E-KONFERANS BİLGİ PAYLAŞIMI

Kodla Büyü
formatör öğetmen olupta salon görevlisi olan arkadaşlar 18 saat kesiin alıyorlar diğer arkadaslarda idari görevde 18 saat alabilirler ilçeyle görüşsünler

hocam nasıl alıyorlar neye göre alıyorlar. birde normal aldığımız 18 üstüne mi alıcaz yoksa formatörlük için alınan 18 mi bu

iki yerden ayrı yarı ekders alamazsınız dedi ilçe sadece 18 saat alınabilir aksi bişey belirtilmeyene kadar yani bakanlıkdan bir yazı gelmedigi sürece idari görev 18 saat ekders alır dediler

Yönetim denetimden ibarettir.
Denetimin olmadığı yerde yönetim temenniden ibarettir.

Bu bakandan biraz umudum vardı. Milli Eğitimdeki laçkalığı düzeltir, keyfiyet gider ciddiyet gelir diye. ancak E-Konferans olayından sonra (Özellikle Samsun -Tekkeköy deki arkadaşın isyanından-isyanımızdan sonra salonların boşalmasına hala hiçbir önlemin alınmaması ) umutlarım suya düştü.

havas' Alıntı:
Yönetim denetimden ibarettir.
Denetimin olmadığı yerde yönetim temenniden ibarettir.

Bu bakandan biraz umudum vardı. Milli Eğitimdeki laçkalığı düzeltir, keyfiyet gider ciddiyet gelir diye. ancak E-Konferans olayından sonra (Özellikle Samsun -Tekkeköy deki arkadaşın isyanından-isyanımızdan sonra salonların boşalmasına hala hiçbir önlemin alınmaması ) umutlarım suya düştü.
hocam aynı tas aynı hamam devam değişen hiç birşey olmaz burası Türkiye

adımızı çıkardılar moderatöre yüklediler angaryayı bize yarın seminer bitiminde volkan beyle görüşme talebimizi iletelim soru sorarak ben eylül de formatör olmayacağım ve bu tarz bir görevide istemiyorum görevlendirme yazısı olmadan da bir daha o salona gitmem

resmen angarya bir işi bedavaya yaptırdılar birdaha bende görev almak istemiyorum. Herkesin kaprisini çekmek zorunda değiliz ayrıca bu işi herkes yapabilir.

:)salonda tekim kimse yok.bende başka sitelerde geziniyorum.1 1 buçuk saat sonra bende çıkacam kendi kendine devam etsin yayın

:verymad: ıkı adsl var okulda hem ozel hem meb ıkısındede sorun varmıs kayıt aldırdım ve ılce de gırdık

bu arada monıtor ve projeksıyonu bılbırınden ayırın kı sız forumu takıp edebılesınız :)

Bakan devamlı yönetim ve organizasyon konusunda uzman olduğunu söylüyor. Bakanlık bu kadar kötü bir örganizasyon ve strateji hatası görmedi bu güne kadar

Geri