2016000009 Etkileşimli Sınıf Yönetimi Kursu Onayları Geldi

Kodla Büyü
şimdi ders başladı kurs 10 gün. Ben kurs bitmeden istediğim gün alabiliyorum değil mi arkadaşlar son güne de bıraksam bir sorun olmaz

nese1982' Alıntı:
bugün yayınlanan videolar tam eğitimi kapsıyor mu. yoksa günlük değişecek mi. yani bu videolar bugün bitmez. yarın ulaşabilecekmiyim

evet tüm eğitim bu. Kurs süresi bitene kadar istediğiniz her an ulaşabilir. Sınav ve anketler hariç tekrar tekrar izleyebilirsiniz. Ben az önce bitirdim. 3 saate yakın sürdü. sadece sınav kaldı. Daha önce de uzaktan eğitimde bir kurs almıştım.

ne ara başladınızda bitirdiniz arkadaşlar harbiden helal olsun ben haftasonuna saklıyorum :D

Arkadaşlar kurs sayfasını kapattım. sonrasında idealms.eba.gov.tr adresine giriş yapamıyorum eğitimi tekrar açamıyorum, kullanıcı adı ve şifre hatalı diyor.
Eğitim aldığım sayfaya girdiğimde ise alttaki uyarıyı alıyorum. Aynı uyarıyı alan var mı?

Bu sayfaya erişiminiz engellendi. Yetki seviyeniz bu sayfaya erişebilmeniz için yeterli değil.
Yetkili bir kullanıcı kaydınız varsa Anasayfa'nın sağ üst köşesindeki GİRİŞ butonuna tıklayın, açılan panele kullanıcı adı ve şifrenizi girerek giriş yapın ve bu sayfaya erişmeyi tekrar deneyin.

Anasayfaya Dön

konu anlatımını bitirdim 3 saate yakın sürdü tabi ara ara verdiğim molaları saymazsak daha kısa :) sınavı yarın yapmayı düşünüyorum ama soruların zor olacağını sanmıyorum. geneli bildiğimiz şeyler

Bu V Sınıf güzel bir uygulamaymış. Sözde fırsat eşitliği, kaç sene oldu daha faz2' lerin ET'ları bile doğru dürüst kurulmadı bizim okula. Ağ alt yapısı ve tabletler kim bilir ne zaman gelir..

35.slayttı sanırım akıllı tahtayı açma, ses, parlaklık ayarı, dokunmatik aç kapa, kaynak tuşu gibi ayarları yaptırıyorlar. saçmalığın dik alası olmuş resmen. sanki 10 yaşında öğrenciye anlatıyorlar. bu arada daha önce uzaktan eğitimlere katıldım sınav geçme notu ilk başlarda 70'ti baktılar olmuyor 45'e düşürdüler.

arkadaşlar son bölümü izleyin eba ders bölümünü ve v sınıf saten gerekli birşey ben çok yararlı buldumo bölümü gerçekten kimseye sormanızada gerek kalmaz 83.3 almısm

Benden herkese tavsiye. Eğitimi bitirdikten sonra hemen sınavı yapın. Detay soruyorlar.
Tablet dağıtılsa çok güzel şeyler yapılabilirdi. Fakat dağıtılmayacağı söylendi.
Herkese başarılar...

4 saat 30 dakika da eğitimi bitirdim 93.33 aldım başlar çok sıkıcı özellikle de 120 sayfalık slayt resmen uykumu getirdi kpss den başka bir şey değil. eba ders ve v sınıf uygulaması bölümleri güzel beğendim ama özellikle v sınıfı uygulamak lazım ve buna uygun altyapı lazım

İlk 8 slaytı izledikten sonra anket bölümüne nasıl geçiyoruz ya? Konu ağacına tıkladığımda diğer konular yok.

sözbende' Alıntı:
İlk 8 slaytı izledikten sonra anket bölümüne nasıl geçiyoruz ya? Konu ağacına tıkladığımda diğer konular yok.
Sayfayı kapatabilirsiniz hocam. Sonra kaldığınız yerden mi devam etmek istersiniz diye soruyor.

yaw arkadaş ön test ne öyle ya kendimle görüşmemi istiyor destek almamı istiyor. :puhaha:

ben bt destek alıyormusunuz sorusuna olumsuz yanıt verdim kendimden destek nasıl alayım :D bu tarz soruların hepsine olumsuz yanıt verdim.

Tahtalarımız takıldı ama alt yapı kurulmadı.Tablet desen zaten yok.Bu anketi hazırlayanların bu durumlardan haberi yok mu acaba???

Sayın hocalarım bu kurs içeriği Biz Fatih Projesi Eğitmenlerinin okullardaki diğer branşlara verdiğimiz ET kullanım kursu ile aynı.
Galiba bunlar tüm öğretmenlere uzaktan eğitimle kurs verip ilerde kursları merkezi yapacaklar bana göre.

Birde Önceki eğitimleri tekrar bu eğitimin içine serpiştirmişler. Ağ alt yapı eğitimi gibi

Geri