TRT'ye ulaşmayı deneyelim. Sadece 1 dakikanızı ayırın...

Kodla Büyü
gerçekten çok yazık altıüstü bir soru göndereceksiniz:( bu saat olmuş hala 70 kişi gönderdiğini veya katıldığını iletmiş. sayımızın 13000 olduğuna inanmıyorum ben artık:(

arkadaşlar tweetırı kilityelim ben yaklaşık 20 mesaj gönderdim yalnız mesajları tagli göndermemiz lazım hadi bastıralım arkadaşlar

#NabiAvcıyasorun her okulda bir bilişim öğretmeni olmadığı sürece fatih projesi'nden ne kadar verim alınabilir?bakan bu konuda ne düşünüyor

bu arada arkadaşlar ben eş özrü atamalarında BT öğretmenlerinin norm fazlası muhabbetinden tercih bile yapamadım. 41'i işaretledim, fakat hiç yer açılmadığı ve muhtemel okullardaki arkadaşlar da bir yere kıpırdayamadığı için atanamadım. Norm yeniden düzenlemezse daha kaç yaz beklerim bilmem. bu arada programa herkes twitter'dan yüklenecek. bence bizler de twitter yoluyla durumumuzu dile getirelim.

Bu arada Ahmet Böken lisede Elektronik ve Bilgisayar okumuş.

Ahmet BÖKEN

1971 İstanbul, Maçka ATL / Elektronik ve Bilgisayar, Ankara Ü. İletişim Fakültesi / Radyo TV ve Sinema, Dünya Radyo / Programcı, Samanyolu TV / Haberci-Yönetici, Ebru TV / Süpervizör, S Haber TV / GYY, TRT Haber ve Spor Yayınları Dairesi / Başkan Yrd., TRT Haber Kanalı / GYY, Evli, 2 minik, İnglizce. Bu kadar.

warface' Alıntı:
#NabiAvcıyasorun her okulda bir bilişim öğretmeni olmadığı sürece fatih projesi'nden ne kadar verim alınabilir?bakan bu konuda ne düşünüyor
Twitter dan yazalım arkadaşlar, Nabi Avcının görüşlerini çok merak ediyorum.

hastasıyız dede' Alıntı:
hocam ne oldu ne oluyor ne olacak yazısı çok uzun, sorunu düzgün şekilde özetleyen sorunlarımızın özetini içeren kısa sorular sormamız lazım, kim ne yazdı ise burayada belirtsinki ortak bir dilimiz olsun. siz ne sordunuz arkadaşlar yayın ne zaman?
arkadaşlar Bilişim Teknolojileri öğretmenleri neden norm fazlası? Bizlerin ders saatlaerine göre normumuzun düzenlenmesi çok saçma. Çünkü bizler ders saati üzerinden değil, BTR görevlendirmesi ile maaşımızı full aliyoruz. Fakat bu konuyu önemsemedğimiz, maaşımız tam olduğu için de dert etmedik ve norm fazlası olduk.

Ahmet Böken'e attğım twittler....

Bilişim Teknojileri öğretmenlerinin aile bütünlüğüne ihtiyacı yok mu? Neden iller Bilişim Teknolojilerine kontenjan açmadı???!
Bilişim Teknolojileri norm düzenlemesi yeniden yapılmalı. Bizler okullarda norm fazlası OL-MA-MA-LI-YIZ!İl dışı atamalarda iller norm açmadı
Ahmet Bey, siz de Bilg. ve Elektronik mezunusunuz. Bilişim Teknolojileri öğretmenleri okullarda neden norm fazlası?Bu durum düzeltilecek mi?

Twitterları açıp
tweetlerimizi;

@a_ahmetboken #NabiAvcıyasorun .............................

noktalı yere sorunlardan özet şeklinde bahsedersek mutlaka ses getirir. Bizden çok az kişi tweet atıyor.

arkadaşlar program esnasında twit alacaklarsa yada soru o zaman da bir yüklenelim ne lur ne olmaz
norm sorusunu sordurabilirsek belki yaza bir umut ışığı yakar avcı

twitterdan yazalım arkadaşlar. diğer sorunları olan öğretmenler yoğun bi şekilde mesaj gönderiyorlar. bizimkiler arada kaybolmasın.

Hadi twitter dan biraz daha yüklenelim. @a_ahmetboken #NabiAvcıyasorun................

Geçen yaz tatil yapmadılar dedi... Hayırdır, gönül alma süreci herhalde. Neyse yine de teşekkürler... ÖmerBeyden daha insanca konuşuyor.

#NabiAvcıyaSorun
den takip ediyorum btciler güzel soru soruyorlar . İnşaallah birini bari cevaplar Bakan.

http://www.trt.net.tr/Anasayfa/canli.as ... k=trthaber başladı...

tweeter hesabı olan arkadaşlar sorabilir misiniz...

Fatih meselesi hakkında düşüncesini sorsa? Eğiticilerin istifasını biliyor mu acaba? biz BT öğretmenlerimizin eğitici rolü hakkında ne düşnüyor?

merak ediyorum ben.. Fatih onları heyecanlandıran övündüren bir proje oradan gitmeliyiz bence...

Mesajların neredeyse tamamı özür durumu atamalarıyla ilgili...

s_kajmeran' Alıntı:
https://twitter.com/search/realtime?q=%23NabiAvc%C4%B1yasorun&src=hash adresindeki Bizle alakalı twitleri retweet'leyelim...

Retweet önemli bizle alakalı twitleri seçip retweetleyin aynı zamanda mesajınızıda yazmaya devam...

Geri