Yeni MEB Şablonu için PHP İçerik Yönetim Sistemi

Kodla Büyü
AMen' Alıntı:
realxtraz' Alıntı:
Sistemi kurdum pek bir sıkıntı yaşamadım ancak Ali hocamın alt sayfalarda kullandığı evis , evis gbs ve okul girişi kısımlarını kaldıramadım bir türlü.(alt sayfalarda çıkan sol taraftaki menüde) Online işlemler bölümündekileri kaldırdım. Yerine Alo Eğitim ve Meb.k12.tr linklerini koydum.
Sol taraftaki evis ve evis gbs resimlerini değiştiren arkadaşlar nasıl yaptılar acaba. yardımlarınızı bekliyorum.

inc klasöründe bulunan evis.yukle.php 'yi silin
teşekkür ederim hocam.

realxtraz' Alıntı:
AMen' Alıntı:
realxtraz' Alıntı:
Sistemi kurdum pek bir sıkıntı yaşamadım ancak Ali hocamın alt sayfalarda kullandığı evis , evis gbs ve okul girişi kısımlarını kaldıramadım bir türlü.(alt sayfalarda çıkan sol taraftaki menüde) Online işlemler bölümündekileri kaldırdım. Yerine Alo Eğitim ve Meb.k12.tr linklerini koydum.
Sol taraftaki evis ve evis gbs resimlerini değiştiren arkadaşlar nasıl yaptılar acaba. yardımlarınızı bekliyorum.

teşekkür ederim hocam.

Arkadaşlar benim scriptimi, bana haber vermeden, parayla kuran kişiler ve firmalar çıkmış... İtibar etmeyin. 0505 430 57 23 beni arayın ücretsiz kurayım. Hatta bana buradan soru da yöneltmişler. Salak gibi cevap vermişim.

Ali hocam siz insanlara yardımcı olmuşsunuz ve böyle birşeyi paylaşmışsınız.İnsanlar bunu farklı amaçla kullanmamalı...

Güzel bir okul içerik yönetim sistemi geliştirmeye başladım. Altyapı aynı olacak ama bir öğretim teknoloğunun nasıl bir okul Internet sitesi yapması gerekiyorsa öyle bir sistem yapacağım.

hocam kullandığın bir alyapı varmı yoksa kendinmi kodlama yapıyorsun

mb1984' Alıntı:
hocam kullandığın bir alyapı varmı yoksa kendinmi kodlama yapıyorsun

Kullandığım herhangi bir altyapı yok. Sistemi kendim yazdım. Aslında şu anda yeni bir framework geliştiriyorum. Bu 4-5 yıl önce kullandığım bir sistemdi, onun üzerine alelacele bir entegrasyon yaparak paylaştım. (Yönetim panelimin tasarımı çok kötüydü, düzelttim ve paketleyip paylaştım)

ali hocam okullar şifreleriyle girdiklerinde bilgilerini kaydedemiyorlar.......Resimler yükleniyor ama bilgiler kaydolmuyor.....

Hocam Çalışmanız güzel olmuş eline sağlık.Fakat ufak bir sorun var onu çözemedim.Bu sorunla ilgili cevap yazarsanız çok makbule geçer.

sorun: Okul ve kurumlarımız kısmında ilçe seçim kutucuğunda olan avcılar ilçesine başka ilçeler ekleyemiyorum.Bunu nasıl değiştirebilir ve ekleyebiliriz.
Tşk

Hocam Çalışmanız güzel olmuş eline sağlık.Fakat ufak bir sorun var onu çözemedim.Bu sorunla ilgili cevap yazarsanız çok makbule geçer.

sorun: Okul ve kurumlarımız kısmında ilçe seçim kutucuğunda olan avcılar ilçesine başka ilçeler ekleyemiyorum.Bunu nasıl değiştirebilir ve ekleyebiliriz.
Tşk

AMen' Alıntı:
realxtraz' Alıntı:
AMen' Alıntı:
realxtraz' Alıntı:

teşekkür ederim hocam.

Arkadaşlar benim scriptimi, bana haber vermeden, parayla kuran kişiler ve firmalar çıkmış... İtibar etmeyin. 0505 430 57 23 beni arayın ücretsiz kurayım. Hatta bana buradan soru da yöneltmişler. Salak gibi cevap vermişim.
Ali hocam yardımınız için teşekkür ederim. Bizim zümremiz maalesef çıkarcı her bir durumdan nasıl çıkar sağlarım diye düşünüyor.
Paylaşımcılığınızdan dolayı teşekkür ediyorum.

Ortalık birden yeni şablona entegre CMS doldu... Yurdum insanının girişken ruhunu seveyim

Hocam Merhabalar Herşeyi Düzgün Şekilde Kullanıyorum Lakin Birimlere Bilgi Yükleme Sorunum Var Ve Okul Şifresi İle Okullar Halen Düzelmiyor Yeni Güncelleme Dosyalarını Yükledim Yardımcı Olurmusunuz. Saygılar....

hocam emeğiniz için teşekkür ederim. ftp attım site çalııyor yönetici kısmına girip içerik menüsündeki müdür atatürk vb yerlerin içeriğini değiştirmek istiyorum kayıt başarılı diyor ama kayıt etmiyor. ftp attıktan sonra haber resimleride dahil yaptığınız scripte hangi klasörlere veya dosyalara 777 izni verilmesi lazımdı ona göre bakanlığa mail atmamız lazım. bakanlık sunucuları windows sunucuları olduğu için kendileri izin veriliyor. ????

murat23351' Alıntı:
hocam emeğiniz için teşekkür ederim. ftp attım site çalııyor yönetici kısmına girip içerik menüsündeki müdür atatürk vb yerlerin içeriğini değiştirmek istiyorum kayıt başarılı diyor ama kayıt etmiyor. ftp attıktan sonra haber resimleride dahil yaptığınız scripte hangi klasörlere veya dosyalara 777 izni verilmesi lazımdı ona göre bakanlığa mail atmamız lazım. bakanlık sunucuları windows sunucuları olduğu için kendileri izin veriliyor. ????

cv
eklenti
haberler
images
imagecache
okullar
sayfa

internet@meb.gov.tr adresine mail atıp izinleri isteyince herşey yükleyip değişebiliyor sorunu ilk bende yaşadım şuanda düzeldi

ots' Alıntı:
Hocam çok soruyorum ama gerekli tabloyu güncellediğim halde sorun hala devam ediyor. Müdür bey de sıkıştırıyor bu arada :(

Hele şükür parayla kuranı buldum rahatladım. Müdür bey sıkıştırıyor he mi?

Kaçan yok zaten. İllegal bişi yaptığımız da yok. Dağıtmasaydın kardeşim. Ya da dağıtırken şartlarını söyleseydin. Yaptığın iş çok saçma.
Haa bu arada satılan yerlerden yüzdelik olarak pay istemiştin dimi:)

ots' Alıntı:
Kaçan yok zaten. İllegal bişi yaptığımız da yok. Dağıtmasaydın kardeşim. Ya da dağıtırken şartlarını söyleseydin. Yaptığın iş çok saçma.
Haa bu arada satılan yerlerden yüzdelik olarak pay istemiştin dimi:)
yaww kardeşim adam yapmışş allah razı olsun kendisinden.ilçe meme kurdum yapan kişiyede bana da bol bol dua ettiler sen emeğin ne olduğunu bilmiyorsun kopyala yapıştır yapan kişi - mantık olduktan sonra hayatın boyunca bir şey koyamazsın. EMEĞE SAYGI LÜTFEN. adam bir şeyler yazmazsa bile onu parayla satma fikrini hiç kimse sana vermemesi lazımdı. parayla iş yapacaksan şayet sen oturup adam gibi bir şeyler yazarsın sonrada bunu parayla satarsın olur biter. yapan adamı tanımam etmem ama emeğe saygı başım üstünedir herzaman...

Emeğine saygı duyuyorum. Çok ta teşekkür ediyorum. Zaten daha önce de teşekkür ettim. Ancak nedense bu satılınca zıpladı arkadaş. Ayrıca başta satma planım yoktu baktım talep var. Elbbete karşılığını alacağım. İçinde birsürü hata vardı. Hepsini tek tek düzelttim. Hala hataları çıkıyor. Sattığımız zaten toplam 3 yer. Abartıyosunuz.
Zaten kendisi aradı hisse istedi. Ben de vermeyeceğim demedim ama gitmiş başka yanlış işler yapmış. Kendisi biliyor. Neyse uzatmayalım kimsenin hakkı geçmesin. Ama baştan söyleseydi satmayın diye kesinlikle satmazdım.

ots' Alıntı:
Emeğine saygı duyuyorum. Çok ta teşekkür ediyorum. Zaten daha önce de teşekkür ettim. Ancak nedense bu satılınca zıpladı arkadaş. Ayrıca başta satma planım yoktu baktım talep var. Elbbete karşılığını alacağım. İçinde birsürü hata vardı. Hepsini tek tek düzelttim. Hala hataları çıkıyor. Sattığımız zaten toplam 3 yer. Abartıyosunuz.
Zaten kendisi aradı hisse istedi. Ben de vermeyeceğim demedim ama gitmiş başka yanlış işler yapmış. Kendisi biliyor. Neyse uzatmayalım kimsenin hakkı geçmesin. Ama baştan söyleseydi satmayın diye kesinlikle satmazdım.
parayla satılmaz demese bile kul hakkı dolayısı ile kişiden izin istemeden yapılmaması lazımdı yine.İşin içinde emek var çünkü. hata vardı diyorsun düzelttim o yaptığın değişimler scripti sahiplenmen anlamına gelmiyor. bende bir kaç yerde hata buldum düzelttim değiştirdim kendime göre bir şeyler değiştirdim scripte ek olarak bu demek değildi bu script üzerinden hak talep edeceğin. neyse laf kalabalığı etmeyelim yapan arkadaşımızı bu işten soğutmayalımki böyle kişiler üretime devam etsin. bizler pc mantığındayız virüs girdimi içimize çöker gideriz. :))) çökertmeyelim arkadaşımızı..

ali hocamın hazırladığı scripti satanları duyunca mesleğim adına utandım. Bu scripti ali hocama danışarak 5 gündür geliştirdim bu scripte okulhaberleri modülü,okulolaymodülü,il mem onaylı kurum bilglleri ve okulların harita konumlaması için modüllerini ali hocamın modüllerine bakarak ekledim.paneldede okulolayları modülünü sadece mem müdürünün görmesi için modül ve kurumbilgileri onayı için sifreliste modülünü değiştirdim, 1-2 güne kadarda evrak modülünü ekleyeceğim inş. bu süreçte saat kaç olursa olsun telefonuma cevap vernekten bıkmayan ali hocama teşekkür ederim.

Not: Bakanlık CMS sistemi önümüzdeki hafta hazır olursa şaşırmayın... O şekilde bir duyum aldık.

togius' Alıntı:
Not: Bakanlık CMS sistemi önümüzdeki hafta hazır olursa şaşırmayın... O şekilde bir duyum aldık.
aynı şekilde sitede sorun vardı yedeklerinin geri yüklenmesi için aradım oradaki hocayla sitelerin içeriği hakkında konuştuk oda bana 1 aya kalmaz içerik vb ekleme vb gibi yenilikler yapacağız demişti.

Geri