Twitter kapandı

Kodla Büyü
Hükümete sormak lazım, bu neyin korkusudur? İnternet özgürlük demektir. Özgürlük kısıtlamalarına son gaz devam. :-1:

Tamda cuma öncesi Egemene yapılır mı bu be Nerede yapacak makarasını bu şimdi ?

valla Türkiye'nin elektriğini kökten kessin bune tek tek uğraşıyorlar...

bu işin sonu nereye gidecek bilmiyorum. ama şuna inanıyorum o telefon görüşmeleri gerçektir. hiç bir kasetin montaj olduğunu ispatlayamadılar. seçimimde akp çok oy alsa bile kendisini aklayamayacak

arkadaşlar cepten şuanda giremiyorum hani wifi nin olmadığı yerde nasıl giriş yapacağız hattımızdan acil yardım samsung wave hat:avea

AVEA internet paketi var
cepten twitter halen açık ve güncel :mrgreen:

http://www.radikal.com.tr/turkiye/iste_twittera_girmenin_yollari-1182425
fft81_mf2061142.Jpeg

twitter engellendiğine göre demek ki sıradaki kayıtlar +18 olacak.. :D :D

kasetleri paylaşan HARAMZADELER333 ve BASCALAN hesapları bloke edilir ve sonra bir kaç güne twitter tekrar açılır.. twitter'ın "engellersen engelle" diyebileceğini zannetmiyorum.. erişimin yeniden açılması için hükümetin talebini yerine getirecektir..

bu arada, genel anlamda internet sansürünün uygulandığı ve twitter erişiminin kapalı olduğu ülkelerden bazıları:
Burma, Çin, Küba, Mısır, Etiyopya, İran, Kuzey Kore, Suudi Arabistan, Suriye, Vietnam, Zimbabwe, Sri Lanka, Yemen, Birleşik Arap Emirlikleri...

bu güzel ülkelerle böylesine ortak bir noktada bizleri buluşturduğu için başbakanımıza ne kadar teşekkür etsek azdır..

Ufak bir not: Hüsnü Mübarek devrilmeden önce twitter'ı yasaklamıştı.. dünyanın binlerce yıllık tarihinin bize sunduğu bir gerçek var: bir iktidar ne kadar şeffaf ve temiz bir yönetim sergilerse halka o kadar özgürlük sunar.. karanlık ve kirli yönetimler ise daha fazla yasağa, daha fazla güvenliğe ve daha fazla baskıya başvururlar.. bir çıkar yol yoktur çünkü.. ya onurlu bir şekilde kirli işlerinin bedelini ödersin, ya da pisliğini örtmek için her yola başvurursun..

DNS ayarlarını değiştirerek Twitter'a giren kullanıcılar 00.00 ile 01.36 arasında tam 1 milyon tweet atarak 96 dakika içinde ulaşılması zor bir rekora imza attı.

Aynı zamanda 5 başlıkla Dünya gündemine giren Türk kullanıcılar bu alanda da bir ilke imza attı.

Millete bidon kafali, gobegini kasiyan muamelesini yapanlar ortada. Insanlarin hak ve ozgurluklerine saldiri. Haber alma ozgurlugunu engelleme. Daha ne diyim ya. Sorun twitter degil ki sensin. Sen gideceksin.

kaybil' Alıntı:
muamma25' Alıntı:
olumlu bakarsak kapansın bence facebook ve twitter da çok zaman kaybediyorduk. hem yerli siteler değil.
belki bu sayede birileri kendimize ait facebook, twitter gibi siteler üretirde onları kullanırız. daha iyi olur

:alkis: yılın en sacma yorumu...

Sana göre saçma, bana görede çok güzel bir yorum.

dershaneler kapanacaktı die biliyorum ben ne ara olay twittera döndü...

gidişat fena...

Demek ki gelecek kayıtlar çok daha kötü içeriğe sahip.
Yokta şuan KapatBeUstaCanınSaolsun topicler arasında ne iş anlamadım :D ustayı dinlemeyenler var.

kaybil' Alıntı:
muamma25' Alıntı:
olumlu bakarsak kapansın bence facebook ve twitter da çok zaman kaybediyorduk. hem yerli siteler değil.
belki bu sayede birileri kendimize ait facebook, twitter gibi siteler üretirde onları kullanırız. daha iyi olur

:alkis: yılın en sacma yorumu...

katılıyorum saçma ötesi

ne güzel ilerliyoruz demi :!: işine gelmeyeni tutuklattır. işine gelmeyen ihaleyi iptal ettir. işine gelmeyen görevliyi görevden al. işine gelmeyen haberii kaldır. işine gelmeyen siteyi kapattır. bu mu demokrasi demekki gerçekten öğrenmememiz gereken daha önemli bişiler var

hırsızlığı gündem değiştirmekle helale dönderdiler
şimdi de diktatörlüğün yamuk versiyonu ile karşılaştık
rüyadan uyanma zamanı geldi

:!: Twitter ın kapatılması yanlış fakat şöyle bir durum var başbakan ulusal güvenliğimiz tehlikede diyor bu durumda geçici bir çözüm olarak twitterın kapatıldığını düşünüyorum. İktidar karşıtı olmak ayrı şey Türkiye karşıtı olmak ayrı şey. Bunu ayırmayı bilelim. 1960'dan beri oynanan oyunların aynı olduğunu unutmayalım. Unutmayın ki Özal'da 12 uçak altınla ülkeden kaçıyordu manşetlere göre. Menderesin kasasından uygunsuz kadın resimleri çıkmıştı güya. Millet bu yalanları 1 defa yedi artık yemiyor.

Takılmışsın 20-50 yıl öncesine .
Geleceğe dön yüzünü.Yanlış-yanlıştır.

Hükümetin hırsızlık kasetlerinin yayılması ulusal güvenliğimizi tehdit ediyor!!!

Geri