Uygun Ev İnterneti Arıyorum

Kodla Büyü
senelik bana mantıksız geldi aylık 269 lira diyor sitede .tek seferde 2388 vereceğime ilk ay 269 verdiğimizi varsayarsak bize kaldı 2119 buna gider gram alsan sene sonunda 3000 lira desen 69 fazla verdik *12 828 tl fazladan ödeyeceğimiz para onu da gramdan karla eşitleriz elinde birikim oldu hem de bence bu mantıklı geçsem diye düşünüyorum ondan yazıyım dedim düşüncelerimi :D kafayı yedik bu enflasyonla
Biraz daha kar bıraksa aslında güzel olur ama bir de temmuz gibi yine güncelleme gelir mi korkusu var :) Gerçi bir de sürekli 180 gün altında olacağınız için forumdan arada gelecek referans üyelerden +30 günleri bedavaya getirme durumunu da düşünürsek iyi gibi :D

Benim günler yine 180 altına indi :) Bu aralar uygun ev interneti düşünen varsa comnet'i tavsiye ederim :) Hem size hem bana 30 gün bedavaya gelir.

Yıllık ödemede aylık fiyatlar aşağıdaki gibi oldu son güncellemeden sonra;
1709530151482.png

Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor. Tıkla: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT559WSP #BizComnetliyiz

Çok fazla şikayet var Comnet ile ilgili ve yeni. Kafam karıştı açıkçası

TTNET den Comnet,gıbırnet,Turknet geçen arkadaşlar PİNG değerlerinden bir değişiklik oldu mu acaba. (özellikkle fiber kullananlar)

Comnet sabit hattım olduğu için geçiş yapamayız dedi, iptal ettirmek için TTNET i aradım. Onlarda internet hiznetinizi Alo THK üzerinden aldığınız için hat ile internette iptal olur dedi. Bu durumu yaşayıp asabilen var mı? Teşekkürler

Comnet sabit hattım olduğu için geçiş yapamayız dedi, iptal ettirmek için TTNET i aradım. Onlarda internet hiznetinizi Alo THK üzerinden aldığınız için hat ile internette iptal olur dedi. Bu durumu yaşayıp asabilen var mı? Teşekkürler
İlginç bir durum olmuş. Tek çare sanırım komple iptal ettirip yeni hat almak hocam.

• Beğen
Tepkiler: omd
comnet için yeni başvuru yapsak da indirimden yararlanabiliyormuyuz, yoksa sadece hattı taşıma için mi geçerli.

comnet için yeni başvuru yapsak da indirimden yararlanabiliyormuyuz, yoksa sadece hattı taşıma için mi geçerli.
Yeni başvurular yararlanamaz diye bir ibare geçmiyor hocam. Sıfırdan da alsanız referanslı gelirseniz indirime hak kazanırsınız. Benim 180 gün altında kalan sürem. Benim linkten abonelik yaparsanız ikimiz de faydalanırız :D

Comnet'e başvuran arkadaşlarım 30 Gün Ücretsiz internet kazanıyor. Tıkla: https://www.comnet.com.tr/yeni-basvuru?code=CMT559WSP #BizComnetliyiz

Comnet ten şikayeti olan var mı geçilebilir mi sorun yaşayan varsa yazarsa bilgileniriz

Comnet ten şikayeti olan var mı geçilebilir mi sorun yaşayan varsa yazarsa bilgileniriz
Vallahi ben comnet'ten şimdilik razıyım :D Temmuz'da geçtiğimden bu yana neredeyse sorunsuz bir süreç yaşadım. Üstelik aylık ortalamam da eski fiyat olmasının da etkisi ile yaklaşık 110-115 tl gibi birşey :) Bedavaya fibere de geçtim şimdi. Modem kirası da yok. Daha ne olsun.

geçiş nasıl sağlanıyor,
cep telefonumuza kullanıcı adı ve şifremi geliyor,

birde geçiş yapanlar bir seferlik ne gibi ücretler ödüyor.

geçiş nasıl sağlanıyor,
cep telefonumuza kullanıcı adı ve şifremi geliyor,

birde geçiş yapanlar bir seferlik ne gibi ücretler ödüyor.
Geçişler hepsinde ücretsiz. İşlemler bitince tekrar telefonunuza sms ile bilgiler geliyor. Fiberde olay farklı mı bilmiyorum. Onda kurulum otomatik oluyordur belki ama vdsl geçişlerimde sms geldi bilgileri modeme girdim bitti.

turknet ozgur iletişim 100 paketinde hız 50mbps soylendi,buna uygun bir modem(vdsl) tavsiyesi alabilirmiyim?turknet

Zyxel VMG1312-T20B Modem bunu onerdi cekimi nasıl acaba bilginiz var mı,daire ustu catı katı gibi kullanma olanagı olan bir modele bakıyorum aslında yardımcı olursanız sevinirim hiç bilgim yok cunku​

Son düzenleme:
Geri