Tam 11 Şanslı Takipçimize Toplam 100$ Dağıtıyoruz!

Kodla Büyü
Re: Sponsor: www.BuyinCoins.com Ücretsiz Kargo! 100% Memnuniyet!

Telefon satışlarınız ne zaman başlayacak.. Bir de sitenizi Türkçeleştirseniz..

NORMAL YURTİÇİNDE KULLANDIĞIMIZ tl KREDİ KARTI İLE ALIŞVERİŞ YAPABİLİYOR MUYUZ ?

telefon dışında gönderemediğiniz ürünler varmı ? Gümrükten geçerken herhangi bir fiyat kotası var mı ?

kindle paperwhite 2 bulunmuyor sanırım. Bu ürünü gönderme şansınız var mı?

BuyinCoinsTR' Alıntı:
serkanozen1' Alıntı:
http://www.kliksa.com/urun/samsung-sm-t320-galaxy-tab-pro-8-4-white-tablet/902042997?utm_source=ucuzu&utm_medium=referral

bu özelliklerde bir tablet?

Sitemizde son teknoloji tablet ürünleri de bulunmaktadır. Lütfen inceleyiniz... :wink:
önereceğiniz bir tablet?

serkanozen1' Alıntı:
BuyinCoinsTR' Alıntı:
serkanozen1' Alıntı:
http://www.kliksa.com/urun/samsung-sm-t320-galaxy-tab-pro-8-4-white-tablet/902042997?utm_source=ucuzu&utm_medium=referral

bu özelliklerde bir tablet?

Sitemizde son teknoloji tablet ürünleri de bulunmaktadır. Lütfen inceleyiniz... :wink:
önereceğiniz bir tablet?

http://www.buyincoins.com/item/44625.html#.U53s3PlNT_Y 650 TL
http://www.buyincoins.com/item/44176.html#.U53tHvlNT_Y 455 TL

önceden aldığımız ürünler için sonradan maliye tarafından sen bunu yurtdışından getirmissin ama vergi şukadar ödeyeceksin diye birşey söz konusumu acaba

3G özellikli bir tablet veya 5" üzeri bir telefon satın almak istiyorum.

1.Gümrük konusunda neler yapıyorsunuz, ne tür önlemler alıyorsunuz, bilgi rica edebilir miyim?

2.Web sitenizdeki filtreleme niye yetersiz? Örneğin niye işletim sistemine göre veya ekran boyutuna göre listeleme / filtreleme yaptıramıyorum.

3. tinydeal'de kitkatlı tablet veya telefon modellerinden yüzlerce varken sizin sitenizde niye yok?

buincoins yetkilisi görmek ve burada aracısız olarak yazabilmek güzel olmasına karşılık web sitenizin acilen elden geçirilmesi, daha işlevsel hale getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Onlarca ürün arasında kaybolmayı hiç bir ziyaretçi /müşteri istemez değil mi?

iyi çalışmalar.

evet arkadaşlar siparişim postada kayboldu 2 ayı geçti hala ses yok ve iş güç uğraştan paypal a itiraz süresini (45 gün) kaçırdım site elemanları itinayla sallıyorlar 3 gün 5 gün diye dikkat edin 45 gün dolmadan mutlaka paypala itiraz edin yoksa paranız yanar yada en iyisi ebay şimdiye kadar hiç ebayda sorun yaşamadım

BuyinCoinsTR' Alıntı:
SilverMan' Alıntı:
3G özellikli bir tablet veya 5" üzeri bir telefon satın almak istiyorum.

1.Gümrük konusunda neler yapıyorsunuz, ne tür önlemler alıyorsunuz, bilgi rica edebilir miyim?

2.Web sitenizdeki filtreleme niye yetersiz? Örneğin niye işletim sistemine göre veya ekran boyutuna göre listeleme / filtreleme yaptıramıyorum.

3. tinydeal'de kitkatlı tablet veya telefon modellerinden yüzlerce varken sizin sitenizde niye yok?

buincoins yetkilisi görmek ve burada aracısız olarak yazabilmek güzel olmasına karşılık web sitenizin acilen elden geçirilmesi, daha işlevsel hale getirilmesi gerektiğini düşünüyorum. Onlarca ürün arasında kaybolmayı hiç bir ziyaretçi /müşteri istemez değil mi?

iyi çalışmalar.
Sayın SilverMan, sitemize olan ilgi ve alakanız için teşekkür ederiz.

Ancak uzunca bir süredir Türkiye'ye olan cep telefonu gönderilerimizi durdurduğumuzu hatırlatmak isteriz.

Sitemizle alakalı eksikler malumumuzdur, ileriye dönük geliştirme çalışmalarımız devam etmektedir. Saygılarımızla...

Gayet sıradan bir cevap vermişsiniz. Politik söylem gibi olmuş. 4 soru var, tek cevap. 'Daha iyisi için çalışıyoruz..' iyi çalışmalar o halde.

Merhaba. Takip kodum RE915144385SE . Gümrükten iade olarak dönen ürünümün ücreti ne zaman tarafıma ödenecek?
Bilgi verebilir misiniz? Teşekkürler.

Evet site üzerinden defalarca iletişime geçtik ama her defasında merak etmeyin paranız ödenecektir vb. şeyler yazıyorlar.
Ama aylar oldu hala ücret ödemesi yapılmadı.

"100% Memnuniyet!" ibaresi biraz abartılı olmuş sanırım :)

habbe' Alıntı:
Evet site üzerinden defalarca iletişime geçtik ama her defasında merak etmeyin paranız ödenecektir vb. şeyler yazıyorlar.
Ama aylar oldu hala ücret ödemesi yapılmadı.
omd' Alıntı:
"100% Memnuniyet!" ibaresi biraz abartılı olmuş sanırım :)
ürün elinize ulaşırsa %100 memnuniyet ulaşmazsa sorun çıkarsa %100 sallama oyalama

buraya nasıl üye olacagız yada bedava kargodan nasıl yararlanacagız indirim kuponu var mı ????
site gayet güzel iyi ürünler mevcut alışverişe gayet uygun. :D

Arkadaşlar bu siteden aldığım telefondan gayet memnunum. Müdür yardımcımıza aldığımız tlf gümrükten geçemeyince
ürün iade oldu. Paramızın iade edilmesini bekliyoruz.

bende 3 4 kez birşey aldım sıkıntı yaşamadım

takip kodum yok 12.05.2014 tarihinde verdiğim siparişten hala ses seda yok üç kuruş kar edeceğiz derken...

RX353618425CH takip kodlu siparişim isviçre (SWITZERLAND) gönderimiş gözükmektedir. Sipariş ile ilgili bilgi verirmisiniz.

dndd' Alıntı:
evet arkadaşlar siparişim postada kayboldu 2 ayı geçti hala ses yok ve iş güç uğraştan paypal a itiraz süresini (45 gün) kaçırdım site elemanları itinayla sallıyorlar 3 gün 5 gün diye dikkat edin 45 gün dolmadan mutlaka paypala itiraz edin yoksa paranız yanar yada en iyisi ebay şimdiye kadar hiç ebayda sorun yaşamadım
Arkadaşlar paramı coins olarak iadesini aldım henüz paypala aktarmadım ama sorun çözüldü gibi

merhaba. sitenize dün itibari ile üye oldum. Sormak istediğim Kalem seti veya dolmakalem varmıdır? İlginize teşekkür ederim.

merabalar, bikaç parça sipariş verdim,
üye ekranımda 4 adet paket resmi var, siparişler parça parça mı gönderiliyor?
henüz 5 gün oldu ama denemek için paketlerin üzerindeki kodları china posta girince kayıtlı değil diyor

B20140629298100677

BuyinCoinsTR' Alıntı:
net008' Alıntı:
RX353618425CH takip kodlu siparişim isviçre (SWITZERLAND) gönderimiş gözükmektedir. Sipariş ile ilgili bilgi verirmisiniz.

Sayın net008, Siparişiniz taşıma durumunda olup, Türkiye'ye doğru İsviçre'den ayrılmıştır.

Ürünler bugün elime geçti. Teşekküer ederim. Ancak Black Plastic Wireless Remote Control Vibration Alarm For Door Window New birkaç denemeden sonra bozuldu.

dndd' Alıntı:
dndd' Alıntı:
Arkadaşlar paramı coins olarak iadesini aldım henüz paypala aktarmadım ama sorun çözüldü gibi
arkadaşlar ürün elimize ulaştı neyseki coinsleri paypala aktarmamışlardı henüz :wink:
sorun alaman ptt sinde almanyaya gönderdiğim telefonu dhl firması 4 mayısta (almanyaya girişi) alıp bu gün yetiştirebildi halada sitesinde taşımada yazıyor ptt nin kıymetini bilelim

Merhaba kolay gelsin sitenize yeni üye oldum bir kaç sipariş vereceğim lakin elektronik cihazlarda sıkıntı olur mu acaba
Mesela http://www.buyincoins.com/item/46865.html#.U7_jsfk_v40 telefonu almayı düşünüyorum lakin orjinal bir ürün mü? (Replika değildir inş.)
Kargoda gümrüğe takılma durumu olabilir mi?

Sakın arkadaşlar ben bir hata yaptım siz yapmayın. İki adet power bank aldım. Gelmedi. Yardım istedim. Yok müşteri memnuniyet dediler bilmem ne her şey göstermelik. İade istedim uyanıklar kendilerine bağlayacaklar yaa puan (coins) olarak iade yapmışlar. Minimum çekim tutarının altında olduğu için çekemiyorum da.

Kek pasta kurabiye kaliplari mevcut mu

ben de 12.05.2014 tarihinde bir alışveriş yaptım 14.05.2014 tarihinde kargoya verildi görünüyor ama 65 gün olmasına rağmen ürün elime ulaşmadı bir daha sitenizden değil alışveriş yapmak açmam bile

Geri