EK İŞ YAPANLAR?

Kodla Büyü
ilon' Alıntı:
Uzun süre youtube videolarımda reklamı açmamıştım....Geçen yıl açtım ayda ortalama 150tl gelir getiriyor....telif hakkı Vs nedeniyle 80 kadar videodan 3-4 tanesi yapıyor bu işi. :roll:

Hocam biraz bilgi verebilir misiniz sayfaniza bakabilir miyiz...

ozgur24' Alıntı:
ilon' Alıntı:
Uzun süre youtube videolarımda reklamı açmamıştım....Geçen yıl açtım ayda ortalama 150tl gelir getiriyor....telif hakkı Vs nedeniyle 80 kadar videodan 3-4 tanesi yapıyor bu işi. :roll:

Hocam biraz bilgi verebilir misiniz sayfaniza bakabilir miyiz...
Profilimde kanal adresi mevcut hocam....edit burdanda linki vereyim https://www.youtube.com/user/dindersiforum
daha önce dindersi.com sitesine ücretli video yapıyordum... O klipleri youtube'da yayınladım....geçen sene reklam (para kazanma seçeneği aktif hale getirilince oluyor) özelliğini açtım ....sanıırm bir adsense hesabınında olması gerekiyor....adsense bağlantısı yaptığım forumsitesi kapalı bu nedenle sadece video reklamlarından gelir var.

Ek iş için bize en uygun olan sağlam bir network veya yatırım işi hem çok fazla zaman harcamiyorsun hem iyi para kazanıyorsun ben bu aralar Coinspace denen ve kripto para işi olan yatırdığın paranın 1,5 katını garanti olarak veren ekstra networkta yapabildiğin güzel bir iş buldum. ayrıca para değer kazandikca kazandığın para da katlanıyor. Isterseniz siz de inceleyin http://www.coinegitim.com/sunuson.mp4

Buzkırıcı' Alıntı:
Karayoluna 50m arsam var.Buraya ileride oyun stüdyosu kuracağım.Bağımsız çalışacağım.

:D neredeyse 5 yıldır sizin yorumlar hep aynı hocam..3d tasarım,oyun stüdyosu v.s yapacam edecem.. hayırlı işler

Youtube' a oyun videoları çekmek, profesyonel ekipman kullanarak program kullanımlarını anlatmak, kutu açılımları yapmak vb iş yapabilir sanki reklamlarla. Örneğin scratch, arduino, python birde tinylab videoları hazırlamayı düşünüyorum.

Yaklaşık 6 yıldır fotoğrafçılıkla ilgileniyorum aöf fotoğrafçılık kameramanlık bölümünü bitirdim. TFSF online yarışmaları takip ediyorum, diğer yarışmaları da tabi ve katılım sağlıyorum. Daha önce laptop, fotoğraf makinesi (2 kere) ve bir kaç farklı ödül aldım tabi bunları da elden çıkardım nakite çevirdim. :idea: Aşağıda çektiğim fotoğraflardan bazılarını mevcut tabi küçük bir kısmı :)

https://www.instagram.com/mkcandar/

the_joker' Alıntı:
Ek iş için bize en uygun olan sağlam bir network veya yatırım işi hem çok fazla zaman harcamiyorsun hem iyi para kazanıyorsun ben bu aralar Coinspace denen ve kripto para işi olan yatırdığın paranın 1,5 katını garanti olarak veren ekstra networkta yapabildiğin güzel bir iş buldum. ayrıca para değer kazandikca kazandığın para da katlanıyor. Isterseniz siz de inceleyin http://www.coinegitim.com/sunuson.mp4
zamanın da cointelect şirketi vardı ben de girmiştim iyi kazandım çünkü ilk girenlerdendim :)
hocam bunlar sanal para falan üretmiyorlar mantık belli titan zinciri dolandırıcılar, havuzlarında iyi para olunca kaçarlar

bir ara paintball düşünmüştüm ancak başlangıcı pahalı bir yatırım aracı
çiğköfte işine girmek nasıl olur bilmem.

Ek iş olarak öğretmenlik yapıyorum. Bulunduğum yerde büyük ölçekli yazılım firmasının 5 yıldır bayiliğini yapıyorum. Küçük ölçekli işletmelerden tutunda büyük ölçekli işletmelere kadar müşterilerim var. Ön muhasebe, resmi muhasabe yazılımı, market otomasyon kurulumu(asıl para bu işte) ve de barkod sistemi ihtiyacı olan tüm işletmeleri düşünün. Yaklaşık 110 tane müşterim var. Ayrıca büyük işletmelerin server sistemi, vpn sistemi, pfsense yazılımı ile güvenlik sistem işlemlerini yapıyor ve de bunların desteklerini veriyorum. Yıllıkta her müşterinin kullanıcı sayısına göre de yıllık bakım ve destek ücreti alıyorum. Bir kere müşteriyi kaptınız mı artık sizden kopamıyor. Yıllık versiyon güncelleme , ek kullanıcı, 3-4 yılda bir yenilenmesi gereken donanımlar vesaire... Ayrıca Serverından tutunda bilgisayarına, yazıcısına, modemine kadar her şeyi tedarik ediyorum. Bu işlerin hepsini de temeliniz olduktan sonra bir yıl gibi kısa bir sürede öğreniyorsunuz. İlk kurulumları sizi üzmeyecek, yarı yolda bırakmayacak donanımlarla yaptığınız da işletim sistemi tarafında antivirüs yazılımınızı sağlıklı seçtiğiniz de, eğitim verirken işletmeye gelebilecek olası zararları işletme personeline uygun bir dille anlatırsanız kolay kolay müşteri sizi rahatsız etmiyor.
Demek istediğim o ki biz bilgisayar öğretmenlerinin yaptığı en büyük yanlış, her şeyi öğrenmeyi çalışıp hiç bir şeyi tam anlamıyla öğrenememek. Sizlere tavsiyem eğer iyi para kazanmak istiyorsanız bir alanda uzmanlaşın. Gerisi gelecektir kendiliğinden....

sezenaksu' Alıntı:
Ek iş olarak öğretmenlik yapıyorum. Bulunduğum yerde büyük ölçekli yazılım firmasının 5 yıldır bayiliğini yapıyorum. Küçük ölçekli işletmelerden tutunda büyük ölçekli işletmelere kadar müşterilerim var. Ön muhasebe, resmi muhasabe yazılımı, market otomasyon kurulumu(asıl para bu işte) ve de barkod sistemi ihtiyacı olan tüm işletmeleri düşünün. Yaklaşık 110 tane müşterim var. Ayrıca büyük işletmelerin server sistemi, vpn sistemi, pfsense yazılımı ile güvenlik sistem işlemlerini yapıyor ve de bunların desteklerini veriyorum. Yıllıkta her müşterinin kullanıcı sayısına göre de yıllık bakım ve destek ücreti alıyorum. Bir kere müşteriyi kaptınız mı artık sizden kopamıyor. Yıllık versiyon güncelleme , ek kullanıcı, 3-4 yılda bir yenilenmesi gereken donanımlar vesaire... Ayrıca Serverından tutunda bilgisayarına, yazıcısına, modemine kadar her şeyi tedarik ediyorum. Bu işlerin hepsini de temeliniz olduktan sonra bir yıl gibi kısa bir sürede öğreniyorsunuz. İlk kurulumları sizi üzmeyecek, yarı yolda bırakmayacak donanımlarla yaptığınız da işletim sistemi tarafında antivirüs yazılımınızı sağlıklı seçtiğiniz de, eğitim verirken işletmeye gelebilecek olası zararları işletme personeline uygun bir dille anlatırsanız kolay kolay müşteri sizi rahatsız etmiyor.
Demek istediğim o ki biz bilgisayar öğretmenlerinin yaptığı en büyük yanlış, her şeyi öğrenmeyi çalışıp hiç bir şeyi tam anlamıyla öğrenememek. Sizlere tavsiyem eğer iyi para kazanmak istiyorsanız bir alanda uzmanlaşın. Gerisi gelecektir kendiliğinden....
tebrikler

Lr aloe vera

lr aloe vera şiddetle tavsiye ediyorum. Ben burada fazlaca anlatmayim. İlgilenenler özelden mesaj atarlarsa ulaşır daha fazla bilgilendiririm. İyi maddi getirisi olan bi network işi. Bi araştırın üye olmak isterseniz siz değil tabi :D ek iş yapabilecek eşiniz dostunuz bana mutlaka ulaşın. Çünkü üye yaparak kazancınız katlanıyor. Bilgisayarcı kardeşliği

özel bir kurumda çalıştığım için reklamım iyi oluyor, web sitesi gibi ek işler alıyorum. Onun dışında edebiyat dergisi çıkarıyorum. :wink:

Halı yıkama fabrikası kurulumu ile ilgilenen oldu mu veya bu konuda daha önce bir araştırma içerisinde bulunan.
vereceğiniz bilgiler bizler için önemli ve bir o kadar da dikkate değerdir.
saygılar..

Geri