Alt coinler

Kodla Büyü
Kucoin borsası cidden büyük patlama yapacak gibi duruyor. Hem binance gibi kendi coinleri(kucoin shares) üzerinden yapılan işlemlerde düşük komisyon alıyor hem de elinde bulundurduğun kcs oranında kendi yaptığı kardan sana pay veriyor. İleriye yönelik yatırımcılar için çok iyi fırsat bence. Çok düşük fiyatlı yeni coinler eklenecek borsaya ayrıca, onlardan mutlaka almanızı tavsiye ederim çünkü 0,02 $ fiyatlı coinlerin 0,4 dolarlara çıktığına çok şahit oldum. bu da yatırdığınız paranın 20 kat artması demek. Hiç al sat yapmayacaksanız bile kcs alıp unutun, sırf kardan verdiği paydan bile durduk yere kcs miktarınız artacak.
Refli link: https://www.kucoin.com/#/?r=23htw

Bu sabah 7 buçukta 98 dolarlık aldığım kucoin share e bakayım dedim henüz 12 saat olmasına rağmen 124 dolar olmuş. inşallah hız kesmeden devam eder :) ytd

https://www.kucoin.com/#/?r=23htw

Ekli dosyalar

• Adsız.png
    Adsız.png
    140.9 KB · Görüntüleme: 60
Kısa bir aradan sonra herkese günaydın.

Özellikle takip ettiğim ve geçmiş gönderilerimde yorumlarımı belirttiğim canavar coinler ile ilgili bilgi güncellemesi yapmaya geldim.

Öncelikle Tron(Trx) sevenler için olumlu bir haber ile başlayayım. Yükseliş grafiğinin biraz dengelenmesi ve düşüşler yaşaması sağlıklı bir büyümeye işaret ediyor. Twitter üzerinde bazı sahte belgeler yayınladı, çeşitli dedikodular ortaya salındı fakat bu fiyatta pek fazla düşüşe neden olmadı. Market hacminin halen daha çok yüksek olması, TRX’in Pump&Dump bir coin olmadığını gösteriyor. Şimdilik durgun gözükse de 850-950 dip bandında alınırsa, rahat şekilde 1100 seviyelerini görebiliyor. Uzun vadeli tutmak istemeyenler bile BTC’nin büyük bir ralli yapmadığı anlarda dahi bahsettiğim dip noktasından yakalayabilirlerse, uygun bir bekleme süresi ve önceden verilmiş bir satış emriyle bir miktar kar elde edebilirler. 2018 ortasına kadar bir miktar elde tutmak için çok mantıklı gözüküyor. 1$ seviyeleri çok uzak görünmüyor.

Ve benim biricik kızım XVG (Verge). Dün gece WraithProtocol’un resmi olarak yayınlamasıyla müthiş bir atak yapıp 1700 seviyelerine fırladı. Daha önceki zıplayışında, trene çok yukardan binenler artık ellerindeki stokları temizlemiş gözüküyorlar. 900-1000 bandında alınan her bir Verge, mutlak suretle karla satılır demiştim önceki gönderimde. Anlık fiyatı 1430 gibi gözüküyor. Fakat hacim müthiş yükseldi, tekrar 1600-1700 seviyelerini görebilir gün içinde. Deep Webin ayrılmaz bir parçası gibi görüyorum projeyi. TOR ile entegre durumda, gönderen, alıcı gibi bilgiler olmadan müthiş hızlı ve sadece 0.1 verge ücret ile transfer sağlıyor. Hali hazırda birkaç debit karta entegre edilmiş durumda. Bu gizlilik ve anonimlik durumu bence 2018’e damgasını vuracak J

Icx (ICON) için uyuyan bir dev demiştim önceki gönderimde. Aslında uyumuyor ama bizi uyutuyor gibi. Uçtuğunu kaçtığını göremiyoruz ama harika bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Perşembe günü 4500 ortalamayla 5000’leri zorlarken bugün günlerden Salı ve kendileri 8000. ICX virgülden sonra 7 hane, o yüzden aslında yazdığım rakamların sağında bir sıfır daha var. Radarıma girdiğinde dolar bazında değeri 3$ olarak işlem görüyordu, önce kaşla göz arasında 6$ oldu, şimdi 12$. Kore bu piyasada ciddi bir yere sahip ve daha bu coin çok önemli Kore borsalarında yerini almış durumda değil. Bu kadar kısa sürede bu yükselişi beklemiyordum, bana sorsanız bu ancak ve ancak 2018 sonu hedefim olabilirdi fakat geleceği kestirmek müthiş zor. ICX tası tarağı toplayıp sığınılabilecek bir liman olduğunu kanıtladı. 400.000.000 adet dolaşımda coin var ve coin tane fiyatı 12 $. Müthiş bir market hacmi, müthiş bir destek var arkasında. Bu seviyeler bu denli çabuk ulaşmasının sebebi de insanların projenin uzun vadede bir ETH olacağını düşünmeleri. ETH hali hazırda 1195$ seviyesinde işlem görüyor. ICX’de Korenin ETH’si olmak için sessizce yol almaya devam ediyor. Çünkü lütfen olsun diyoruz.

İlerleyen günlerde yine güncellemeler yapacağım.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Binance borsasına referansımla üye olmak için: https://www.binance.com/?ref=11780791

Kısa bir aradan sonra herkese günaydın.

Özellikle takip ettiğim ve geçmiş gönderilerimde yorumlarımı belirttiğim canavar coinler ile ilgili bilgi güncellemesi yapmaya geldim.

Öncelikle Tron(Trx) sevenler için olumlu bir haber ile başlayayım. Yükseliş grafiğinin biraz dengelenmesi ve düşüşler yaşaması sağlıklı bir büyümeye işaret ediyor. Twitter üzerinde bazı sahte belgeler yayınladı, çeşitli dedikodular ortaya salındı fakat bu fiyatta pek fazla düşüşe neden olmadı. Market hacminin halen daha çok yüksek olması, TRX’in Pump&Dump bir coin olmadığını gösteriyor. Şimdilik durgun gözükse de 850-950 dip bandında alınırsa, rahat şekilde 1100 seviyelerini görebiliyor. Uzun vadeli tutmak istemeyenler bile BTC’nin büyük bir ralli yapmadığı anlarda dahi bahsettiğim dip noktasından yakalayabilirlerse, uygun bir bekleme süresi ve önceden verilmiş bir satış emriyle bir miktar kar elde edebilirler. 2018 ortasına kadar bir miktar elde tutmak için çok mantıklı gözüküyor. 1$ seviyeleri çok uzak görünmüyor.

Ve benim biricik kızım XVG (Verge). Dün gece WraithProtocol’un resmi olarak yayınlamasıyla müthiş bir atak yapıp 1700 seviyelerine fırladı. Daha önceki zıplayışında, trene çok yukardan binenler artık ellerindeki stokları temizlemiş gözüküyorlar. 900-1000 bandında alınan her bir Verge, mutlak suretle karla satılır demiştim önceki gönderimde. Anlık fiyatı 1430 gibi gözüküyor. Fakat hacim müthiş yükseldi, tekrar 1600-1700 seviyelerini görebilir gün içinde. Deep Webin ayrılmaz bir parçası gibi görüyorum projeyi. TOR ile entegre durumda, gönderen, alıcı gibi bilgiler olmadan müthiş hızlı ve sadece 0.1 verge ücret ile transfer sağlıyor. Hali hazırda birkaç debit karta entegre edilmiş durumda. Bu gizlilik ve anonimlik durumu bence 2018’e damgasını vuracak J

Icx (ICON) için uyuyan bir dev demiştim önceki gönderimde. Aslında uyumuyor ama bizi uyutuyor gibi. Uçtuğunu kaçtığını göremiyoruz ama harika bir şekilde ilerlemeye devam ediyor. Perşembe günü 4500 ortalamayla 5000’leri zorlarken bugün günlerden Salı ve kendileri 8000. ICX virgülden sonra 7 hane, o yüzden aslında yazdığım rakamların sağında bir sıfır daha var. Radarıma girdiğinde dolar bazında değeri 3$ olarak işlem görüyordu, önce kaşla göz arasında 6$ oldu, şimdi 12$. Kore bu piyasada ciddi bir yere sahip ve daha bu coin çok önemli Kore borsalarında yerini almış durumda değil. Bu kadar kısa sürede bu yükselişi beklemiyordum, bana sorsanız bu ancak ve ancak 2018 sonu hedefim olabilirdi fakat geleceği kestirmek müthiş zor. ICX tası tarağı toplayıp sığınılabilecek bir liman olduğunu kanıtladı. 400.000.000 adet dolaşımda coin var ve coin tane fiyatı 12 $. Müthiş bir market hacmi, müthiş bir destek var arkasında. Bu seviyeler bu denli çabuk ulaşmasının sebebi de insanların projenin uzun vadede bir ETH olacağını düşünmeleri. ETH hali hazırda 1195$ seviyesinde işlem görüyor. ICX’de Korenin ETH’si olmak için sessizce yol almaya devam ediyor. Çünkü lütfen olsun diyoruz.

İlerleyen günlerde yine güncellemeler yapacağım.

Binance borsasına referansımla üye olmak için: https://www.binance.com/?ref=11780791

teşekkürler güzel yorumlarınız için...

binance hesabıma yaptığım transfer 18 saat geçmesine rağmen ulaşmadı. ne yapabilirim?

xvg de ciddi bir atak bekliyorum bekleme süresi oldukça uzun geçti sabırla bekleyenlerin kazanma süresi oldukça yaklaştı 1-2 gündür güzel atak yapıyor ama bu daha başlangıç bence devamı çok iyi gelecektir.

Waveswallet cüzdanımdan

Hocam cüzdan adresinde bir yanlış yapmadınız umarım. Binance desteğe yazabilirsiniz durumu. Waves platformuna çok hakim değilim.

xvg de ciddi bir atak bekliyorum bekleme süresi oldukça uzun geçti sabırla bekleyenlerin kazanma süresi oldukça yaklaştı 1-2 gündür güzel atak yapıyor ama bu daha başlangıç bence devamı çok iyi gelecektir.

Hocam merhaba. Xvg için aynı görüşü paylaşmamız ne kadar güzel :)

Bildiğin sürünüyor.

Günaydınlar. TRX için hemen kısaca biraz bilgi vereyim.
Tron whitepaperının copy/paste olduğu iddiaları küçük ve yeni yatırımcıların panik satışlarına sebep oldu. 0.03 dolar seviyelerinden gelen bir coinden bahsediyoruz. Çok alttan gelip, büyük hacim kazanarak kendini 4-5'e katlayan coinlerde bahsedeceğim durumla çoğu zaman karşılaşıyoruz. Durum ise şu, elinde çok yüklü Tron stoğu olan çok fazla insan var. Dolaşımda çok fazla coin var ve ucuzken trene çok önceden atlayanlar yüklü stoklarını çeşitli discord, whatsapp, telegram gruplarında fiyat üzerinde oynama yapmak için kullanıyorlar. O kadar uzun süre 300-400 seviyelerinde tuttukları tronu bu kez de 800lü seviyelere sabitlemiş durumdalar. Her yükseliş trendinde önüne çok büyük satış duvarları koyuyorlar ve fiyatı aşağı çekmeyi başarıyorlar. Peki bu insanlar bu işten ne fayda sağlıyor derseniz, topluluk halinde hareket ederek ellerindeki btc miktarını müthiş ölçülerde arttırıyorlar. Yüksek seviyelerde güçlü satış baskısıyla düşük seviyelerden ellerinde tron miktarını arttırıyorlar. Yaklaşık 45 dakika içinde 690 seviyelerine düşüp, tekrar 900 seviyesine geri gelmesi bu işaretleri doğruluyor. Şöyle düşünün 700 seviyelerinden 20 bitcoinlik alış yapıp, 45 dakika sonra 900 seviyesinden sattığınızda btc bazında muazzam bir gelir elde etmiş oluyorlar. Al-sat yaparak kazanmanın dışında projeye inanan büyük cüzdan sahipleri de yüksek seviyeden kademeli satışlar vererek erittikleri coinlerini, dip seviyeden ellerindeki coin miktarını arttırarak tekrar satın almış oluyorlar. Bunlar TRX için bir sonraki yukarı yönlü hareket için hazırlık temelleri.

Dolaşımda çok fazla coin olan projelerde,düşük fiyatlı coinlerde balinaların bu işleri yapması doğal. Zayıflardan güçlülere doğru bir para akışı sağlanıyor. Alım seviyelerinizi bilemiyorum fakat kendi stratejinizi belirlemenizi öneririm. Bazen hiçbir şey yapmadan beklemek daha iyi olabilir.

Directupload dosya yönetim sitesi de, Tron ile çalışacağını duyurdu. Ayrıca Justin Sun twitter hesabında bu hafta büyük bir şirketle anlaşma yapacaklarını duyurdu.

Benim kişisel fikrim, Tron uzun vadeli bir proje. Belki 1 ay, belki 3 ay belki 6 ay sonra Tron geçmişteki benzer yükselişini yaptığında şu an konuştuğumuz seviyeler hayal olarak kalacak.
Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir, kendi araştırmanızı yapın lütfen.

Son düzenleme:
tron 730 civarlarında geziniyor
alım yapmak mantıklı mı yoksa daha düşer mi bilemedi millet.

Sistemi iyi algılamak lazım. Bu sistemde yükselen coin eğer yolunu almışsa girmek mantıklı değil, küçük kazançlar yaparak sistemdeki BTC miktarını artırmak en mantıklısı (şahsi görüşüm). Ben en azından öyle düşünüyorum. Tron beni de çok şaşırttı ama biraz daha beklemek mantıklı gibi. Ayrıca bütün yatırımınızı altcoin yapmak yerine yarısını btc tutup kalanını altcoin yapmak iyi diye anladım(buda sisteme hakim kullanıcılardan okuduğum ve aklıma yatan bir düşünce).

Bu sabah 7 buçukta 98 dolarlık aldığım kucoin share e bakayım dedim henüz 12 saat olmasına rağmen 124 dolar olmuş. inşallah hız kesmeden devam eder :) ytd

https://www.kucoin.com/#/?r=23htw
siteye üye olup hemen alabiliyormuyuz. birde wallet olayı var olaya uzağım biraz. En kısadan şöyle yapmak istiyorum bir miktar coin alıp binance atıp oradan al sat yapmak ve bunu tl ye çevirip hesabıma atmak istiyorum bu şekilde yapmak için nasıl bir yol izlemeliyim.

Sistemi iyi algılamak lazım. Bu sistemde yükselen coin eğer yolunu almışsa girmek mantıklı değil, küçük kazançlar yaparak sistemdeki BTC miktarını artırmak en mantıklısı (şahsi görüşüm). Ben en azından öyle düşünüyorum. Tron beni de çok şaşırttı ama biraz daha beklemek mantıklı gibi. Ayrıca bütün yatırımınızı altcoin yapmak yerine yarısını btc tutup kalanını altcoin yapmak iyi diye anladım(buda sisteme hakim kullanıcılardan okuduğum ve aklıma yatan bir düşünce).

Hocam yatırımın tümünü altcoinlerde tutmak mantıklı değil. %30-%50 aralığında Btcde kalmak en iyisi şahsi fikrim. Çünkü pik (zirve) yapan bir coin aldığınızda ya da yükseliş beklediğiniz coin düşüşe geçtiğinde elinizdeki btclerle bahsettiğim coinden alarak, coin başına düşen ortalama maliyeti azaltabilirsiniz. Ufacık bir kar ya da denge durumunda elinizden çıkarabilmenizi ve yatırımı kaybetmemenizi sağlar. Örneğimiz tron olacaksa, 1100 seviyelerinden Trona giren biri bugün 700 seviyelerinden tron toplayarak ortalamasını basit bir matematikle 900'e çekebilir. Dip seviyeden daha çok alarak daha da aşağı ortalamalarda seyredebilir.

İkinci mantıklı yönü ise şu. Bitcoin yükseliş trendine girdiği zaman genellikle altcoinlerde kan gövdeyi götürür, herkes elindeki satma peşindedir. Bu durumda altcoinlerden ayrılıp btcye dönmek mantıklı görünebilir. Çünkü yeterli zaman olduğunda tekrar elinizdeki btc ile düşük seviyelerden aynı coinleri daha fazla stokla toplayabilirsiniz. Bu durumun ikinci fıkrası ise, bitcoin yükselişinde elinizdeki bitcoinler ile dibe vuran altcoinlerden gözünüze kestirdiklerinizi, fiyatını düzenli takip ettiğiniz ve ucuz bu şuan dediklerinizi alabilirsiniz. Piyasa kendini toparlayıp her yer yeşillere bulandığında da iyi bir karla elinizdekileri satabilirsiniz.

Arkadaşlar şuan takip ettiğim kadarıyla Önerebileceğim coinler XVG TNB EDO ETH LEND coinleridir. Bunlarda artış beklenmektedir. Yukarıdaki arkadaşında dediği gibi paranızın tamamıyla değil %40-%50 si ile girmek gerekmektedir. Olası düşüşlerde altlardan toplayarak kazancınızı arttırabilmek amacıyla

Ben şuan xvg verge coinindeyim ciddi bir potansiyel var ekibi çok iyi çalışmakta. Çok aktifler takip eden arkadaşlar bilirler bekleme süresini baya bir tamamladı gibi sırası çok yakın şuan 0,17 dolarlarda ilk hedefi 0,45 dolar 2-3 aylık hedefide 1 dolar civarı gözükmekte.

Binance a üye olmak isteyenler TIKLAYINIZ buradan üye olabilirler. Her türlü soruyu sorabilirsiniz. Özelden görür görmez yardımcı olmaya çalışırım. Bu arada binance sitesi üyelik alımlarını kısıtlı olarak tekrar açtı biran önce yerinizi alın oynayıp oynamamaya daha sonra karar verirsiniz.

Btc ile birlikte nerdeyse diger alt coinler hepsi deger kaybetti. Eth bi miktar yukseldi ama hem btc nin hem de altcoinlerin ayni anda dusmesi garip bi durum.

Btc ile birlikte nerdeyse diger alt coinler hepsi deger kaybetti. Eth bi miktar yukseldi ama hem btc nin hem de altcoinlerin ayni anda dusmesi garip bi durum.
Pazar payının daralmasından kaynaklı durum olarak düşünüyorum hocam. 750 milyar$ a yakın pazar payı varken şuan 650milyar$ civarlarında görünüyor. Asya'dan gelen vergi haberleri bu daralmaya neden olmuş olabilir.

arkadaşlar btctürkten hesap açtım onaylandı buradan eth veya btc almak istiyorum ve buradan aldıklarımı binance ten hesap açtım oraya atıp alt coinlerden almak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu wallet olayı var bu ne işe yarıyor bilgi verirmisiniz lütfen wallet olmadan olmuyor mu?

arkadaşlar btctürkten hesap açtım onaylandı buradan eth veya btc almak istiyorum ve buradan aldıklarımı binance ten hesap açtım oraya atıp alt coinlerden almak istiyorum nasıl bir yol izlemem gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim. Birde bu wallet olayı var bu ne işe yarıyor bilgi verirmisiniz lütfen wallet olmadan olmuyor mu?
btcturk ten eth alarak binanceye gönderin, btc transferi kadar masraflı olmaz. binancede ethereum bulup deposit diyeceksiniz, btcturk te withdraw(türkçesi çek gibi bişeydi sanırım). binancenin deposit deyince size bir adres verecek(harfli sayılı karışık kodlar gibi) onu btcturkteki kısma girip ethereum mikrarını da yazıp tamam diyeceksiniz. binance de eth marketinde istediğiniz alt coini alabilirsiniz. belli bir rakamdan almak isterseniz limit order, o an ki değeri neyse ondan almak isterseniz market sekmesini kullanıp miktarı yazıp buy deyip alırsınız. Wallet olayına gelince eğer kayda değer bir miktarda alım yapmayacaksanız(yani 300-500 dolar gibi) wallet kullanmasanız da olur, ama ciddi yatırım yaparım derseniz wallet kullanmakta fayda var. myetherwallet.com tarzı bir siteden wallet oluşturun, bir şifre ve bilgisayarınıza indireceğiniz bir dosya verecek size, binancede gereken ayarlamaları yapıp ethereumları o wallet te tutabilirsiniz. yarın bir gün site kapanır falan bi sıkıntılı durum olursa paralar uçmasın diye var bu wallet işi. ben kendim ethereum wallet oluşturmuştum ama meblağ düşük olduğu için hiç kullanmıyorum işin doğrusu, binance oldukça bilinen sağlam bir sitedir.

• Beğen
Tepkiler: ras
Pazar payının daralmasından kaynaklı durum olarak düşünüyorum hocam. 750 milyar$ a yakın pazar payı varken şuan 650milyar$ civarlarında görünüyor. Asya'dan gelen vergi haberleri bu daralmaya neden olmuş olabilir.

Asyadan gelen vergi haberlerinin dışında, Kore ile ilgili ciddi şekilde kesin olmayan, amaçlı ve saçma bilgiler yayılıyor. Kore devlet yetkililerinin kripto para borsalarını kapatacaklarını ifade ettikleri dile getiriliyor. Oysa ki yetkililerin resmi protokollere uymama eğilimi olan borsaları kapatacaklarını söyledikleri yayılıyor. Bu söylentilerin dışında Microsoft ve Steam bitcoin üzerinden ödeme almayı durdurdular bunun da etkisi oldu.

İzliyoruz bakalım neler olacak..

Hocam yukarda Ripple için endişe etmiş. Xrp, Ripple bir canavar. Meşale yandığı zaman önünde hiç bir engel duramayacak gibi görünüyor. Yüksek seviyelerden dahi almış olsanız, ripple zararına elden çıkarılacak bir coin değil. 0.25$'ken daha fazla yükselmez demişlerdi. Para gibi düşünün, siz ne değer biçerseniz o değeri almaya meyilli olur. Büyük bir komite var ripple'ın arkasında ve devlet, hükümet ya da finansal sistemlerin destekleyebileceği yegane projelerden biri. Belki blockchainin doğasına aykırı ama standardı yüksek. Ripple için beklemeye devam derim.. Aceleniz yoksa bu bekleme süresini de 2018 sonu olarak belirlemek sakinleştirecektir. Anlık yükseliş ve düşüşlerde panik yapıp satma eğiliminiz azalacaktır.

Son düzenleme:
Herkes bir yatırım aracını diline doladıysa hemen satın. Çünkü büyükler artık kar satışına başlamıştır ve elindeki malı verecek ortam yaratırlar. Er yada geç vergisiz para sistemine devletlerin tepkisi gelecektir,geldide.
Jp Morgan ceosunun açıklaması, kkore gkore gelişmeleri, çinden gelen yasaklamaya, Microsoft tavrı şişkin piyasa ve Bommmm. Kaybeden yine kyatırımcı.
Son kötü haber :
http://www.webtekno.com/asya-daki-k...encilik-faaliyetleri-yasaklaniyor-h39215.html
http://m.haber7.com/ekonomi/haber/2521346-abdli-milyarder-uyardi-sonu-kotu-olacak

Son düzenleme:
Herkes bir yatırım aracını diline doladıysa hemen satın. Çünkü büyükler artık kar satışına başlamıştır ve elindeki malı verecek ortam yaratırlar. Er yada geç vergisiz para sistemine devletlerin tepkisi gelecektir,geldide.
Jp Morgan ceosunun açıklaması, kkore gkore gelişmeleri, çinden gelen yasaklamaya, Microsoft tavrı şişkin piyasa ve Bommmm. Kaybeden yine kyatırımcı.
Son kötü haber :
http://www.webtekno.com/asya-daki-k...encilik-faaliyetleri-yasaklaniyor-h39215.html
http://m.haber7.com/ekonomi/haber/2521346-abdli-milyarder-uyardi-sonu-kotu-olacak
bu tarz haberler 2010 yılından beri yapılır, önce sert düşüşler olur sonra sert çıkışlar olur. Sence neden ?

Geri