TRT'ye ulaşmayı deneyelim. Sadece 1 dakikanızı ayırın...

Kodla Büyü
aynı kafa arkadaş değişen bişi yok bizim için belliki bizim dersi kaldırma fikri bunun kafadan çıktı

hadi geçmiş olsun, bu moralle git bütün özverinle çalış şimdi, fatih projesi işlesin diye uğraş, bu bakandan da bize umut yok, çok kötü oldu bu.

:s Çocuklar bilişimle doğuyor dedi. Temel derslerin müfredatını azaltacağız dedi, ilgisi olan öğrenciler BT de dahil istediğini seçecek dedi :s

adam resmen cocuklar bilgisayari biliyor
ders zorunlu olmayacak dedi

bosuna bekledik tüm hevesim kirildi
ben simdi yarin ne anlatayim ögrenciye

Sonuç Hüsran : :( :-1:
Ben yanlış mı duydum arkadaşlar dersimiz için demode mi dedi?
Çocuklar bu işi iyi yürütüyorlar de

bize çözüm bulun bu ne ya alan değişikliği yapın birşey yapın bu neya
ne yapacağını soralım bizleri

madem öğrenciler bu işi goturuyorlar, biliyolar... bundan sonra FATİH eğitimlerini bizim kadar bilen öğrenciler versin... :verymad:

Zerre ders anlatasım yok artık, herkes bildiğiyle kalsın, noluyosa olsun bize de artık... :x

" @bilisimm1

#NabiAvcıyasorun BİLGİSAYAR DERSİNİ KALDIR, BİZ SADAKA İSTEMİYORUZ..."

hislerime tercüman olmuş...

bakan bilişim teknolojileri deyince ben de eski iletişimci olarak filan diye bi saçmaladı, keşke normal cahile anlatır gibi BİLGİSAYAR DERSİ diye yazsaydık, gerçi adam sonradan net ve kesin olarak söyledi, zorunlu olmayacak diye, yer değiştirme filan çok zor bizler için artık, keşke branş değiştirseymişim.

ne heves kaldı ne heyecan bir umut twitter falan uğraştık olan enerjimde gitti. derse gir siz biliyorsunuz anlatın diyesim var çocuklara.

Hitler dönemi olsa kesin sabun olurduk :verymad:
resmen atıl duruma düştük
Teknoloji çok çabuk eskidiğini biliyorduk ama bilişim öğretmenlerinin bu kadar çabuk eskiyeceği kimsenin aklına gelmemiştir

yıllardır söylediğimiz torununu çağırıp bilgisayarı kullanışına hayret eden kişiyi bulduk :) :D :cry: :verymad:

Hadi yawf soralım netleşsin bari... Durumumuz ne olacak? Soru bu...

#NabiAvcıyasorun Bilişim Teknolojileri öğretmenleri norm fazlası, dersi yok! Bu sistemde BT ğretmenlerin yeri ve görevi ne olacak?

#NabiAvcıyasorun Bilişim Teknolojileri öğretmenleri norm fazlası bu insanların Fatih projesindeki yeri nedir?

Geri