TRT'ye ulaşmayı deneyelim. Sadece 1 dakikanızı ayırın...

Kodla Büyü
@a_ahmetboken @NabiAvcıyaSorun Fatih Projesi gibi önemli bir proje yürütülüyorken neden projenin aktörleri (bilişimciler) norm fazlası

bilogt55' Alıntı:
hadi arkadaşlar bizi napacaklarmış bunu soralım netleşsin durum
evet bence de.. en azından akıbetimiz belli olsun? ders zorunlu olmasa da bizlerin okullarda bulunması elzemdir. gün gelecek bunu anlayacaklar...

aries21' Alıntı:
yıllardır söylediğimiz torununu çağırıp bilgisayarı kullanışına hayret eden kişiyi bulduk :) :D :cry: :verymad:

10 yıla soyu tükense de bizden de bir elin parmağı kadar savaşçı kalır hocam

Fatih ten gidelim arkadaşlar, Fatihten konuşmayı seviyorlar.

@a_ahmetboken @NabiAvcıyaSorun Fatih Projesi gibi önemli bir proje yürütülüyorken neden projenin aktörleri (bilişimciler) norm fazlası

ben tekrar bizim durumu konuşacaklarını zannetmiyorum. ümidi kestim hepten. ama yine de twitterdan attım. elimiz kolumuz bağlı ne yazık ki.

TRT den de tırt çıktı artık umut kalmadı dersler gitti bari norm denilen baş belasına son verseler.

nabi avcı safkan gelenekci...utanmasa Egitim,elit kişilere verilendir diyecek.Hatta egitim hakkı sadece onun belirledigi kişilerdir.Onlar bilgili biz ahmagız herkes dogustan kodlanmış.Kıytırık guloş elit kişidir o yuzden uzmandır kafasını açarsanız biri metrix gibi yuklemis de bilmem ne yapmış.Adam sunu diyor: biliyor onlar biz onların çayına toz kattık sabah uyandılar hepsi redhackci oldu...Bu adam meb bakanı mı?üniversitesi sanırım beşik ulemalıgı belgesi dagıtmış.

Mellifica' Alıntı:
ben tekrar bizim durumu konuşacaklarını zannetmiyorum. ümidi kestim hepten. ama yine de twitterdan attım. elimiz kolumuz bağlı ne yazık ki.
Az önce dersimizin akibeti hakkında bahsettik bence biz ne olacağız onu soralım

geçti bizim iş ya. bi şirket falan kuralım medya bilişim sektöründe, dağ başında kalacaz görünen o ki :sleep:

moral motivasyon kalmadı. Pes yaa o kadar hevesle oturdumki tv başına zihniyet aynı çocuklar teknoloji çağında hepsi bilgisayar kullanmayı biliyor. Daha bugün çocuğa yeni klasör nasıl oluşturulur u öğrettim. 43 kişilik sınıfta 3 kişi bir bilgisayara oturmuş hazırladığım materyallerle bir heves 8 lere exceli anlatacam diye gırtlak patlattım bana bütün eziyetlerine ve dersi dinlememek, biran önce serbest kalsalarda saçma saçma sitelere girseler diye dört gözle beklerken yinede vicdanım rahat dersi bitirdim ama bundan sonra oyun dersi olacak dersim, kendimi hiiiç yormayacam nasıl olsa bilgisayarı çook iyi biliyorlar..

Kaç defa mesaj attık sonuç yok :wink:
OHH bu da biz e tam oldu Branş değişikli için yolu Kpssden geçiyor mu dedi
yoksa. Kurumlar arası geçiş için mi dedi.

kurumlar arası geçiş için dedi hocam tekrar sınava gireceksiniz dedi ee ne yapacaklar alsınlar bizi ozaman karar versinler

Geri