TRT'ye ulaşmayı deneyelim. Sadece 1 dakikanızı ayırın...

Kodla Büyü
ilyas33' Alıntı:
bundan sonra norm sorunu üzerinde yoğunlaşalım arkadaşlar artık.hatta dersin tamamen kaldırılmasını sağlayalım.sağlayalım ki belki bu çözüm olur en azından ya başka branşa aktarırlar yada BTR gibi bi kadro gündeme gelir.bundan sonra eğitim yazarlarına eğitim sitelerine herkes bilgisayarı biliyor derslerin seçmeli bile olarak verilmesine gerek yok baskısı yaparak dersin tamamen kaldırılmasını sağlayalım.ozaman belki dikkat çekeriz

Hocam bildiğim kadarıyla bakanlıkla derneğin önceki bir görüşmesinde bakanlık fazladan on binlerce norm gerekecek diye bilişim rehber öğretmenliğine norm verilmesi olayına sıcak bakmıyormuş. :(
Çok çalışmamız lazım ama bakıyorum on binlerce bilişimci arkadaş halinden memnun. Derneğin hala 150 üyesi var ve şunu unutmayalım birlikten kuvvet doğar.

cuneyt16' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:
bundan sonra norm sorunu üzerinde yoğunlaşalım arkadaşlar artık.hatta dersin tamamen kaldırılmasını sağlayalım.sağlayalım ki belki bu çözüm olur en azından ya başka branşa aktarırlar yada BTR gibi bi kadro gündeme gelir.bundan sonra eğitim yazarlarına eğitim sitelerine herkes bilgisayarı biliyor derslerin seçmeli bile olarak verilmesine gerek yok baskısı yaparak dersin tamamen kaldırılmasını sağlayalım.ozaman belki dikkat çekeriz

Hocam bildiğim kadarıyla bakanlıkla derneğin önceki bir görüşmesinde bakanlık fazladan on binlerce norm gerekecek diye bilişim rehber öğretmenliğine norm verilmesi olayına sıcak bakmıyormuş. :(
Çok çalışmamız lazım ama bakıyorum on binlerce bilişimci arkadaş halinden memnun. Derneğin hala 150 üyesi var ve şunu unutmayalım birlikten kuvvet doğar.

Derneğe nasıl üye olucağız ? olmak istiyorum.

ibrahims' Alıntı:
cuneyt16' Alıntı:
ilyas33' Alıntı:

Derneğe nasıl üye olucağız ? olmak istiyorum.

Bilişim teknolojileri eğitimcileri derneği sitesine girin üyelik seçeneğine tıklayın. Orada belirtiler evrakları hazırlayıp maille derneğin mail adresine gönderin çok kısa sürüyor. Arkadarşlarınıza da tavsiye etmeyi lütfen unutmayın.

bu yöntem daha etkili bence:
http://www.mebpersoneli.com/haber/8454- ... nlemiyoruz

ALINTI:
Çocuklar okula Türkçe konuşarak geliyorlar, Türkçe dersini kaldıralım;

Çocuklar okula futbol oynamasını bilerek geliyorlar, Beden Eğitimi dersini kaldıralım;

Çocuklar okula sureleri bilerek geliyorlar, Din Kültürü dersini kaldıralım,

Çocuklar okula şarkı söylemesini bilerek geliyorlar, Müzik dersini kaldıralım

En önemlisi çocuklar okula FACEBOOK kullanmasını bilerek geliyorlar, Bilişim dersini kaldıralım.

Geri