bayan bilişimciler

Kodla Büyü
evet sizlerin tayinleri de çok öenmli hatta şuan sizler için son derece ÖNEMLİ..
ama bi yandan belli şehirde yerleşmiş olanlar için gerçekten bi toplantı ayarlasak HARİKA olmaz mı....
ya da bunu ayrı bi konu başlığında yaparsak sanırım daha düzenli olacak gibi ? ne dersiniz hanımlar??...

hayat86' Alıntı:
biltek2007' Alıntı:
nese1982' Alıntı:
şöyle evde kullanabileceğim bi alet istiyorum. kısa zamanda vücudun büyük kısmını çalıştıracak. var mı tvsiyeniz.

Hocam evde değil de salon tavsiye ederim. Şehrinizde varmı bilmiyorum, b-fit salonları var. sadece bayanlara. 30 dakikada bütün vücudu çalıştırmış oluyorsunuz. Spor hocası size özel hareketler gösteriyor. Gayet zevkli.

http://www.nesfit14gun.com/ondort_gun_programi.aspx

buradaki hareketler de çok işe yarar :)

eliptikbisiklet ya da kondisyon bisikleti tavsiyem ben kondisyon bisikleti kullanıyorum evde inanaılmaz derecede ter attırıyor ve kendimi dinc hissetmemi sağlıyor .Evde küçük bebeğim oldugu için yuruyus spor aslonu falan artık bana çok uzak :) Oğlum uyudugunda açıyorum tv yi en az yarım saat bisiklet çalışıyprum . eger almak istiyorsanız tavsiye ederim.
peki hangi mrka frkedermi. almadan önce araştırdınız mı?...zayıflamak için kullanıcam bi de vücudumu sıkılaştırmak için

plates hocam plates :++:
hafta da 3gün plates 3 gün de yürüyüş... yeniden taş gibi olursunuz valla :+1:

anne bilişimciler, bu çalışma şartlarınızda bebek büyütmek nasıl bir tecrübe süt izni kullandınızmı, kullandıysanız hangi saatte kullandınız, benim evim okula uzak gidip gelemem, kafam çok karışık aslında hamile bile değilim ama tecrübelerinizi öğrenmek istiyorum :?

süt izni bizde yok hocam...
8-5 çalışanlarda vardır süt izni...
bebği ertelememek lazım onemli olan o, onun hayatı tabi hazır olduğunuzda bebek sahibi olun derim çünkü çok büyük bir sorumluluk
her aşamasında sevgini ilgini göstermek zorundasın evladına
o anlamaki anne işten geldi yorgunn.
dünyanın hem en harika hem de en zor şeyidir bebek bakmak

botemlk' Alıntı:
plates hocam plates :++:
hafta da 3gün plates 3 gün de yürüyüş... yeniden taş gibi olursunuz valla :+1:
çok değilmi hocam haftada 3 gün. kendim evde ypmalıyım. çocuk olunc dışrı pek çıkamm. pltes de hocsız olmz.

doğru ben emzirme döneminde formatör değildim hocam
haklısınız süt iznimiz var o zaman

elf.krc' Alıntı:
bu arada bu başlık ana sayfada görünmüyor mu?
hayır görünmüyor hocam. süt iznine gelince. ben 9-15 çalışıyorum formatöörüm. 12-13 arasında süt izni için dilekçe verdim, kullanıyorum evin yakınsa yoksa vermiyorlar izin. bana müdür sordu yetişebileceksen vericem dedi. gidiş geliş 15 dk sürüyor benim. 45 dk da evde yoruyor mu yoruyor tabi.. :( ama süt vermeye devam
bizim müdür sağolsun çocuk konusunda har türlü yardımı yapıyor zaten isteyenlere imkanlar dahilinde..

öğle arası tas kebabı mıydı neydi çok enteresan bi yemek vardı yemez olaydım çok kötü midem bulanıyorrr :verymad:

storlar mekanizmadan çıkıyor ve fırça ile yıkayıp suyla duruluyorum sarıp dik koyuyorum suyu sarktıktan sonra asıyorum.evim yerden ısıtma petek yok,sigara içilmiyor is olmuyor 1 sene siliyorum 1 sene yıkıyorum her sene yapıkacak işkence değil.

migren+ bahar alarjisi+ ciger üşütmesii
ortayaa bi karısık işteee
sağolun hocam..
başağrsısı bende de var hava değişimindedndir sizinki de size de gecmiş olsun

ben hamilelik döneminde formatör olmamıştım. sadece o zaman ilköğretimde çalıştım zaten. 18 saat dersim vardı. idarecilerim çok iyiydi. istediğim saatleri boşaltmışlardı. iş idarede bitiyor sanki.

Geri