Hakkari'de çatışma-26 Şehit 22 Yaralı- 19.10.2011

Kodla Büyü
Re: Hakkari'de çatışma- Yine Şehit yine yürek yangını

Ya üç günlük dünyada kardeşçe yaşamak varken neden bu acı bu öfke anlamıyorum. Bu insan bile diyemeyeceğim varlıklar kendi ölümlerini hiç düşünmüyorlar mı? Bu yaptıklarının hesabını nasıl verecekler? Bu zalimler için "yaşasın cehennem" diyesim geliyor.
Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum, yakınlarına sabır.

jemba35' Alıntı:
Ya arkadaş kafayı yememek elde değil, köpekler silahla roket atarla geliyor, senin ağır silah top helkopter bir ton teknolojin, nasıl bu baskınları yeriz arkadaşlar, bunu hiç konuşmuyoruz, mantıklımı sizce, bu kadar imkana rağmen bu kadar şehit verilmesi normal mi? yoksa olayın şokunda olduğum için ben mi saçmalıyorum.

Bence bu adamlar nasıl böyle kolayca ölüyo. Yoksa komutan orda iştimaya dizip pkklara haber verip hadi öldürünmü diyo :verymad:

Ulan hiç mi nöbetçi yok körmüsünüz yazıklar olsun adamlar elini kollaya sallaya sallaya geliyo :verymad:

Re: hakkaride 26 vatan evladı şehit oldu.

Hepimizin başı sağolsun.
Ne terörist nede destekcilerini sağ bırakmasınlar.

EŞBAŞKAN -2-

Ne ciğer varmış meğer, kilosu kaç kuruşsa,

Sıfır terörle geldi, Şimdi bak işte “USTA”,

Beşyüz şehit var şimdi, bu millet artık yasta,

PKK başkan seçse, bundan kötü olmazdı,

Eşbaşkan, imralıdan daha da beter azdı.

İmralıdaki köpek! Bunu biz biliyoruz,

Düşmanım! diyor adam, beraber görüyoruz,

Eşbaşkan, ondan beter, yalandan ölüyoruz,

Yine adam görünüp, üç beş kelam edecek,

Bu millet yazık, bunu yine yiyecek.

Önce biten terörü hortlat, yatağından uyandır,

Sırtını kaşı biraz, müsteşarla onandır,

Terörle savaşanı, düşman göster ve kandır,

Eşbaşkan, yine çok sert tedbir diyecek,

Sonra geçip köşeye bize kıs kıs gülecek.

Bu kadar ruhsuz musun? Yoksa kör mü? cahil mi?

Görmüyor musun EŞBAŞKAN: müttefik mi? Hain mi?

Yirmidört şehit verdin, bunlar senin değil mi?

Sahip çık şehidine, Eşbaşkana inanma…

Çarp suratına artık, bu oyuna aldanma!!!

Aykut Yakup Gültekin

ozlem22' Alıntı:
@jemba35 sen hiçbişey yapmak istemiyosun, bense artık böyle bir ülkede nefes almak istemiyoruum!!!!

hocam berbat durumdayım, az önce haberlerde okudum, 200 kişi ile saldırmışlar, ya arkadaş 200 tavuğu bir yere koysan dikkat çeker, neden kimse sorumlular hakkında yorum yapmıyor, 26 kişiden biri kendi öz kardeşimizde olabilirdi, Allah aşkına silahın âlası, topun tüfeğin âlası, uçak helikopter bomba bizde, ama öldürülen bizimkiler, bu ne melem çelişkidir.

Ya biri bana açıklasın, bu teröristler nasıl bu kadar rahat gelip o kadar çocuğu resmen katledebiliyor ya... Bu kadar aciz miyiz üç beş çapulcuya karşı..

Allah rahmet eylesin... Ama hiç bir dua o çocukların annelerinin, sevdiklerinin acısını dindirmeyecek... Çıkıp metin olun demeyi çok iyi beceren siyasetçiler de, komutanlar da artık boş konuşmayı bırakıp, adam gibi bir çözüm bulsunlar.. Her sabah şehit haberi gelirken, ülke ülke gezip boy göstermekle başbakan olunmuyor... Şu an Hakkari'de görev yapan kuzenimin başına birşey gelirse, hesabını kim verecek bana ... Vatan sağolsun aşamasını çoktan geçtik artık, herkesin çocuğu kıymetli ve harcanacak bir askerimiz bile yok bizim...

Söylenecek bi şey kaldı mı acaba

istihbarat neredeymiş bu kadar adam nasıl sızmış bunlar
200 tane it sürüsünü yakalamayakcasak devlet olarak niçin varız .
şehitlerimize allahtan rahmet yakınlarına da sabır diliyorum

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin,yakınlarına sabırlar nasip etsin.Amin
(Milletimize de rüyasında rahatlık versin..)

Re: yine şehit yine yürek yangını

jemba35' Alıntı:
theghost83' Alıntı:
jemba35' Alıntı:
fatal' Alıntı:
hükümet istifa etmeli bence

arkadaş hükümetle ne alakası var ya, ne zaman Türkiye kafa tutmaya başladımı darbeler, terör olayları olmamış mı, menderesi, özalı hatırlayın. Ama artık hoşgörü bitti bakalım nereye kadar, bu köpeklerin en çok zarar verdiği kürt milletidir. ben kürt olupta bunları destekleyen çok az bir kesim olduğunu düşünüyorum. İşin sonuna gelindi artık, ya devlet başa ya kuzgun leşe

hükümet le şöyle bir lakası var... 2000 yıllardan beri eskisi gibi katı olarak mücadele ye devam edilseydi... kürt açılımı yapıp o şerefsizleri sınırda kral gibi karsılatmasaydı... şimdi bunlar bukadar azmazdı... adamlara 10 sene dogru durust mücadele etmeyeceksin..edenleri içeri atacaksın.... tabi adamlar tekrrar güclenirler... yandasları artar..tek sorumlusu tabiki hükümettir...

benmiyim sorumlusu...şehit olan askerlerimizmi....

bitme noktsaina gelen terörü yeniden hortlatan benmiyim...

geçmişten günümüze şehit sayılarına bakarsanız anlarsnız...

gerçi bizler anca konusuruz... ateş düştüğü yeri yakıyor...yakmaya devam edecek... NEDE OLSA ASKERLİK GELİP YATMA YERİ DEGİL dimi....

Allah c.c şehitlerimizin ailelerine sabır versin... BAŞIMIZ SAĞOLSUN....

Söylenecek çok söz varda şimdi yeri değil, 2000 de terör bitmişmiş, adamlar teslim etti elebaşını, assalardı ya, şimdide çıkıp ucuz vatanperver nutukları çekerler. 2000 de Türkiye diye bir ülkemi vardı terör olsun, 1 milyar dolar için kapı kapı it gibi gezdiriyorlardı hükümeti. resmen işgal edilmiştik, arkadaş şunu unutmayın, bu olaylar yeni anayasa çıkmasın diye yapılıyor, .......larını yırtsalar bu anayasa yapılacak ve ilk sivil anayasa olacak.

Bırakalım şimdi bunları, şehit ailelerinin durumunu tahmin edemiyorum, bunları yapanlar cehennemin dibinde cayır cayır yansınlar inş.

o zamanlar fakir ama guruluyduk....

abd nin usaklıgını yapmıyorduk....

lafla peynir gemisi yurutmuyorduk...

2000 de n bugune terör olaylarına bakarsan eger apo ... nin yakalaındıktan sonra orgutun bitme noktasına geldiğini eylem yapamaz oldugunu gorursun... sen dagdaki itleri domuzları sınırda kral gibi karsılarsan... hayran kitlesini arttırsan ve 10 yıl boyunca teröröle degilde askerle... komsu ülkeler ugrasırsan... adamlar daglarda erzak silah depolarsa... yandas medya ile milleti uyutursan... nokra bu nokta olur işte... anayasa cıkmasın diyemiş... bırakın bu işleri artık... zamanında gerekli onlemleri alsaydın askerle ugrasacagına itlerle ugrassaydın..şimdi bunları yapamazdı snede anayasanı cıkarırdın... 10 yıldır basörtüsünü çözdülerde şimdi anayasa cıkaracaklar sanki.... uyanın artık... yarın bir gun Allah göstermesin ama kendi ailenden bir kayıp versende benim akrabam anayasaynın cıkmasını engelleyecekler diye mi oldu diyeceksin...

vbs' Alıntı:
jemba35' Alıntı:
Ya arkadaş kafayı yememek elde değil, köpekler silahla roket atarla geliyor, senin ağır silah top helkopter bir ton teknolojin, nasıl bu baskınları yeriz arkadaşlar, bunu hiç konuşmuyoruz, mantıklımı sizce, bu kadar imkana rağmen bu kadar şehit verilmesi normal mi? yoksa olayın şokunda olduğum için ben mi saçmalıyorum.

Bence bu adamlar nasıl böyle kolayca ölüyo. Yoksa komutan orda iştimaya dizip pkklara haber verip hadi öldürünmü diyo :verymad:

Ulan hiç mi nöbetçi yok körmüsünüz yazıklar olsun adamlar elini kollaya sallaya sallaya geliyo :verymad:

Arkadaşlar bu kadar şehit verildiğine göre güvenlik açığı varmış, demek ki. diye yorumda bulunabilirim.
Nöbetciler uyuyor, komutanlar devriye atmıyorsa, gece görüş cihazlarını kullanmıyorlarsa, termal kamerayı kulmıyorlarsa; bu kadar zaiyat verilebilinir.
Allah ailelerine sabır versin.

Öncelikle tüm şehitlerimize rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Ateş düştüğü yeri yakar arkadaş. 10 sene önce bu ülkede sıfır terör vardı şimdi biri bana söylesin sırf bu sene kaç şeiht verdiğimizi. Memleketi okyanus ötesi yönetirse memlekette savaşacak komutan kalmazsda bu kadar açılım maçılım yapılırsa sonucu budur arkadaş bu böyle biline...

Elazıg da bir teğmen vardı; gece devriye atarken bir askeri uyurken yakalamış ve el bombasının pimini çekmiş eline vermişti.
O teğmeni çok kişi suçlamıştı...

Valla bana yandaş biri gelip cevap vermesin gelir onu yaşadığı şehirde ziyaret ederim.

Amerika ve İsrailin parmağı kırılmadıkça bu saldırılar bitmiyecektir.Heronları ile pkk terör örgütüne destekleri komutanlarca açıklandı.Uyan artık Türkiye.. başımız sağolsun

Çok feci ya, şehit sayısı daha fazla diyorllar, 26 falan değilmiş...... offff

BAHADIRHAN' Alıntı:
vbs' Alıntı:
jemba35' Alıntı:

Arkadaşlar bu kadar şehit verildiğine göre güvenlik açığı varmış, demek ki. diye yorumda bulunabilirim.
Nöbetciler uyuyor, komutanlar devriye atmıyorsa, gece görüş cihazlarını kullanmıyorlarsa, termal kamerayı kulmıyorlarsa; bu kadar zaiyat verilebilinir.
Allah ailelerine sabır versin.

Hala bu yorumları yapanları Allah a havale ediyorum.!!! Siz ve sizin yeni anayasınız!!! Ne de güzel kandırılmışsınız... Adam gizlemediği halde görmezden geliyorsunuz... Amerika nın EŞBAŞKANI bizi Türkiye yapmış mış!!! Allah size biraz beyin versin inşallah... Rabbimden dileğim, din diyerek bu dine ve bu millete ihanet edenler, yaptıkları ihanetin bedelini önce bu dünyada sonra ahirette en acı şekilde ödesinler!!! Adam meclis kürsüsünden bağırdı Biz Eşbaşkanız, bize bu görev verildi diye... Daha siz kendi esir Türkiye nize serenatlar düzün, ama unutmayın aç kalsakta esir olmayız... Hele hele sizin gibi AK seviciler ve ABD cilere asla....

jemba35' Alıntı:
fatal' Alıntı:

arkadaş hükümetle ne alakası var ya, ne zaman Türkiye kafa tutmaya başladımı darbeler, terör olayları olmamış mı, menderesi, özalı hatırlayın. Ama artık hoşgörü bitti bakalım nereye kadar, bu köpeklerin en çok zarar verdiği kürt milletidir. ben kürt olupta bunları destekleyen çok az bir kesim olduğunu düşünüyorum. İşin sonuna gelindi artık, ya devlet başa ya kuzgun leşe

10 sene önce terör var mıydı bu memlekette kardeş söyle bana

şimdi kamuoyundan gelicek tepkileri hafifletmek için f16lar gider bomboş mağaraları yuıkarıdan bombalar.karadanda bi iki operasyon yapılır sonra amerikadan telefon gelir yeter kuzey ıraktan çık yoksa iktidardan olursun diye.hükümette emri askerimiz tıpış tıpış geri çekilir.ha bu arada taksimde bi kaç meydanda tepkisel mitingler olur ama yandaş basın birini dahi haber bültenlerine taşımaz.ama bdp kongerlerini 6 7 dk zaman ayırır.(özellikle birand)sonra ortaya gündem değiştirecek bi konu atılır herkes unutur gider.

dağlıca'da saldırı 26 şehit 22 yaralı

yeter artık ALLAH bunların hepsinin belalarını versin :verymad:

arkadaşlar şu an desrteyim, çocuklar 10 parmak çalışıyorlar ve ben kendimi tutamıyorum..gözyaşlarıma engel olamıyorum..nasıl bi şey bu yaa!! 24 şehit ne demek!!! niye çözüm bulunamıyor? hep böyle mi olcak nereye kadar! gerekirse bütün türkiye oralara gitmeli, ne kadar kan dökülecekse dökülmeli ve artık bu gidişe bi dur denilmeli!!! kurtuluş savaşında cavurları nasıl attıysak be şerefsizleri de öyle atmalıyız artık vatanımdan!! içim kan ağlıyor titriyorum sinirden

EŞBAŞKAN

Eskiden bıçak vardı, kemiğe dayanırdı,
Milletin adı vardı, herkes öyle tanırdı,
Kürdü, lazı, çerkezi, el ele yol alırdı,
Eşbaşkan, emir aldı, mozaik dedi bize,
Yandaşları, el attı, düşürdü bizi bize...

Din, dedi, utanmadan yalanına bakmadan,
Amerika emretti, Kardeşim Esad falan,
Dinlemedi Kaddafi, mısır, yemen ve lübnan,
Eşbaşkan müslümana laiklik gerek dedi,
Sonra döndü NATO ya kaç gemi verek dedi...

1 ayda 90 şehit, susuyor tüm yandaşlar,
Eğer gözü olsaydı ağlardı belki taşlar,
12 öğretmeni, okuldan aldı puştlar,
Eşbaşkan, canım acır, ciğerim yandı dedi,
Bu millet bu yalanı, yine sessizce yedi...

Yarın yine çıkacak, her bedele hazırız,
Hazmedecek bu millet, biz bunun için varız,
PKK görevini yapıyor, alkışlarız,
Eşbaşkan yine bize binbir yalan düzecek,
Geldiğimiz bu nokta yine bizi üzecek...

Uyan artık milletim azıcık aç gözünü,
Gör maske ardındaki o yalancı yüzünü,
PKK eş başkanın, bize barış çözümü,
VUR ARTIK, SURATINA YALANI DOLANINI,
İNCİTME, BU VATANI EMANET BIRAKANI...

Aykut Yakup Gültekin

EŞBAŞKAN -2-

üçyüz şehit, üç ayda , bu millet artık yasta,

Aykut Yakup Gültekin

Terorist leşlerinin miktarını duymak istiyorum artık şehit sayısı değil! İnternette sondakika haberi kovalıyorum terör temizlenmek üzere, kamplar ele geçirildi, teroristler etkisiz hale getirildi deyin artık!
Allah belanızı versin sizin itler, şehidimin tırnağı bile etmez sizin lanet olası canlarınız. Topunuz geberse kıymetiniz yok bir şehidimin kanının damlası kadar. İhanet ettiğiniz bu vatanın kullandığınız her bir nimeti zıkkım olsun size, kendi tuzaklarınıza kendiniz düşün inşallah. Canımızı da alsanız biz toprağımıza sarılırız, ölüm bile lütuftur size, ölemeyin inşallah sürüm sürün sürünesiceler...

isbb80' Alıntı:
jemba35' Alıntı:
fatal' Alıntı:

10 sene önce terör var mıydı bu memlekette kardeş söyle bana

Şu anda bu konu hakkında sizinle tartışmak istemiyorum, 10 sene önce Türkiye mi vardı terör olsun.

aykutgultekin' Alıntı:
EŞBAŞKAN

Eskiden bıçak vardı, kemiğe dayanırdı,
Milletin adı vardı, herkes öyle tanırdı,
Kürdü, lazı, çerkezi, el ele yol alırdı,
Eşbaşkan, emir aldı, mozaik dedi bize,
Yandaşları, el attı, düşürdü bizi bize...

Din, dedi, utanmadan yalanına bakmadan,
Amerika emretti, Kardeşim Esad falan,
Dinlemedi Kaddafi, mısır, yemen ve lübnan,
Eşbaşkan müslümana laiklik gerek dedi,
Sonra döndü NATO ya kaç gemi verek dedi...

1 ayda 90 şehit, susuyor tüm yandaşlar,
Eğer gözü olsaydı ağlardı belki taşlar,
12 öğretmeni, okuldan aldı puştlar,
Eşbaşkan, canım acır, ciğerim yandı dedi,
Bu millet bu yalanı, yine sessizce yedi...

Yarın yine çıkacak, her bedele hazırız,
Hazmedecek bu millet, biz bunun için varız,
PKK görevini yapıyor, alkışlarız,
Eşbaşkan yine bize binbir yalan düzecek,
Geldiğimiz bu nokta yine bizi üzecek...

Uyan artık milletim azıcık aç gözünü,
Gör maske ardındaki o yalancı yüzünü,
PKK eş başkanın, bize barış çözümü,
VUR ARTIK, SURATINA YALANI DOLANINI,
İNCİTME, BU VATANI EMANET BIRAKANI...

Aykut Yakup Gültekin

EŞBAŞKAN -2-

üçyüz şehit, üç ayda , bu millet artık yasta,

Aykut Yakup Gültekin

:++:

Bizim yöneticilerin başarılı olduğu bir alan var haklarını yemeyelim.Cenaze hizmetleri ve cenazeye katılıp milleti uyutma konusunda çok başarılılar.

Geri