Medya Okuryazarlığı dersi uzaktan eğitim başvurusu

Kodla Büyü
biltek99' Alıntı:
H_M' Alıntı:
7.Derste takıldım kaldım :shock:

Aynen ben de takıldım hocam.cevapları değiştirsem de %67den öteye gidemedim.

Az önce geçmeyi başardım.1. sorunun cevabı en olmayacak cevapmış.Ondan her seferinde başarısız oluyormuşum.

Aynen hocam ya ben de cevaplarımı not alarak belirledim ...

75 aldım çok şükür ama sertifika numaramı alamadım ama GEÇTİ yazıyor... Sertifika numaramı nasıl görebilirim illa görmem şart mı?

H_M' Alıntı:
75 aldım çok şükür ama sertifika numaramı alamadım ama GEÇTİ yazıyor... Sertifika numaramı nasıl görebilirim illa görmem şart mı?
hocam tek seferde mi geçtiniz yoksa başka deneme de yaptınız mı

Tek seferde geçtim hocam. Başka hak yok ki zaten

Soruları çözerken sistem donarsa ya da internet bağlantısı kesilirse sorular kaldığı yerden devam ediyor mu

anladım tek seferde geçemeyenler boşuna uğraşmasın sonraki denemelerde geçseniz de kabul etmiyor malesef

Sertifika numarası alamayan var mı benim gibi arkadaşlar?

zilal' Alıntı:
H_M' Alıntı:
biltek99' Alıntı:
H_M' Alıntı:

Az önce geçmeyi başardım.1. sorunun cevabı en olmayacak cevapmış.Ondan her seferinde başarısız oluyormuşum.

Evet o 1.soru yüzünden 3 defa dinledim :x

hocam o soru neydi bende ordayım

kenan_kss' Alıntı:
zilal' Alıntı:
H_M' Alıntı:
biltek99' Alıntı:
H_M' Alıntı:

Evet o 1.soru yüzünden 3 defa dinledim :x

hocam o soru neydi bende ordayım

sitede uyarı var kopya sayıyorlar o yüzden cevaplamayayım

Poff. Ne saçmadır? Neye göre cevap vereyim. Bana sorudakini anlatmıyor ki.

Lütfen pm rica ediyorum arkadaşlar. :( :(

Bence bu derse girmek istemeyen BTR öğretmenlerinin bu kursu almaması gerekiyor yanılıyor muyum?
yoksa bu derse zorla eğitim alındı diye eğitimi alan öğretmenleri sokarlar.

Soruların cavabını gönderebilecek var mı 53 slayt sonucu başarı yüzde 33 tekrar izle dedi

KöfteHoRr' Alıntı:
alpi' Alıntı:
geçme 45 e düşmüş.... ama 55 aldım kaldınız diyor.....
Sınavdan önceki uyarı ekranında geçme notu 70 yazıyor hala. Nerede okudunuz 45'e düştüğünü?

Sınavı alma hakkınız 1 (bir) dir. Bu nedenle soruları dikkatli okuyup cevaplayınız. Sınav tamamlandıktan sonra güvenlik ayarlarından dolayı sorulara dönmeniz mümkün değildir.Geçme puanı 45 (kırkbeş) ‘tir. 45 ve üzeri puan aldıktan sonra Devam Et düğmesiyle eğitimi tamamlayınız.

2. böl sonunda topu topu 3 soru sordu. %67 başarı yüzdesi tekrar izle dedi. gayet de emin cevaplamıştım soruları. Yapan arkadaşlar pm lütfen...

bote__bilisim' Alıntı:
KöfteHoRr' Alıntı:
alpi' Alıntı:
geçme 45 e düşmüş.... ama 55 aldım kaldınız diyor.....
Sınavdan önceki uyarı ekranında geçme notu 70 yazıyor hala. Nerede okudunuz 45'e düştüğünü?

Sınavı alma hakkınız 1 (bir) dir. Bu nedenle soruları dikkatli okuyup cevaplayınız. Sınav tamamlandıktan sonra güvenlik ayarlarından dolayı sorulara dönmeniz mümkün değildir.Geçme puanı 45 (kırkbeş) ‘tir. 45 ve üzeri puan aldıktan sonra Devam Et düğmesiyle eğitimi tamamlayınız.
Bende hala geçme puanı 70(Yetmiş)tir. yazıyor hocam. Daha önce geçmiştim zaten, incele diyerek giriyorum belki ondandır.

85 aldım. Herkese kolay gelsin. Bu arada sertifikasını göremeyen arkadaşlar için, sertifika nosu kursa girdiğiniz ilk ekranda notun altında görünmekte. Hani içeriği paylaşmayın yazan ekranda.

Geri