Medya Okuryazarlığı dersi uzaktan eğitim başvurusu

Kodla Büyü
geçme notu 110/115
sınav notu 95
doğru sayısı 19
yanlış cevap 1
sertifika tamamdır :mrgreen: :+1:

ylmz' Alıntı:
geçme notu 110/115
sınav notu 95
doğru sayısı 19
yanlış cevap 1
sertifika tamamdır :mrgreen: :+1:
Hocam hatirladiklarindan bir güzellik yapabilirsen çok sevinir acayip dua ederim sana...

arkadaşlar 2. bölümün cevapları nedir yazabilir misiniz özelden...bir türlü geçemedik o bölümü...5-6 defa izledim olmuyor..

arkadaşlar 2. bölüm bir türlü geçemedim 10 keredir başa sarıyorum özelden cevap atabilecek varmı ?

pm e bişeyler gönderen arkadaşlar varsa bizlere de atsın lütfen.

Aslında biraz not tutarsan oluyor sanki. 4 e geldim not tuta tuta :)

50 aldik kaldık gecmis olsun bakalim zaten hangi isimiz rastgidiyorki arkadas...

değerledirmeyi tamamlayan arkadaşlar, bölüm sonlarında çıkan sorulardan mı çıkıyor en son değerlendirme soruları?

hocam bende de durum aynıydı. ünite değerlendirmelerinde doğru yanlış soru sayısını gördüğünüz sayfada değerlendirmeyi bitir derseniz bütün üniteyi baştan dinlemeniz gerekiyor. Ancak alt taraftaki ileri geri düğmeleri ile tekrar şıkları değiştirme hakkı tanıyor. bu yöntemle yanlış olan sorunuzu bir kaç denemede doğru yapabilirsiniz. Kolay gelsin :)

Hocalarım geçme notu 45 diye güncellenmiş fakat ben öncesinde 65 ile kalmıştım. Durum hala kaldı gözüküyor. Bu durumla karşılaşan var mı? Sorunu çözebildi mi?

60 aldım bende kaldım görünüyor ne yapacağız. tekrar sorulara döndüm fakat bana sorulan sorular farklı sanırım bir soru havuzu oluşturmuşlar.. rastgele seçilenlerden soruluyor. geçme notu 45 yazıyor ama 60 aldığım halde kaldı yazıyor. tekrar soru kısmına geldiğimde.. belirlediğiniz tercihler, izlenmeyecektir diyor.

ben 7.bölümde kalmıştım ama şuan kaldı görünmüyor,

durumum dada kaldı yazmıyor, işleniyor yazıyor,

gerçekten güncelleme olduysa sanırsam bir hakkı daha mı oldu kalanların,

eğer böyle birşey varsa tekrar izleyim yoksa boş yere uğraşmayayım

kaldığım ders alınmadı görünüyor,

okuldan açılsında geçen arkadaşa çözdüreyim bari :D:D

hiç sinirlerimi geremem burdaki soruları çözecemdiye

Değerlendirme soru ve cevaplarını internet ya da benzeri ortamlarda paylaşmayınız. Paylaşanların tespit edilmesi halinde ilgili kişilerin eğitimleri geçersiz sayılacak ve 6114 sayılı yasanın 10. maddesi kapsamında yasal işlem başlatılacaktır. Ayrıca kullanıcıların eğitimi izleme ve soruları çözme süreleri, sistem tarafından kayıt altına alınmakta olup bu kayıtlar üzerinde sürekli incelemeler yapılmaktadır. Herhangi bir usulsüzlük tespiti halinde sertifikaları iptal etme hakkı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı’nda saklı bulunmaktadır.
lütfen bu konu altında ileti yazarken bu hükmü göz önünde bulundurun.. dersleri dikkatle dinleyip sınavı geçebilecek öğretmenleriz.. soru cevaplarını aramak için harcayacağımız zamanı derslere harcayalım..

cevapları ve soruları yazmayın arkadaşlar sakat olabilir
90 la bitirdim. Çok sıkıcıydı, neyse sertifika işte dursun kenarda

55 aldım kaldım. Bundan sonraki uzaktan eğitimler de böyle olacaksa çok saçma.

Geri