Yeni MEB Şablonu için PHP İçerik Yönetim Sistemi

Kodla Büyü
izinler tümü 777 olmasına rağmen, haberlere fotoğraf yüklenmiyor... ayrıca bazı yazıları da kaydetmiyor...sorun ne olabilir...

Hocam klasörün yazma izni 777 ise sen bir FTP programıyla o klasörün altındaki dosyaların yazma iznini ayarlayabilirsin.

ots' Alıntı:
Hocam klasörün yazma izni 777 ise sen bir FTP programıyla o klasörün altındaki dosyaların yazma iznini ayarlayabilirsin.

klasörlerin yazma izni 777. filezilla ile alt dosyaları 777 yapıyorum olmuyor. eski haline geri dönüyor...

Biri phpye takla attırır öteki hazır şeyi kuramaz, çeşit çeşit insan var şu dünyada

muhalif33' Alıntı:
AMen' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
ots' Alıntı:
Hocam yeni kayıt ekliyor mu?

haber olarak yeni kayıt ekliyor. sayfa olarak eklemiyor.. resim hiç eklemiyor...

alt dosyaların izinleri şuan 666. 777 olmuyor.

internet@meb.gov.tr 'ye mail at.

mail attım.beklemedeyim..
bakanlığın sunucuları windows sunucuu olduğundan yazma izni yetkisi ilçe mem vermiyorlar ancak mail atıp aynı gün cevap veriyorlar zaten.

Cemal TANER' Alıntı:
Biri phpye takla attırır öteki hazır şeyi kuramaz, çeşit çeşit insan var şu dünyada

sen hangi gruba giriyosun??? galiba 2. gruba...sorulan sorulara cevap vermek yerine boş boş yorum yapmışsın da.....

merhaba hocam bir tek sorunu internet explorer da yaşıyoruz. duyuru ve menüler görünmüyor mozillada görünüyor.
iexplorer8 ve 9 da ayrı ayrı denedim yine görünmüyor. İlgilenirseniz sevinirim.

arkadaşlar haberler bölümünün kırmızı başlıktaki tırnakları kaldırmak için ne yapmam lazım? bilen cevaplayabilir mi?

mehmethayri' Alıntı:
merhaba hocam bir tek sorunu internet explorer da yaşıyoruz. duyuru ve menüler görünmüyor mozillada görünüyor.
iexplorer8 ve 9 da ayrı ayrı denedim yine görünmüyor. İlgilenirseniz sevinirim.
sorun dosyaların başında olan garip bir karakterden kaynaklanıyor.
Xml klasöründe bulunan xml.php uzantılı dosyaların her birini ayrı ayrı aç. İçeriklerinin tamamını seç, boş bir dosyaya taşıyıp eski dosyanın üzerine kaydet.

muhalif33' Alıntı:
tırnak çözüm bulan yok mu?
valla dostum tırnaklarla bir sorunum yok bende merak ettim yerini bulmak için yerini bulamadım css den geliyor desem onuda bulamadım veritabanına tırnaksız kayıt ediyor. haber.xml dosyasına manuel olarak bilgi girişi yaptım yine tırnak eklendi. gerçekten bende merak ettim ???? :eek:

murat23351' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:
valla dostum tırnaklarla bir sorunum yok bende merak ettim yerini bulmak için yerini bulamadım css den geliyor desem onuda bulamadım veritabanına tırnaksız kayıt ediyor. haber.xml dosyasına manuel olarak bilgi girişi yaptım yine tırnak eklendi. gerçekten bende merak ettim ???? :eek:

bu söylediğin dosyaların hepsine hatta daha fazlasına baktım bulamadım bende :)

yok mu bulan?

muhalif33' Alıntı:
murat23351' Alıntı:
muhalif33' Alıntı:

bu söylediğin dosyaların hepsine hatta daha fazlasına baktım bulamadım bende :)

yok mu bulan?
meb in orjinal sablonun index_xml.html dosyasında da var ama index_statik.html dosyasında tırnaklar çıkmıyor ordaki index_statik.html nin aldığı div lerini index_xml.html aktarılması lazım diyorum.

Geri