Uygun Ev İnterneti Arıyorum

Kodla Büyü
1 Mayıstan beri kullanıyorum. Sorun yaşamadım. Yeni abone olacak arkadaşlara tavsiye ederim.

30 gün ücretsiz kullanım için Davet Kodum
CMT827FGV
https://www.comnet.com.tr/r/CMT827FGV
Kodunuzu kullandım hocam. Teşekkürler.

Ben de kod paylaşayım

CMT368FHT

Comnet aboneligi olan biri olarak tavsiye etmiyorum. Bir sorun olursa musteri hizmetlerinizi ararsaniz sesiniz bir tik fazla olursa aboneliginizi iptal ederler hakli haksiz diye bir davanizda olmaz sozlesmeye madde koymuslar. Herseyi kabul ederek uye oluyorsunuz ariza olursa sesini cikarmayacaksan abone olun

Comnet fiyatları yakında güncellenecekmiş arkadaşlar. Son günler bu fiyatlardan.
1724077663007.png

Bildirim geldi comnet'ten son tarihi net hatırlamıyorum ama 26 ağustos gibi olabilir fiyatlar artacakmış. Yenileme niyeti olan, daha uygun bir ss arayan varsa elini çabuk tutsun.

30 gün ek süre de kazanmak isteyen olursa Davetiye adresim https://www.comnet.com.tr/r/CMT933SJK

yorum, memnunum sizlere de tavsiye ederim. turktelekom altyapısı kullanılıyor. fiyatlar ekonomik, diğer operatörlerden üyelik taşıma ücretsiz, kurulum ücreti yok.

Son düzenleme:
Gıbırnetteyim, comnet üzerinden geçiş yapsam modem iade vs yapmam gerekiyor mu yoksa her şey online geçişle bitiyor mu?

Gıbırnetteyim, comnet üzerinden geçiş yapsam modem iade vs yapmam gerekiyor mu yoksa her şey online geçişle bitiyor mu?
Fiber internette hangi servis sağlayıcısına geçerseniz geçin modemi iade etmezsiniz. Modem o servis sağlayıcısına geçer ve oraya modem kirasını ödersiniz. Onlarda o modem kirasını türk telekoma öder. Kiranın ne kadarını alıyor türk telekom bilmem ama sistem böyle işliyor.

Comnete bir türlü geçemiyorum arkadaşlar,
Yalın ADSL 16 mbps kullanıcısıyım(milleni.Com),
Bağlantımın ADSL den VDSL e dönüştürülmesi gerekiyor dediler,
bu işlem fiziksel olarak ne demek arkadaşlar,
benim evime gelen kablonun mahalledeki telekom kutusundan ADSL porttan çıkarılıp VDSL porta takılmasımı demek,
yada yazılımsal bir olay mı?

bir kere TTnet' in sisteminden çıktım bir kez daha oraya dönmek istemiyorum.

birde şu görseldeki mesaj ne demek istiyor saçma değilmi,
hem altyapı ve port yok diyor, hemde Comnete geçebilirsiniz diyor.

Ekli dosyalar

• Screen Shot 08-22-24 at 08.39 AM.PNG
    Screen Shot 08-22-24 at 08.39 AM.PNG
    21.9 KB · Görüntüleme: 21
mileni yi arayacaksınız benim hattı vdsl e geçirin diyeceksiniz büyük ihtimalle üst pakete geçip taahhut verin diyecekler. ben de öyle oldu.
comnet vdsl i destekliyor. resimde ise mevcut aboneliğizi iptal ederseniz portunuz kapatılacak yeni port olusuncaya kadar ev internetiniz olmayabilir.
ben iptal ettirdim mobil veri kullanıyorum.

Comnet fiyatları yakında güncellenecekmiş arkadaşlar. Son günler bu fiyatlardan.
Ekli dosyayı görüntüle 76706
Bildirim geldi comnet'ten son tarihi net hatırlamıyorum ama 26 ağustos gibi olabilir fiyatlar artacakmış. Yenileme niyeti olan, daha uygun bir ss arayan varsa elini çabuk tutsun.

30 gün ek süre de kazanmak isteyen olursa Davetiye adresim https://www.comnet.com.tr/r/CMT933SJK
Tahaddütün son ayında, fiyatları görünce hocamın linkiyle ben de ttnet ten geçiş yaptım. Teşekkür ederim paylaşım için. Benim davet linki de aşağıda, kullanırsanız memnun olurum.
Merhaba, Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor. https://www.comnet.com.tr/r/CMT896TMA

• Beğen
Tepkiler: omd
Comnete bir türlü geçemiyorum arkadaşlar,
Yalın ADSL 16 mbps kullanıcısıyım(milleni.Com),
Bağlantımın ADSL den VDSL e dönüştürülmesi gerekiyor dediler,
bu işlem fiziksel olarak ne demek arkadaşlar,
benim evime gelen kablonun mahalledeki telekom kutusundan ADSL porttan çıkarılıp VDSL porta takılmasımı demek,
yada yazılımsal bir olay mı?

bir kere TTnet' in sisteminden çıktım bir kez daha oraya dönmek istemiyorum.

birde şu görseldeki mesaj ne demek istiyor saçma değilmi,
hem altyapı ve port yok diyor, hemde Comnete geçebilirsiniz diyor.
mevcutta bir aboneliğiniz varsa portta yeriniz oluyor hocam. port sorgusu hiç interneti olmayanlar için geçerli.

mevcutta bir aboneliğiniz varsa portta yeriniz oluyor hocam. port sorgusu hiç interneti olmayanlar için geçerli.
İstanbul beylikdüzündeyim. Superonline fiber kullanıcısıyım. 15 yıl olmuştur muhtemelen. Bu bölgede fiber altyapsını Superonline döşediği için Comnet te sorguda boş port çıkmıyor. Yani port Superonline bünyesinde imiş. Dolayısıyla comnet e taşıyamıyorum. Telekom portu olması gerekiyor heralde. Millenicom da da benzer durum olabilir

Son düzenleme:
İstanbul beylikdüzündeyim. Superonline fiber kullanıcısıyım. 15 yıl olmuştur muhtemelen. Bu bölgede fiber altyapsını Superonline döşediği için Comnet te sorguda boş port çıkmıyor. Yani port Superonline. Dolayısıyla comnet e taşıyamıyorum. Telekom portu olması gerekiyor heralde. Millenşcom da da benzer durum olabilir
Evet hocam telekom gurubundakiler için port havuzu ortak. Millenide farklı bir durum var mı bilmiyorum. Yıllar önce araştırdığımda telekom gurubundan alıyordu o da.

Kullanıyorum, memnunum sizlere de tavsiye ederim. turktelekom altyapısı kullanılıyor. fiyatlar ekonomik, diğer operatörlerden üyelik taşıma ücretsiz, kurulum ücreti yok.

Son düzenleme:
Yeni geçenlere hayırlı olsun uygun fiyatlı internetleri :) Önceki operatöre göre hızınızda vs bir değişim oldu mu?

Yeni geçenlere hayırlı olsun uygun fiyatlı internetleri :) Önceki operatöre göre hızınızda vs bir değişim oldu mu?
Ttnet 24 mbit kullanıyordum. Fiber altyapı yok 100 mbit comnete geçtim 35 mbit le arasındaki 20 tl fark önemli değil diye. Ama 40 mbit görüyor hız testinde. Sanırım altyapı bukadar destekliyor. Turknetten altyapı sorguladım 85 mbit desteklediği gözüküyor.

Ttnet 24 mbit kullanıyordum. Fiber altyapı yok 100 mbit comnete geçtim 35 mbit le arasındaki 20 tl fark önemli değil diye. Ama 40 mbit görüyor hız testinde. Sanırım altyapı bukadar destekliyor. Turknetten altyapı sorguladım 85 mbit desteklediği gözüküyor.
hocam bölgenizdeki kablolar saha dolapları vs eski olabilir. Altyapının kaldırmayacağını düşündüğü zaman telekom ekipleri portların hızını kendi limitliyor. Daha önce başıma geldiği için biliyorum. ARadan rica vs ile hızı açtırmıştım ama bu sefer de kopmalar vs çoğalmıştı. Umarım en kısa sürede fiber gelir bölgenize. Fiber bir başka.

hocam bölgenizdeki kablolar saha dolapları vs eski olabilir. Altyapının kaldırmayacağını düşündüğü zaman telekom ekipleri portların hızını kendi limitliyor. Daha önce başıma geldiği için biliyorum. ARadan rica vs ile hızı açtırmıştım ama bu sefer de kopmalar vs çoğalmıştı. Umarım en kısa sürede fiber gelir bölgenize. Fiber bir başka.
Aynen hocam eski altyapı. Kopmadığına şükür.

1724439839533.png

Fikir sahibi olmak için inceledim. aslında sıkı bir vodafone internet üyesiyim. 359TL aylık (Vodapay kullanılırsa 50TL geri veriyor) indirimle beraber 300TL kurulum aktiflik ücretleri yok. günümüzde teknoloji dolar endeksli ilerliyor, 30TL lik abonelikler şuan 300TL+ oldular. yine de herkes kaldığı firmada kalmalı. ben 12 ay daha vodafone da kalmak istiyorum. vodafone cüzdan kullanarak, iadelerimi de alıyorum.

Geri