Twitter kapandı

Kodla Büyü
(Onlar öyle sapıklar ki, yeryüzünde fitne ve
fesat çıkarırlar.) [Bekara 27]
(Onlara; “Yeryüzünde fitne fesat çıkarmayın”
dendiği zaman, “Biz ancak ıslâh edicileriz”
derler.) [Bekara 11]
(Fitne çıkarmak adam öldürmekten daha
kötüdür.) [Bekara 217]
(Kalblerinde eğrilik olanlar, fitne çıkarmak
için, ayetleri kendilerine göre yorumlar.) [Ali
imran 7]
(Onlar fitne çıkarmak için can atarlar.) [Nisa
91]
(Onlar yeryüzünde bozgunculuğa koşarlar;
Allah ise bozguncuları sevmez.) [Maide 64]
(Fitneden sakının.) [Enfal 25]
(Kâfirler birbirinin dostları, yardımcılarıdır.
Siz aranızda dostluk olmazsa yeryüzünde
kargaşa, fitne ve büyük bozgun çıkar.) [Enfal
73]
(Yeryüzünde fitne fesat çıkaranlara lânet
olsun.) [Rad 26]

realite' Alıntı:
derler.) [Bekara 11]
kötüdür.) [Bekara 217]
imran 7]
91]
73]
olsun.) [Rad 26]
sende googleden ayet bulup buraya mı salladın tıpkı egemen gibi. birazda hırsızlık, yolsuzluk, adam kayırma, kul hakkı yeme gibi ayetlerden bulsaydın. ne günlere kaldık.

toker42' Alıntı:
realite' Alıntı:
derler.) [Bekara 11]
kötüdür.) [Bekara 217]
imran 7]
91]
73]
olsun.) [Rad 26]
sende googleden ayet bulup buraya mı salladın tıpkı egemen gibi. birazda hırsızlık, yolsuzluk, adam kayırma, kul hakkı yeme gibi ayetlerden bulsaydın. ne günlere kaldık.
:alkis: :alkis: egemenin trolleri

toker42' Alıntı:
realite' Alıntı:
derler.) [Bekara 11]
kötüdür.) [Bekara 217]
imran 7]
91]
73]
olsun.) [Rad 26]

AL- İ İMRAN SURESİ
161. Bir peygambere, emanete hıyanet
yaraşmaz . Kim emanete ( devlet malına)
hıyanet ederse, kıyamet günü , hainlik ettiği
şeyin günahı boynuna asılı olarak gelir .
Sonra herkese - asla haksızlığa
uğratılmaksızın- kazandığı tastamam verilir.
162. Allah'ın hoşnutluğunu gözetenle
Allah'ın hışmına uğrayan bir olur mu hiç ?
Berikisinin yeri cehennemdir . Cehennem
ise ne kötü bir varış noktasıdır .
MAİDE SURESİ
38. Hırsızlık eden erkek ve kadının ,
yaptıklarına karşılık bir ceza ve Allah' tan
bir ibret olmak üzere ellerini kesin . Allah
izzet ve hikmet sahibidir .

yahu neyin tantanasını yaşıyorsunuz.Herkes giriyor işte vpn kullan gir.ben avast secureLine ile istediğim yere giriyorum... Köylü Ahmet abi bile giriyor twittere.Twitteri kim düzgün kullanıyor ki % 90 ı vücudunu sergiliyor %5 hukumetleri eleştiriyor %3 hesabı var fakat girmiyor.% 2 si gerçekten adam akıllı giriyor.O yüzde ikilik kısım yakınsa yahu bir şey demem.çogu Elit züppelerin takıldığı zıvanadan çıkmış insan toplulukarı kullanıyor...bence bilgisayarbilisim bin basar twittera...

teksen' Alıntı:
easytr' Alıntı:
tayyip erdoğana diktatör diyenler tek parti dönemine, şeflik dönemine baksınlar. istemesenizde, biyerlerinizi yırtsanızda recep tayyip erdoğan bu ülkenin en başarılı lideridir.bu halk onun kılına zarar getirtmeyecektir. nokta.

haklısınız.
eğer dediğiniz gibi olmasaydı, aşağıdaki şeyleri bu kadar rahat "sallayamazdık".
olduki salladık çoktan türlü hakaretlere maruz kalmıştık.
bunun için yaşasın diktatörlük(düzeltme:"ileri demokrasi"), yaşasın muhteşem sultanımız.

unutmadan ekleyeyim;
egemen ile metehan da bu kadar rahat böğüremezdi!...
onun için "bin yaşasın sultanımız!"... (makkarrra-bakkaaarrrra 999/8888).

teksen' Alıntı:
...twitini gördüm var ya, güne nurla başladım duayla başladım.
bakara suresi 152, ve le entüm....

...olum ben her gün her cuma bi tane ayet sallıyorum.

google'a gir, kuranda atıyorum kardeşlik, kuranda nankörlük, kuranda bilmem ne diye search yap ...
oradan beğen bi tane salla gitsin.

vel ağl asdfg tırahum turuhun...

...
bakara 156.

her kimki egemen bağışı sevmez allah en kısa zamanda onun belasını verir. bakara 159.

her kimki aydın beyin o zor gününde onun yanında olur, o allahtan her istediğini alır, bakara 115.
pardon, pardon arkadaşlar bakara 165, olacak bi yanlışlık olmasın!
çarpılmayalım şimdi!

http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/260 ... zarsonyazi
bts-destek-f52/twiter-avukatlari-tutustu-t126776-60.html
onun için "bin yaşasın sultanımız!"... (makkarrra-bakkaaarrrra 999/8888).

dns lerin çoğu uçmuşmu yoksa benim bilgisayarda mı bir sorun var, kullandığınız bir dns yazın hele.

patari' Alıntı:
dns lerin çoğu uçmuşmu yoksa benim bilgisayarda mı bir sorun var, kullandığınız bir dns yazın hele.
Bende de aynı sorun var. 8.8.8.8, 8.8.4.4 dns çalışmıyor...

Re: Ynt: Twitter kapandı

orebro' Alıntı:
ilk3r' Alıntı:
orebro' Alıntı:
ilk3r' Alıntı:
Arkadaşlar google ın dns leri youtube da çok yavaş sizin kullandığınız hızlı ve açık dns var mı

google chrome + zenmate kullanmayı tercih ediyorum..

208.67.220.220 / 208.67.222.222
hocam open dns ip si yavaş geliyor bana yandex dns nasıl bilginiz var mı

denemedim hiç hocam.. genelde zenmate'den memnunum.. yavaşlama olduğunda konumu değiştirerek çare bulmaya çalışıyorum..

Hocam zenmate kurdum gerçekten güzel işliyor.

Peki zenmate meb hattındada işe yarar mı acaba?

realite
21 Martta baya eski bir tarihmiş.:)) Bu sitedeki siyasi tartışmalara bayılıyorum hemen yeni üyelikler alınıyor msj atılıyor valla kıyak haa.

realite' Alıntı:
derler.) [Bekara 11]
kötüdür.) [Bekara 217]
imran 7]
91]
73]
olsun.) [Rad 26]
Dinsizden korkmayin kacmayin. Ayetlerle dalga gecip o ayetler uzerinden oy devsiren munafiklardan kacin kocum. Bunlari gorebilecek zeka duzeyine gelin artik.

O kadar alıştık ki .. :cry: İfade özgürlüğümüz vardı, söz hakkımız vardı, paylaşılacak konuşulacak konular vardı... :( İktidar halktan korkmalıyken halk susturuldu ileri demokrasimize bakın (!) :x

:puhaha:

Ekli dosyalar

• 1920554_568513523255815_1513466611_n.jpg
    1920554_568513523255815_1513466611_n.jpg
    39.4 KB · Görüntüleme: 355
sakın kaçırmayın!

Ekli dosyalar

• egemenBagis.jpg
    egemenBagis.jpg
    23.8 KB · Görüntüleme: 347
Allah sizin elinize dilinize düşürmesin. sizin zihniyete de fırsat vermesin yalanı dolanı dublajı bile kullanarak ülkeyi yıkarsınız.

Hazine yardımı alan siyasi partilerin kasası dolacak
AK Parti, devletten 177,1, CHP 92,3, MHP ise 46,2 milyon lira alacak.

http://www.trthaber.com/haber/gundem/ha ... 14819.html

Devlet yardımı alıyorlar sayın hocam bu düzen yıllardır böyle. Bu kadar fanatik birisi değilim sağolsun teksen papakaa toker42 orebro beni fanatik etti. Ağızlarına sakız etmişler, yeterki bir konu açılsın hırsız başçalan hemen hortluyorlar, kardeşim gözünle gördün mü. Ben bu ortamda hiç birşey diyemem ne çalınmış ne de çalınmamış. Çünki hiç bir medeya kuruluşuna güvenmiyorum. Her türlü yalanın dolanın döndüğü bir devirdeyiz. Çalanın boğazında kalsın inşallah ama iftira atanın da Allah evine ateş salsın.

FARKLI BİR BAKIŞ AÇISI

Twitter'in kapandığı gün, 3 güvenlik görevlimiz şehit düştü. O gün tüm internet sitelerinin yorum sayılarını not ettim.

İnanır mısınız?

Twitter haberine gelen yorum 32 bin, şehit haberine gelen yorum ise 800 küsur civarındaydı. Şehit haberine gölen yorum sayısı 800 civarı dediysem, tamamının ağıt yaktığını sanmayın.

"Ohh iyi oldu. Tayyip şimdi kına yaksın. Alın size çözüm süreci" diye havlayanlar burada da çoğunluktaydı.

Daha önce de söylemiştim, yeri geldi tekrar edeyim.Bizim memleketin, güzel bir sözü vardır. "Arkasından 40 köpeği havlatmayan kurt, kurt değildir" derler.

Sanki Erdoğan için söylenmiş. Adam twitter'la ilgili bir söz etti, günlerdir konuş babam konuş!

Yahu, twitter'la ilgili 3 ayrı dava, 3 ayrı mahkeme kararı var. Örneğin bu davalardan sadece birinde, bir adamın kızının mahrem görüntüleri bu sitede yayınlanıyor. Aile dava açmış, twitter'a defaaetle uyarıda bulunulmuş ama içeriği kaldırmamış. Mahkeme de kapatma emri vermiş.

O kız senin karın, kızkardeşin olsa namus abidesi kesilir, "Bu ülkede hukuk yok. Başbakan geziyle, cemaatle uğraşacağına benim mağduriyetimi gitersin" diye bir yerlerini yırtardın.

Seni gidi başkasının namusunu namus saymayan ahlaksız! O kızın seninle bir akrabalık bağı olmaması mıdır senin böyle manda genişliğinde takılmana neden olan şey? Sen twitter üzerinden hükümet yıkmak için çabalayacaksın diye insanlar arını namusunu korumasın mı? Senin, "Polis gözümü çıkardı, bu mesajı da kıçımla yazıyorum" yalanıyla kendin gibi gerizekalıları sokağa dökme özgürlüğün var, ama bir babanın, kızının namusunu, onurunu koruma özgürlüğü yok öyle mi?

Sen ve senin gibi asalaklar 15 yıl önce mirc'de, İCQ'da elin karısına kızına, "slm, nbr, asl" diye yazarken biz İnternethaber'de özgürlük savaşı veriyorduk!

Sen kim, bize özgürlük dersi vermek kim hırpıt!

Sevgili dostlar...

Gelin size bu süper zekaların özgürlük anlayışlarının nasıl olduğunu bir örnekle anlatayım.. Geçtiğimiz Pazartesi gününden beri telefonlarım susmuyor.

Nedeni ne biliyor musunuz?

Tanımadığım biri, twitter'da "Eskort Çiğdem" ismiyle bir hesap açmış, altına da benim numaramı vermiş. İki tane de yarıçıplak resim koymuş, "Ara beni, bul beni" falan tarzında birşeyler yazmış.

Yemin billah abartmıyorum. Ben diyeyim 300, siz deyin 700..

Numarayı gören arıyor. Sesim erkek sesi ama gel de karşındakini inandır. "Direnişçiler 48 saat dayanırsa hökümet düşecek" yalanına inanan şimşir kafa benim "Eskort Çiğdem" olmadığıma inanır mı? "Yavrum, evladım, ben Eskort Çiğdem değilim" diyorum, "Sen fiyatını ve yerini söyle hele" diye hırlayarak konuşuyor.

Neredeyse fiber kablolar aracılığıyla bana tırmanacak!

Bazılarına, "Ben gazeteciyim. Süleyman Özışık adım. Numaramı sizi işletmek için yazmışlar" diye açıklama yapayım dedim. Aldığım cevap ne olsa beğenirsiniz? "Seni gidi Tayyip yalakası... Bu iktidar gidecek ve seni de göreceğiz vatan haini!.."

Buyur!

Adam Eskort Çiğdem'i kovalarken, çatallı ses tonuma aldırmayıp bana bile kerkinmeye çalışırken, benim Süleyman Özışık olduğumu öğrenince bir anda vatanperver oluyor!

Neyse...

Eskort Çiğdem'e yazıyorum, numaramı profilinden silmiyor. Twitter da, benim haklarıma sahip çıkacağına "Eskort Çiğdem"e sahip çıkıyor.

Sadece bu mu?

Sevenimiz kadar sevmeyenimiz de var. Kimi "Süleyman Özışık 5 yaşındaki kıza tacizde bulunurken yakalanmış ve hapse atılmış" diye twit atıyor, kimi ise, "Süleyman Özışık Beşiktaş'ta bir kadınla uygunsuz durumda basılmış. Şu an hem dövüyor hem karakola götürüyorlar" diye yazıyor.

Yalanın bini bir para...

Şimdi vicdanınız neredeyse elinizi oraya koyun. Sizin hakkınızda böylesi şeyler yazılsa siz ne yapardınız? "Eskort Çiğdem" olmayı, "Tacizci" olarak anılmayı, "Fuhuşta basılan adam" damgası yemeyi sindirir miydiniz?

Yasağa karşı çıkalım ama kişilerin özgürlüklerine kasteden bu sakatlıklara birşey demeyecek miyiz?

KILIÇDAROĞLU'NUN TERTEMİZ ADAYLARI

Kemal Kılıçdaroğlu bu aralar meydan meydan dolaşıyor, "Benim adaylarım sütten çıkmış ak kaşık. Onlara oy verin" diye söyleniyor ya hani...

Sarıgül'e kendileri yolsuz, hırsız diyordu. İzmir desen, Aziz Kocaoğlu yolsuzluk soruşturmalarından dolayı neredeyse 300 yıl hapis istemiyle yargılanıyor. Buna benzer onlarca, yüzlerce ismi ve haberi alt alta sıralayabilirim ama, bir örnek yeter diye düşünüyorum.

CHP'nin Tuzla Beledeyi Başkan adayı Cemil Ekşi'nin şu siciline lütfen bir göz atın. Adam, bir kadın gazeteciyi darp etmekten toplam 4 yıl 7 ay hapis cezasına çarptırılıyor. 5 yıl denetim altında bulundurulması koşuluyla cezası erteleniyor. Sonra ne yapıyor biliyor musunuz? Kadın gazeteciyi döven başkan adayı, seçim afişinde ‘Kadına şiddete sessiz kalma’ sloganını kullanacak kadar pişkin davranıyor.

Cemil Ekşi ile ilgili skandallar bununla sınırlı değil. Kılıçdaroğlu'nun tertemiz adayı hakkında kesinleşmiş cezalar ve halen süren davalar var. İlgili haberi aynen kopyalıyorum:

1) Sayıştay tarafından kesinleşmiş, 2.5 trilyonluk Zimmet Dava Dosyası

2) Anadolu 8. Asliye Ceza Mahkemesi’nde; Darp, Hakaret ve Tehdit Dava Dosyası (kesinleşmiş; toplam 4.7 yıl ceza)

3) Anadolu 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde; 16 yıldan–60 yıla kadar ceza istemiyle görülmekte olan Çete Kurmak, Zimmet, Resmi Belgede Sahtecilik Dava Dosyası karar aşamasında. Emekli Sayıştay Savcıları tarafından hazırlanan, iki ayrı bilirkişi raporunda da Ekşi ve arkadaşlarının ‘zimmete ehil’ oldukları, ‘nitelikli zimmet’ suçunu defalarca (76 kez) örgütlü olarak ve resmi sahte belge düzenleyerek işledikleri saptanıyor; cezalandırılmaları isteniyor. Muhtemel karar duruşması, seçimlerden hemen önce, 27 Şubat 2014 tarihinde görüldü ve devam ediyor..

4) Anadolu 8. Asliye Ceza Mahkemesi’nde; görevi Kötüye Kullanma ve devam eden pek çok dava daha...

Yolsuzluk ve usulsüzlük yaptığı mahkeme kararıyla kesinleşen CHP'nin temizlik anlayışı da ancak bu kadar olurdu.

Yalnız hakkını yemeyelim, Cemil Ekşi temiz aday!..

En azından SSK'yı batırıp, birkaç aylık torununa sigorta yaptıran Kemal Kılıçdaroğlu'na göre daha temiz...

http://www.internethaber.com/twitter,-e ... 15785y.htm

piluşum' Alıntı:

Devlet yardımı alıyorlar sayın hocam bu düzen yıllardır böyle. Bu kadar fanatik birisi değilim sağolsun teksen papakaa toker42 orebro beni fanatik etti. Ağızlarına sakız etmişler, yeterki bir konu açılsın hırsız başçalan hemen hortluyorlar, kardeşim gözünle gördün mü. Ben bu ortamda hiç birşey diyemem ne çalınmış ne de çalınmamış. Çünki hiç bir medeya kuruluşuna güvenmiyorum. Her türlü yalanın dolanın döndüğü bir devirdeyiz. Çalanın boğazında kalsın inşallah ama iftira atanın da Allah evine ateş salsın.

öncellikli ben kimseye iftira atmıyorum ortada deliller var. ayakkabı kutuları 7 kasa gibi video ve ses görüntüleri var. telefon konuşmalarına montaj diyorlar ama ispatlayamadılar. kendileri de yolsuzluk yok demiyor. ortada onlarca delil verken başımızı kuma mı gömelim. diyelim ki cemaat suçlu peki hırsızın hiç mi suçu yok. başbakan benim özelimi dinliyorlar diyor. ben oğlumla o gün öyle bir görüşme yapmadım demiyor ama tabana bak o gün konyadaymış da görüşmesi mümkün değil diyor.

piluşum' Alıntı:

Hocam çok basit bir hesap yapılırsa 100 tl x 100.000 kişi = 10.000.000 lira eder. Ak parti kaç miting yaptı, miting meydanlarına kaç otobüs kalktı. Bunları düşününce 177 milyon değil, 1 milyar lira yetmez...

piluşum' Alıntı:

:) "Gözünle gördün mü" güzelmiş.

Neyse, yazdıklarına istinaden yazıyorum. Ben bu düzene karşıyım arkadaş. Benim ödediğim vergilerle bayrak, balon, flama, şapka, rozet gibi saçma salak harcamalar yapılıyor. Ben mecbur muyum senin partinin, başkan adayının, milletvekilinin tanıtımının yapılmasına sponsor olmaya. Hazine tarafından yapılan yardım güya, partilerin hiç kimse ile göbek bağı olmamasını sağlıyormuş.
Bildiğim kadarı ile amerikada adayların kendi bağışçıları ve kendi gönüllüleri oluyor, bağışçıların verdiği yardımlar ve gönüllerin çabaları ile seçim kampanyaları düzenleniyor.
Ama türkiyedeki siyasetçiler çok düzgün ya birinden para alsa ona bağı olacak, o yüzden hazine yardımı yapılıyor. Lan zaten tüm iş dünyası, para piyasası ile kucak kucağasınız, para alsan ne almasan ne?

Yukarıda yazdıklarımı a.k. partisine özel yazmıyorum, tüm partiler için geçerli.

Geri