bayan bilişimciler

Kodla Büyü
nryozer' Alıntı:
nese1982' Alıntı:
ben de kapalıyım.ama giyinmeyi modayı çok seviyorum. konbinlerimizi paylaşsak bence. bugün ne giydim diye bi başlık mı açsak nedir.
Hocam yakın zamanda ben de örtünmeyi düşünüyorum. Ama tesettür mağazalarını gezdiğimde fiyatların biraz pahalı olduğunu farkettim. Sizin sürekli alışveriş yaptığınız uygun bir marka yada site var mı acaba?
evet hocam çoğu pahalı ama indirimli zamanlarda fırstları değerlendiriyorum. okula giderken pantolon giyip üzerine tunik giyemiyorum. biraz kilolu gösteriyo diye. o yüzden genellikle etek üzerine de kısa hırka yada bluz tercih ediyorum. konyadayım. burda söyler diye bir mağaza var. fiyatları uygun.seçenek de bol renk de. onları konbinleyince hoş oluyo.
konbin blogları vr.onları da takip ediyorum.
http://alternativewardrobe.blogspot.com/
http://babyh23.blogspot.com/
http://www.emilianata.com/
http://ayseroseface.blogspot.com/

yaz sonuna tam yarı yarıya iniyor. mesela ben kış biterken bi tane kp aldım. 320 den 160 a inmişti.

arkadaşlar ben burdaki tiramisu ve kurabiye tariflerini yaptım çok güzel oldu, belirtmek istedim :roll: ben de de çok tarif var ama yaramaz oğlumun yüzünden evde pc açamıyorum.

seraydın' Alıntı:
bu arada kapalı kıyafetler konusunda pantolon etek, üstüne gömlek kemer, ceket kemer favorim.
aslında çok rahat bi tercih ama ben biraz kısayım kendime pek yakıştırmıyorum ama konbinlerini bi görmek isterim belki fikrim değişir....

tesettür mağazaları gerçekten çok pahalı, tuğba da güzel ve bence armine ya da setrems den daha uygun gibi. bazen istediğin gibi birşey bulamadığın için bulduğunda artık fiyatına bakma lüksün kalmıyor, ne olsa alıyorsun. ama bu da herzaman zor. günlük kıyafetler için LCW hem fiyat olarak uygun hem de rahat ama herkeste aynısı olabiliyor. özel kıyafetler için de artık paraya kıymak gerek :)

kapalı olmanın en kötü yanı bence bu istediğin kıyafeti zaten bulamazsın , bulsanda muhtemelen çok pahalıdır...

Ben öyle düşünmüyorum artık alternatif çok fazla, her yerde uzun etek bulunabiliyo, veya uzun kollu şeyler, internette ble bir sürü site var :) www.yenimoda.com var, burdakiler genelde çok uygun, gerçi çok güzel değiller ama yine de güzel şeyler çıkıyo

nese1982' Alıntı:
seraydın' Alıntı:
bu arada kapalı kıyafetler konusunda pantolon etek, üstüne gömlek kemer, ceket kemer favorim.
aslında çok rahat bi tercih ama ben biraz kısayım kendime pek yakıştırmıyorum ama konbinlerini bi görmek isterim belki fikrim değişir....

hocam kemer takarsanız ve hafif topuklularla boy uzun görünecektir. (tabi kemer kısmı kiloya göre de değişir :) )

dışarısı için iyi fikir olabilir ama, formatörken topuklu giyme hatasını bir kere yaptım, son zamanlar da işlerim yoğunlaşınca spor ayakkabılarla geliyorum.boyumu kısa gösteriyor ama rahatlığına diyecek yok, uyaran birileri olanaa kadar tabi:D, uyaracaklara da cevabım var da lazım olursa söylerim

Bayan bilişimciler geçmiş olsun 2011-2012 eğitim-öğretim faslı da burada sona erdii... seneye inşşallah hayırlı gelişmeler olsunn... hepimizee iyi tatillerrr... :)

tesekur ederiz hocam. semineride bitirebilseydik zaten 2 gün gidiyordum şimdi hergün gidecem. tatil bittimi işemi başlıcam bilemicem artık....

aynen bende 2 gün gidiyodum şimdi 5 gün gidicem olsun 2 hafta zaten arkadaşlarla muhabbetin ve Cranium,Tabu gibi oyunların dibine vurcaz ..umarım..eğlenceli geçer..

mrb hanımlar tatil nasıl gidiyor. tatil gelince temizliğe vurdum kendimi. su zemin silem işine sinir oluyorum. siz ne yapıyorsunuz. pratik bişey istiyorum

nese1982' Alıntı:
mrb hanımlar tatil nasıl gidiyor. tatil gelince temizliğe vurdum kendimi. su zemin silem işine sinir oluyorum. siz ne yapıyorsunuz. pratik bişey istiyorum

okulda bi hoca bi markada mop önermişti çok pratik diye.. dee Ramazan'da ne temizliği hocam bu zor olmuyor mu benim yerimden kalkmaya mecalim yok.. kolay gelsinn

iftardan sonra yapıyorum büyük temizlik değil günlük temizliğ anca yapabiliyorum.ben de mop denedim ama her oda için söküp yıkayıp takmak çok zahmetli oluyor.iyi bir vileda(temizlik seti) daha mı mantıklı acaba

mrb arkadaşalr saç düzleştirici alacam nete baktım. bi sürü seçenek var. sizler ne kullanıyorsunuz. nette braun philips ve baybliss ürünlerinde yoğunlaşılmış fikriniz var mı*

Ben Remington kullanıyorum. 5 yıl olmuştur sanırım. Önemli olan kalın olmaması, böylelikle dalgalı da yapabiliyorsunuz saçınızı. Saçı yakmadan düzleştiriyor. Fakat en iyi yöntem yine eskisi. Ne kadar kaliteli olsa da düzleştiriciler saça zarar veriyor.

Philips kullaniyorum cok da memenunum ama remigtonla bayblisiysi de tavsiye ederim...
Bu arada selam kizlaar cok ozledim siziiiii

Geri