nerde acaba

kargo no : RE915161088SE kargo gumrukten iade almıs parayı nasıl geri alabiliriz, tlf vardı 2 ay kadar olmustu sipariş vereli, ptt dekilerle konustum pime düşerse geciyo kime düşerse geri dönüyo dedi ama nasıl pime gideceğini soylemedi :? :p :cry:

Re: Ynt: Sponsor: www.BuyinCoins.com Ücretsiz Kargo! 100% Memnun

BuyinCoinsTR' Alıntı:
gececiler' Alıntı:
kargo no : RE915161088SE kargo gumrukten iade almıs parayı nasıl geri alabiliriz, tlf vardı 2 ay kadar olmustu sipariş vereli, ptt dekilerle konustum pime düşerse geciyo kime düşerse geri dönüyo dedi ama nasıl pime gideceğini soylemedi :? :p :cry:

Kargonuzun durumu kesinleşip tarafımıza iade edildiğinde ücret iadeniz yapılacaktır.

Ancak normal şartlarda iade olan ürünler bulunduğunuz ile ulaşmayıp İstanbul Ukim'den dönerler.
Bnde cok sasirdim ist ukimden gecmis burda kimde yine gumruk kontrolu oluyomus

100 dolar altında 2 tane telefon almak istiyorum, amacım birini çocuğa oyun makinesi olarak almak, birinide android uygulamalarımı denemek yani sim kart takıp telefon olarak kullanmıcam.
Türkiyeye girişte problem olur mu?
siparişleri 100 er doları aşmıcak şekilde ayrı ayrı mı vermeliyim?

BuyinCoinsTR' Alıntı:
gamanli' Alıntı:
BuyinCoinsTR' Alıntı:
gamanli' Alıntı:
B20140420273056440 kodlu kargom nerde acaba

Sayın Gamanli takip kodunuzu iletir misiniz?

şuan elime sadece bu numara var sipariş no yok.

Vermiş olduğunz numara zaten bir sipariş numarasıdır.

Takip kodları "R" harfi ile başlayan numaralardır.

Takip kodu olmayan siparişlerinizi takip edemezsiniz.

sipariş kodu: RE915035796SE yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür ederim .

şuan elime sadece bu numara var sipariş no yok.[/quote]

Vermiş olduğunz numara zaten bir sipariş numarasıdır.

Takip kodları "R" harfi ile başlayan numaralardır.

Takip kodu olmayan siparişlerinizi takip edemezsiniz.[/quote]

Çok Teşekkür ederim yardımcı olduğunuz için ne zaman gelir tahmini ?

sipariş kodu: RE915035796SE yardımcı olabilir misiniz?
Teşekkür ederim .[/quote]
http://www.17track.net/en/result/post.s ... 15035796SE adresinizi kullanarak siparişinizi takip edebilirsiniz.[/quote]

Merhabalar;
Buyincoinsten iphone 5s için araba şarjı ve yedek şarj aleti falan alacamda...Bunlarda şarj etmeme gibi bir problem olabilir mi..birde yanlarında aksesuarlar almayı düşünüyorum..Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

oradaki 5s için olan bütün ürünler doğru ürün değil mi?? sonuçta gelince şarj etmeme gibi bir sıkıntı ile karşılaşmayalımda..bize en çok satılan ürünün linkini yollayabilerseniz,direk oradanda alımı gerçekleştirebiliriz..İlginize çok teşekkür ederim..

sayın buyincoins bir telefon almayı düşünüyorum fiyat üst sınırım 500 tl. Türkçe dil desteği olup müşteri memnuniyeti olan bir ürün tavsiye eder misiniz :?: tşk. bu arada dual sim olmasına gerek yok.
-çok bekler miyiz kargoyu :?
-telefonu burada kaydettirmemize gerek var mı :?:

fiyatlar fena değil lakin kargo olayı üzüyor.

BuyinCoinsTR' Alıntı:
eras63' Alıntı:
sayın buyincoins bir telefon almayı düşünüyorum fiyat üst sınırım 500 tl. Türkçe dil desteği olup müşteri memnuniyeti olan bir ürün tavsiye eder misiniz :?: tşk. bu arada dual sim olmasına gerek yok.
-çok bekler miyiz kargoyu :?
-telefonu burada kaydettirmemize gerek var mı :?:
Sayın eras63, telefon siparişlerimizin büyük bir kısmını teslim ediyor olmamıza rağmen bazı gönderilerin geri çevriliyor oluşu ve bazı müşterilerimizin mağdur durumda kalması ve daha fazla mağduriyet yaratmamak adına gönderi ücretlerini kendilerine yansıtmıyor oluşumuz ve bu durumun kazançsız bir hal alması gerekçeleriyle, Türkiye'ye tüm telefon gönderileri yeni bir düzenlemeye kadar durdurulmuştur. Anlayışınızı rica eder, bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla...
tşkler.

Order B20140429276280322 nolu siparişimdeki oğluma aldığım New Coke Can Mini Speed RC Radio Remote Control Micro Racing Car Toy Gifts #1:)DEFAULT) bozuk çıktı. Çalışmıyor. Gelir gelmez yeni piller taktık Ne arabayı şarj ediyor Ne araba hareket edebiliyor.(Ki doğum günü hediyelerinden biriydi.) Site üzerinden mesaj yazmadım İlk olarak buraya yazdım. Çözüm süreci ileriki alışverişlerim için referans olacak. (13 sipariş arasında tek sorun bu olduğunu belirtmeliyim)

BuyinCoinsTR' Alıntı:
1378719648_6038.jpg

Kablosuz Mini Klavye, Kargo Dahil Kapınızda teslim, Sadece 39.80 TL

http://www.buyincoins.com/item/1815.html
Fatih Projesinden dolayı çok tutulacak bir ürün..
Bir tane sipariş ettim.. Seneye bu ürün çeşidinin satışında patlam olabilir :)

merhabalar Order B20140514281660258 siparişli ürünlerim takibini yapamıyorumda..Şuan nerdedir,ne yapar? Birde paypal hesabıma kısmı geri ödeme geldi..ürün takibi konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..

BuyinCoinsTR' Alıntı:
zerrax' Alıntı:
merhabalar Order B20140514281660258 siparişli ürünlerim takibini yapamıyorumda..Şuan nerdedir,ne yapar? Birde paypal hesabıma kısmı geri ödeme geldi..ürün takibi konusunda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..
Sayın zerrax, tedarik edilemeyen ürünler için ücret iadesi yapılır.
Siparişiniz 30 dolar atındaysa ya da ekstra takip numarası satın almadıysanız siparişleriniz takipsiz olarak gönderilirler ve takip edilemezler.

bu ürünler kaç günde bana ulaşır sizce??...

çat pat ingilizcemle az da lsa idare edebiliyorum ama site dil seçeneğinde türkçe de olsa iyi olur

cep telefonu alabilmek için beklemekteyiz...

KDV'si, kargosu, gümrük vergisi vb. nasıl oluyor?
acaba!

Casio prg model kol saati getirtebiliyor muyuz? Konuya yabanciyim tam olarak calisma prensibinizi bilmiyorum

teşekkürler.

Merhabalar;

buyincoins 'den sipariş ettiğim ürünler iki paket halinde bana yollandı gözüküyor..Bir paket bana ulaştı ama halen diğeri elime ulaşmadı ve de ptt kargoyu aradım..Ama adıma yollanan başka bir ürün olmadığını söylediler..İlk paket geleli nerdeyse 1 hafta oldu ama diğerinden halen ses seda yok..aldığım ürünler 25 doların altında olduğu içinde malesef elimde herhangi bir takip numarası yok..Sadece Tracking number: CFB2816602.2 gibi bir numaraya sahibim..Bana bu konuda yardımcı olabilirseniz çok sevinirim..İyi çalışmalar..

Geri