İstanbul BTR

Kodla Büyü
arkadaşlar okulda kalıyor musunuz, ben desime girip gidiyorum 2 haftadır ekders yok, siz ne yapıyorsunuz. ekdersler yine geri dönük olur mu.

mudur bey ilçeye gitti toplantıya. senin yazı gelmiş dedi okuldan çıkarken bana demin . bugun erken çıktım muayne için ben de

varmı ilçelerinden bilgi alan?

Başakşehir yazılar geldi BTR görevlendirmesi kendi okuluma yapılmış :+1:

Arkadaşlar anadolu lisesine görevlendirilmeyenler kendi okullarına bt rehber öğretmeni olarak görevlendirildi mi*

Beylikdüzü'ne kadar olan görevlendirme listesi. Bizim ilçe bu şekilde yollamış.

Ekli dosyalar

• bt_liste02.rar
    196.7 KB · Görüntüleme: 105
arkadaşlar sultangazi ye de geldi görevlendirme.... ben yine 9-3 çalışıyorum ders programım da değişmedi 8 saat ders giriyorum... sizde nasıl

kartal a gelmiş görevlendirme ama
bu işlerin daha şeffaf yapılması gerektiğini düşünüyorum.
son yazıya göre zorunlu alan ikinci bir okul tercih etmeyip kendi okulunda kalan varmı?
hangi okulu kaç kişi istedi dersi az olana mı çıktı. yoksa başka türlü mü çıktı merak ediyorum.

ilçeyi aradım ilçenin yazıdan haberi yok ve benim dilekçemi İL e göndermediklerini söylediler bıktım valla..

Kendi okulum hariç iki lise seçtim 10 saat dersim var. Şuan okulda değilim ama yazıda adımın karşısında lise yazmıyormuş

Ben üç okuluda yazdım, başka okul içinde evet dedim ama sadece kendi okulumda görevlendirildim. İşler durumda Bt sınıfım ve 13 saat dersim var.

Ekli dosyalar

• EK-1_Gorevlendirme_Listesi.rar
    70.9 KB · Görüntüleme: 136
O kadar adamın içinden yine bizi seçmişler, millet hayır diyor başka okula kendi okulunda kalıyor bizi cezalandırıyorlar helal olsun size...

12 saat dersim var kendi okulumda 4 gün başka okula görevlendirmişler hadi bakalım ne olacak...

Geri