BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİ DERNEĞİ (TÜBİTED)

Kodla Büyü

Kurucu üye olurum

• Evet Olurum

Oy: 237 68.7%
  • Hayır olmam

Oy: 44 12.8%
  • Sendika kuralım daha iyi

Oy: 64 18.6%

• Kullanılan toplam oy
    345
btzede_2011' Alıntı:
Mrh arkadaşlar en başta TÜBÜTED'e üye oldum sonra doğum tarihi kısmı da eklenmiş...
Tekrardan denediğimde Girdiğiniz kullanıcı adı zaten kullanılıyor, lütfen alternatif bir tane seçin.
Girilen e-posta adresi zaten kullanılıyor deniliyor...
Yöneticilerden biri yardımcı olabilir mi?

bu adrese meil yolladım cevap gelmedi daha ....
bilisimder2011@hotmail.com
:++:

Şimdi tekrar deneyin hocam...

Teachnologist' Alıntı:
logo02.png

logo03w.png

logo04q.png
Emeğine sağlık hocam. Arkadaşlar bir değerlendirsin bakalım :)

Bu arada derneğimizin tam adı BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİ DERNEĞİ (TÜBİTED)
Türkiye şimdilik yok :)

biltek2007' Alıntı:
Teachnologist' Alıntı:
Emeğine sağlık hocam. Arkadaşlar bir değerlendirsin bakalım :)

Hocam güzel olmuş emeğine sağlık.Benimde logo tasarımı konusunda çok başarılı bir arkadaşım var.Logo yarışmalarında ödülleri var.Dün onunla görüştüm o da bize bir kaç tane yapacak.Onlarıda değerlendirmeye katarız sizinkinide güzel bir logo buluruz inşallah.

Hocam ortadaki logo güzel olmuş. Kim yapmıssa ellerine sağlık.
Forum adresimizi burdan paylaşalım ve arkadaşlar derneğin forumu üzerinden konuşmalara devam etsinler.
www.tubited.org/forum

Bu aksam msnden bir görüsme yapalım 9-10 arası nette olmaya çalışacağım. Tekrar bir değerlendirme yapalım...

Arkadaşlar siteye üye olurken bazı arkadaşlar sıkıntı çekiyor sanırım, üye olurken üye şartlarını ve "Üye Olmadan Önce Okuyunuz" başlığını okursanız üye olurken sorun yaşamazsınız arkadaşlar...

biltek2007' Alıntı:
Türkiye'yi çıkarmamız gerekecek :)
Bence de. ve kısaltmada da aynı şekilde değişiklşik yapılması gerekecek. bir de kısaltmadaki "E", "Ö" olmalıydı galiba. ya da "E" "Teknolojileri" kelimesindeki "E" ise o zaman bir "Ö" daha eklenmesi lazım fazladan. TÜBİTEÖD

rkiye Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Derneği --> TÜBİTÖD
Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Derneği --> BİTÖD (şimdilik bu şekilde olması gerekecek)

oluşturulan foruma da sadece üyelik bilgilerini gönderenler olabiliyor galiba. bunu kayıt ekranın da bildirirseniz iyi olur, istenilen bilgilerden kaynaklı kafa karışıklığı da yaşanmamış olur.

41p3r' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Bu arada derneğimizin tam adı BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ ÖĞRETMENLERİ DERNEĞİ (TÜBİTED)
Türkiye şimdilik yok :)

O zaman TÜBİTED in "TÜ" sü nereden gelecek hocam. :)

Şimdilik Tüm Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Derneği, ilerde Türkiye adı da alınmaya çalışılacak.

ozgur917' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
Türkiye'yi çıkarmamız gerekecek :)
Bence de. ve kısaltmada da aynı şekilde değişiklşik yapılması gerekecek. bir de kısaltmadaki "E", "Ö" olmalıydı galiba. ya da "E" "Teknolojileri" kelimesindeki "E" ise o zaman bir "Ö" daha eklenmesi lazım fazladan. TÜBİTEÖD

rkiye Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Derneği --> TÜBİTÖD
Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Derneği --> BİTÖD (şimdilik bu şekilde olması gerekecek)

oluşturulan foruma da sadece üyelik bilgilerini gönderenler olabiliyor galiba. bunu kayıt ekranın da bildirirseniz iyi olur, istenilen bilgilerden kaynaklı kafa karışıklığı da yaşanmamış olur.

TÜBİTED bence iyi bir kısaltma oldu gibi, TÜBİTÖD biraz düşündürücü , Ö kısmı kısatlmada olmasa bile tam adı kısmında geçeceği için bence çok sorun teşkil etmiyor. Sonuçta TÜ kısmı da Türkiye'yi temsil etmiyor şimdilik. O yüzden isimden çok bence içerik ile uğraşmalıyız...

Kısaltma için hala BİLİŞİMDER diyorum. Net ve anlaşılır...

Bilişim Teknolojileri Eğitimi ve Öğretmenleri Derneği

Bence bir daha düşünülmeli...

gelişimci' Alıntı:
sayımız hala niye bu kadar az :?:

artacaktır hocam henüz bi çok arkadaşın haberi bile yok gerçi 235 kayıtlı, 9 gizli ve 1147 misafir :!: olsa da sitede bi çok arkadaş bihaber. dernek kurulduktan sonra sizlere bazı görevler düşecek ilinizde Bt öğretmenlerinin bu dernekten haberdar olmasını sağlamak ve amaçları hakkında bilgilendirmek (malum bb.net i aktif takip etmeyen arkadaşlar ve henüz haberi olmayan arkadaşlar var) bu konuda bu dernekten haberdar olan arkadaşlar bu işi yaparsak kısa zamanda sesimizi duyurabilecek çoğunluğa ulaşırız.

Ben bir merakımı arz edeim .
Niyazi SARAL bey bilişimci değilim ama destek olacağım demiş
gördüğüm kadarı ilede yoğun destek veriyor
sebebi nedir. niçin bizim için bu kadar kendini yoruyor??
kolay bi iş değil bu sonuçta

muamma25' Alıntı:

Forumda biraz araştırma yaparsanız Niyazi beyi daha yakından tanıma şansınız olur. :+1:

arkadaşlar derneğimizin ismi TUBİTED ama açılımı Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri Derneği oluyor..
peki TUBİTED'in başındaki TU ne oluyor sanki anlamsız olmuş gibi...
bence ya başına Türkiye eklememiz lazım yada değiştirmemiz lazım...
:++:

Hocam bunla ilgili açıklama yapılmıştı daha önce TÜ kısmı TÜM anlamında kullanılmıştı. Türkiye adı için şu anda zorluk çıkartabiliyorlarmış...

tamam hocam tşkler...
ama "tüm" tam olarak uymuyor..
Türkiye daha anlamlı ve güzel olacak diye düşünüyorum...

muamma25' Alıntı:

yani dimi?

mert66' Alıntı:
muamma25' Alıntı:

yani dimi?

Merak eden varsa:

Turk.internet.com: "Sosyal Sorumluluk Bilinci, Aslında Suçluluk Duygusundan Kaynaklanıyor." http://www.turk.internet.com/portal/yazigoster.php?yaziid=27565
Niyazi Saral BLOG: "Elektronik ile iç içe 35 yıl ve 2011 Çizgi Network" http://www.niyazisaral.net/?p=425

İSTANBULDAKİ FORMATÖRLÜK GÖREVLENDİRMELERİ İPTAL ... 11 Kas 2011, 20:12

Tecrübeli Üye

Bilindiği gibi istanbulda bilşim teknolojileri öğretmenleri formatör öğretmen olarak görevlendirilmiş, Bu sayede norm fazlası olma söz konusu ortandan kaldırılmıştı. 31/10/2011 tarihli valilik yazısında belitrildiği gibi ildeki tüm görevlendirmeler iptal edilmiştir. Dolayısıyla bu dönemin sonunda formatör olan tüm öğretmen arkadaşlarda okulunda norm fazlası durumuna düşme söz konusudur. Bu nedenler il milli eğitim müdürlüğü okullara 03.11.2011 tarihli yazı ile norm fazlası durumunda olan öğretmenlerden dilekçe ile normu olan okullara başvuru yapılması istenmiştir.

Bugün saat 15:30 da il milli eğitim müdür yardımcısı Vacip Kemal ALKAN ile yaptığım görüşme de bilişim teknolojileri öğretmenleri olarak tekrar büyük bir kaos yaşayacağımız söz konusudur. Vacip beyle yaptığım görüşmede bakan beyin yakın zamanda istanbulda olacağı bu konuyu dile getirmek içinde benden rapor hazırlamamı istemiştir. Dolayısıyla bu konuda bana yardımcı olacak yaşanan sorunlar ve nedenleri , ne tür bir çözüm olabilir bunu dile getirecek 2-3 sayfalık rapor hazırlayıp bakan bey geldiğinde il milli eğitim müdürlüğü vasıtasıyla bakana ileteceğiz onun için ben gönülü arkadaş arıyorum v yapan gönülü arkadaşlar 0505 883 50 29 nolu telefondan bana ulaşabilir ..

M.Sefa TETİKOĞLU
(Eğitim-Söz-Sen )
Genel Baş.Yrd

Belliydi böyle olacağı, MEB bizi formatör yapmak için derslerimizi elimizden alıyor ve sonunda ise kendi ürettiği ve yarattığı formatörlük kavramını kendisi kaldırıyor... Bu nasıl iştir anlamak zor...

sefatetik' Alıntı:

Tecrübeli Üye

Bilindiği gibi istanbulda bilşim teknolojileri öğretmenleri formatör öğretmen olarak görevlendirilmiş, Bu sayede norm fazlası olma söz konusu ortandan kaldırılmıştı. 31/10/2011 tarihli valilik yazısında belitrildiği gibi ildeki tüm görevlendirmeler iptal edilmiştir. Dolayısıyla bu dönemin sonunda formatör olan tüm öğretmen arkadaşlarda okulunda norm fazlası durumuna düşme söz konusudur. Bu nedenler il milli eğitim müdürlüğü okullara 03.11.2011 tarihli yazı ile norm fazlası durumunda olan öğretmenlerden dilekçe ile normu olan okullara başvuru yapılması istenmiştir.

Bugün saat 15:30 da il milli eğitim müdür yardımcısı Vacip Kemal ALKAN ile yaptığım görüşme de bilişim teknolojileri öğretmenleri olarak tekrar büyük bir kaos yaşayacağımız söz konusudur. Vacip beyle yaptığım görüşmede bakan beyin yakın zamanda istanbulda olacağı bu konuyu dile getirmek içinde benden rapor hazırlamamı istemiştir. Dolayısıyla bu konuda bana yardımcı olacak yaşanan sorunlar ve nedenleri , ne tür bir çözüm olabilir bunu dile getirecek 2-3 sayfalık rapor hazırlayıp bakan bey geldiğinde il milli eğitim müdürlüğü vasıtasıyla bakana ileteceğiz onun için ben gönülü arkadaş arıyorum v yapan gönülü arkadaşlar 0505 883 50 29 nolu telefondan bana ulaşabilir ..

M.Sefa TETİKOĞLU
(Eğitim-Söz-Sen )
Genel Baş.Yrd

sırayla diğer illerde başlar herhalde

sefatetik' Alıntı:

Tecrübeli Üye

M.Sefa TETİKOĞLU
(Eğitim-Söz-Sen )
Genel Baş.Yrd
Ne olcak bu işin sonu. Bunalımlardayım....

Geri