E-KONFERANS BİLGİ PAYLAŞIMI

Kodla Büyü
fakmanca' Alıntı:
mfacil' Alıntı:
bu arada monıtor ve projeksıyonu bılbırınden ayırın kı sız forumu takıp edebılesınız :)
hocam onu tam olarak nasıl yapacağız

hocam sag tus özellıkler ayarlar 2 lı monıtor (XP de)

wın 7 de sagtus grafık ozellıklerı cogalt secenegı yanı clone degıl hocam

laptopsa fn f4 veya fnf3 bunlardan bırısıdır hocam yanlıs yazabılırım tam hatırlamadım

Ahmet Şerif İZGÖREN kayıt! Geçen hafta çok mu yüklendiler. Canlı çıkmadı bu hafta. Sizce tahmini ne zaman biter? Programa uymuyorlar.

ezıyet bıttı barı bır tesekkr etseydı volkan bey bır arkadas bızımle konusacak demıstı galıba yanlıs hatırlamıyorsam ama ne yapalık ıyı ve hayırlı cumalar

mfacil' Alıntı:
ezıyet bıttı barı bır tesekkr etseydı volkan bey bır arkadas bızımle konusacak demıstı galıba yanlıs hatırlamıyorsam ama ne yapalık ıyı ve hayırlı cumalar

hocam benim attığım maile tamam hocam inşallah toplantı yaparız demişti dün ücretlerle alakalı bir mail daha attım sonucunu yazarım burdan.

Birde 3. gurubun değerlendirme anketi doldurması ile ilgili anket doldurulacak mı? hedb.meb.gov.tr de anketin tamamı yok ankette bir sorun var sanırım bakarmısınız.

zeybekd' Alıntı:
mfacil' Alıntı:

hocam benim attığım maile tamam hocam inşallah toplantı yaparız demişti dün ücretlerle alakalı bir mail daha attım sonucunu yazarım burdan.

Birde 3. gurubun değerlendirme anketi doldurması ile ilgili anket doldurulacak mı? hedb.meb.gov.tr de anketin tamamı yok ankette bir sorun var sanırım bakarmısınız.
Hocam tam adresi bu:
http://e-hedb.meb.gov.tr/anketler/index ... 66&lang=tr
yada
http://e-hedb.meb.gov.tr/anketler 'e girilip en sondaki "Mesleki Gelişim Faaliyetlerini Değerlendirme Anketi (İstatistikleri göster)" e tıklanabilir.

Anket doldurmayla alakalı bana ne mail geldi, ne de yazılı bir bilgilendirme yapıldı. Ben de kimseye anket doldurcaksınız falan demedim. yanlışım var mı :roll:

anketide bi zahmet kendileri bulsun o kaddar çok yıpratıyolar ki şu işi üstümüzden alsınlar ücret yok bişey yok böyle saçmalık mı olur Allah aşkına

nakzonakzo' Alıntı:
Anket doldurmayla alakalı bana ne mail geldi, ne de yazılı bir bilgilendirme yapıldı. Ben de kimseye anket doldurcaksınız falan demedim. yanlışım var mı :roll:
aynen katılıyorum banane ya.. 3 haftalık seminerde şube müdürü yanlızca ilk başladığı gün geldi. bir daha uğrayan olmadı. neyse boşverin bitti sonunda. iyi tatiller herkeseeeeeeeeeee.........

bu görevi(angaryayı) bırakmak için elimizden geleni yapmalıyız. Şimdi bitti eylülde yine var.

volkan bey görüşme yapacak mı? Bu görevden nasıl kurtuluruz arkadaşlar sendikalara sorsanız bi zahmet.

formaktör' Alıntı:
mostwanted' Alıntı:
dobra1979' Alıntı:
volkan bey görüşme yapacak mı? Bu görevden nasıl kurtuluruz arkadaşlar sendikalara sorsanız bi zahmet.
volkan akçayın ilgileneceğini zannetmem.bizi yarı yolda bırakmış gibi
o zaman sizde onu yarı yolda bırakın eylülde raporu patlatın bakalım ne oluyor bu kadar basit...
planımı yaptım zaten.eylül ayında yerimde yeller esecek

moderatör arkadaşlar tatile girdik diye bu konuyu unutmayalım. Ara sıra istişareleri yapalım :)

Ücret alan arkadas oldumu bızım ılce yazmadı ılden yazı yokmus o nednele yazılmadı

eylulde baya sorun cıkarıcaz anlasılan para verıcekler dıe pc alıp kendı pc m le katılmıstım ama benı bulamazlar eylulde

ben de bu işte bedavaya yokum.okulda güçlü makine yok diye 5 hafta boyunca kendi laptop ımı götürdüm...beni düşünmeyeni ben de düşünmem.

"Kim bir kul hakkı yemişse derhal o kardeşi ile helalleşsin Çünkü (kıyamet günü) dirhem de geçmez dinar da Böyle olunca o (hak yiyen) kişinin sevapları alınır o adama yüklenir Eğer sevapları yoksa o hakkını yediği adamın günahları buna yüklenir” (Buhari, Rikak, 48)

hadisi şerif herşeyi özetliyor bu dünyada alamazsak diğer dünyada hakkımızı alırız...

e-konferansa katılanlar belge de aldılar, müdür ve müdür yardımcıları da belge aldılar. Kursun başından sonuna kadar bekleyen bize hava gazı :alkis:
Sussan olmuyor, susmasan olmaz :verymad:

Arkadaşlar sene başında bu koşullar altında çalışılmaz hem kendi laptopumuzu götürelim hem 1 aydan fazla zaman çalış elde var sıfır neyse çok şey söylerdim ama.......

Geri