Uygun Ev İnterneti Arıyorum

Kodla Büyü
Arkadaşlar bende comnete geçmeyi düşünüyorum keenetic modem öneriyor fiyat çok gibi sizler modem ne önerirsiniz, wifi çekim gücü nasıl acaba?

comnet kullanıyorum. özellikle denemek için bir ay aldım. sorun yaşamadım. bölgesel olarak hizmet kalitesi değişebilir.

Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor.

Davetiye Kodum: CMT953XYD

şu an Türk telekom Magnet kullanıyorum 200 gb kotalı
fiyatı 147 tl taahhütsüz ama yaz olduğu için yetmiyor
Türk telekom dan oldum olası memnun kalmadım
fiyatlar da uçmuş durumda
tavsiyelerinize açığım arkadaşlar
teşekkürler

Edit:
Türknet 399 a çıkarınca fiyatı
COMnet 100mbps ye geçtim
12 aylık peşin yatırınca 165 e geldi 395 günlük(Davetiye Kodu ile 30 gün verdiler) 2148 TL ödedim.
bence güzel
download hızı 80.3 upload hızı 50.9 çıkıyor
şimdilik memnunum
Tavsiye ederim
Davetiye ile gelirseniz 45 Güne kadar ücretsiz kullanabiliyorsunuz
Davetiye Kodum:
CMT887QNJ
Adsz.jpg
Hocam davetiyen ile geçiş yaptım bilginize.
30 gün yazdı 45 gün vermedi

Millenicom kampanya referans kodum 7DB54FF1
0850 333 0 334

Arkadaşını Getir Kampanyası​

Arkadaşını getir, toplam 1 aylık faturan Millenicom’dan hediyemiz olsun!

Size özel indirim kodunuz ile arkadaşlarınıza referans olabilirsiniz. Önermiş olduğunuz arkadaşınızın indirim kodu ile web sitemizden veya 0850 333 0 334 nolu çağrı merkezimiz üzerinden başvuru yapması gerekmektedir. Başvurunun tamamlanması, referans olunan kişinin aktif Millenicom müşterisi olması ve kullanıma başlaması ile birlikte 1 ay sonunda indirimler faturanıza yansımaya başlar. İndirimler bu şartlar sağlandıktan sonraki fatura döneminde yansımaya başlar. Referans olan, bir aylık internet ücretini 2 eşit taksite bölünmüş halinde, referans olunan (yeni gelen müşteri) ise bir aylık internet ücreti tutarının 6 eşit taksite bölünmüş halinde faturadan indirim alarak faydalanır.

Tarife ve Paket Ücretleri İnternet 100 Mbps'e Kadar Gerçek Sınırsız 01.06.2024 - 30.06.2024 379,90

tıkla net 260 olmuş
sok net 197
kullanmış olduğum extranet ilk 6 ay 270 sonra daha kötü
comnet avantajlı gibi ay sonu geçmeyi düşünüyorum.
bu arada günü az kalanlardan davetiye kodu alabilirim.

Comnet yerinde kurulum ve aktivasyon ücreti olarak ne kadar alıyor??

Ekli dosyalar

• Screen Shot 07-27-24 at 09.30 AM.PNG
    Screen Shot 07-27-24 at 09.30 AM.PNG
    25 KB · Görüntüleme: 26
Dün Milleni.Com dan SMS geldi,
faturamın 440 TL ye çıkarıldığına dair,
şu an Milleni.Com anasayfada benim tarifeye yeni kayıt olmak isteyenler 240 TL den kayıt oluyor,
Milleni.Com a geçecekler bunları göz önünnde bulundursun.

Milleni.Com sonuçta ortalama ttnet fiyatına geliyor gibi(18, 24 ay taahüt verirsek),
tek avantajını taahüt olmaması görüyorum.

Comnet güncel fiyatları;
1722082044423.png

Yıllık peşin ödemede 35 mbit aylık 179 TL, 100 mbit aylık 199 TL'ye geliyor. Referans üzerinden üyeliklerde 30 gün de ücretsiz ekliyor. Daha da uyguna geliyor. Ben çok memnunum. VDSL olarak başladım. Binaya fiber gelince fiber olarak devam ediyorum. 100 mbit fiber ile aldığım speedtest sonucu şöyle;
1722082216552.png

Sonuç ortada ben çok memnunum.
Abonelik için link: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT559WSP
Davetiye Kodu: CMT559WSP

Davetiye kodu ile üye olursanız size 30 gün ücretsiz internet veriyor. Bana da sadece 180 günden az günüm varsa süre ekliyor. Açık ve net :)

@ergun833

Arkadaşlar bende comnete geçmeyi düşünüyorum keenetic modem öneriyor fiyat çok gibi sizler modem ne önerirsiniz, wifi çekim gücü nasıl acaba?

hocam bu linkten abone olursanız ikimizde ücretsiz ay kazanırız.. ben 100 mps kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.. ücretini yıllık ödeme yapınca f/p oldu bence

Cumartesi akşam buradan birinin davet kodunu kullanarak poyraznetten comnete geçiş için başvurdum kimliğimi yükledim aylık peşin ücret ödedim. poyraznet fatura çıkardı ödedim poyraznet mesaj gönderdi başka sağlayıcıya geçişiniz onaylanmıştır dedi. Comnet modem kullanıcı adı ve şifresini uygulamadan gördüm moıdeme kaydettim. Buraya kadar çok güzel hızlı ilerledi ama comnet 444 lü bir numaradan arayıp teyit alacakmış bir türlü aramıyor evde internetsiz kaldık.Bu süreç ne kadar sürer ve eski modemim comnete mi geçmiş oldu.

Genelde çok sürmüyor. Telefonla arayıp durumu sorun merak ettiyseniz. Ben pek beklemedim diye hatırlıyorum.

Hocam başka bir yerden nakil geliyorsanız o ücret yok. Sıfırdan açtırmada ücret oluyor sanırım. O da telekom ekipleri geldiği için oluyor.
evet hocam haklısınız,
biraz önce Comnetten aradılar,
iletişim formundan yazmıştım,
mevcut internet bağlantısı olanlar için kurulum ve aktivasyon ücreti olmadığını söylediler.

valla insanın aklına yine bişeyler geliyor,
kesin başka bir yerden bi ücret yansıtırlar diye,
milleni.com 440 tl oldu,
Comneti bir 3 aylık pakette deneyeceğim galiba,
öyle gözüküyor.

• Beğen
Tepkiler: omd
Evde Vodafone 16 mbit adsl indirney var. 67 liradan 460 liraya çıkacakmış, mevcut İnternet olduğu için farklı bir yere taşıyabilir miyim. Bina da fiber de var ama comnetten sorgulayinca port yok diyor. Fiber olsa hem uygun hem de hızlı olacaktı

Evde Vodafone 16 mbit adsl indirney var. 67 liradan 460 liraya çıkacakmış, mevcut İnternet olduğu için farklı bir yere taşıyabilir miyim. Bina da fiber de var ama comnetten sorgulayinca port yok diyor. Fiber olsa hem uygun hem de hızlı olacaktı
Port sorgulama yaptıysanız o boş yer olup olmadığını gösterir hocam. Sizin aktif hesabınız varsa portunuz var zaten. Doğrudan önce vdsl olarak nakil aldırın. Sonra fibere comnet içinde geçersiniz.

evet hocam haklısınız,
biraz önce Comnetten aradılar,
iletişim formundan yazmıştım,
mevcut internet bağlantısı olanlar için kurulum ve aktivasyon ücreti olmadığını söylediler.

valla insanın aklına yine bişeyler geliyor,
kesin başka bir yerden bi ücret yansıtırlar diye,
milleni.com 440 tl oldu,
Comneti bir 3 aylık pakette deneyeceğim galiba,
öyle gözüküyor.
Hayırlı olsun hocam. Memnun kalırsınız umarım.

arkadaşlar comnete geçiş yaptım fakat bir sorun ile karşılaştım,
benim önceki servis sağlayıcı adsl idi comnet vdsl destekliyor benden önceki hattı vdsl yapmamı istediler,
önceki servis sağlayıcı tekrar kontrat yenilemi istediği için mecburen önceki hattımı iptal ettirmen gerekecek, mecburen o hattın kapanmasını bekliyeceğim.
dolayısıyla ek olarak aktivasyon üçreti cıkıyor.
tplink 9970v3 modem kullanıyorum duvardan gelen kabloyu yine dsl soketine giriş yapacagım, wan portu var o boş olacak demi.

Milleni.Com da "Hizmet Numarası" nı nerede bulabilirim,
her yerde abone no ve kontrat no var,
diğer operatörlere geçmek için şart bu numara.

Son düzenleme:
şimdi gördüm, yeni faturaların altından kaldırılan Hizmet Numarası,
eski tarihli faturaların altında bulunmakta, sol altta parantez içinde,
hizmet numarası başka operatöre geçerken şart,
müşterinin ulaşmaması için her şeyi deniyorlar,
bu ülkede neden herşey nu kadar zor.

hocam bu linkten abone olursanız ikimizde ücretsiz ay kazanırız.. ben 100 mps kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.. ücretini yıllık ödeme yapınca f/p oldu bence
Ben de geçmeyi düşünüyorum. Siz yıllık ücreti öderseniz ücretsiz ay sözleşme sonuna mu ekleniyor?

Geri