TRT'ye ulaşmayı deneyelim. Sadece 1 dakikanızı ayırın...

Kodla Büyü

cemilelci

Aktif Üye
Nabi Avcı TRT'de konuk olacak ve Ahmet BÖKEN yani sunucu da sormamı istediğiniz soru olursa bu adresi kullanın diye tweet atmış... Farklı yazılar ile altına http://www.bte.org.tr/belge/ne_oldu_ne_ ... ernegi.pdf
kaynağını iliştirerek sorunumuzu en az 100 kişi ile dile getirsek, konu başlıklarından birini teşkil etmesi olasıdır. Ben de yazarım diyorsanız link en altta... Ankette de Formu doldurdum, gönderdim seçeneğini işaretlerseniz kaç kişinin doldurduğunu anlar, sayı çok ve buna rağmen konu dikkate alınmaz ise soruların ve cevapların önceden belirlendiği iddiasında bulunabiliriz. Konunun güncel kalması ve 1 dakikanızı ayırmanız dileğiyle...

http://www.ahmetboken.com/iletisim.aspx

Teknoloji Çağında hızla ilerlerken tüketim toplumu olma konusunda liderliği kimseye bırakmıyoruz.
Ülkemizin geleceği için geciktiğimiz ama yarıştan kopmadığımızı göstermek için Bilişim Teknolojileri dersi zorunlu olmalıdır.
Fatih projesi görevlendirme ile çalışan öğretmenlerle yürütülemez.
Sayın Bakanımız Nabi AVCI'nın Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri ve Bilişim Teknolojileri dersi hakkında neler düşündüğünü öğrenmek istiyoruz.
Teşekkürler...

Başlığı görüpte mesaj göndermeyen BT öğretmeni olmaz diye tahmin ediyorum. Dakika 1 gol 1 olması lazım. Size güveniyorum zümrelerim

bu gazeteciyi beğeniyorum. olumlu bir tutumu ve masum bir yüzü var inşallah dikkate alacaktır. başbakana da beklemediği bir iki yerden sorma cesareti göstermişti demekki milletten aldığı sorulardı onlar

hocam ne oldu ne oluyor ne olacak yazısı çok uzun, sorunu düzgün şekilde özetleyen sorunlarımızın özetini içeren kısa sorular sormamız lazım, kim ne yazdı ise burayada belirtsinki ortak bir dilimiz olsun. siz ne sordunuz arkadaşlar yayın ne zaman?

bende bişeyler gönderdim,bte derneğinin açıkladığı bt öğretmenlerinin sorunlarından haberi varmı, varsa çözüm için adım atmayı düşünüyormu tarzında bişeyler yazdım.

twetter den de mesaj attım. :-1:
buda benim twetterde siftah mesajım oldu, twitteri ilk defa kullandım. :scared:
karakter sayısının sınırlı olması can sıkıcıydı. :x

2 tweet attım. 2 kere de formu doldurup gönderdim... Sayı 23 oldu farkli kullanici adlari ile tweet ve form mutlaka daha etkili olacaktır. Zaman ayıranlara teşekkürler....

Arkadaşlar şu ana kadar 25 kişi göndermiş. Programda bizimle alakalı 1 soru sorulsa bile ses getirmiş oluruz. Bu tür programlar bir anlamda bizim için bir fırsat.
LÜTFEN KISA VE AÇIK BİR SORU GONDERİN. SES GETİRELİM..

10 den fazla ogretmen durumdan memnun galiba sadece 28 kisi form doldurmus.lutfen arkadaslar biraz duyarli olalim biraz hareket lazım bize.

Hocam mesaj gönderdim inşallah bizim için yararı olacak bir hareket olur

ben de gönderdim şimdi.biraz uzun bir yazı oldu...inş faydası olur da sorunlarımıza çözüm olurlar...

Geri