bayan bilişimciler

Kodla Büyü
teşekkür ederim hocam...
tayinlerde bi sıkıntı olduğu bikaç gün içinde açıklanacağı söylendi :verymad:

edacomü' Alıntı:
anneler günü programımız bitti çok şükür....kazasız belasız atlattık..... :)

anneler günü programımız olmadı olsa güzel olurduu videolar flan mı izlettiniz.. ben de derste video hazırlattım isteyen annesine izletecek pazar günü...

stor perdeleri senede bir kuru temzilemeye veriyorum. sene de bir yetiyo. evin büyük bölümü stor. çok kullanışlı. ...

ogretmen_pc' Alıntı:
edacomü' Alıntı:
anneler günü programımız bitti çok şükür....kazasız belasız atlattık..... :)

anneler günü programımız olmadı olsa güzel olurduu videolar flan mı izlettiniz.. ben de derste video hazırlattım isteyen annesine izletecek pazar günü...
annelere özel program hazırladık hocam biz...ben öğrencileri videoya aldım tenefüste annelerine bişeyler söylediler mesaj gibi sonrada törende toplu olarak öğrencileri çektim anneler gününüz kutlu olsun derlerken bunları movie makerda birleştirip sunu yaptım....bide öğrencilerden son iki gün(foto sayısını azaltmak için :D ) anneleriyle beraber çekilmiş fotolarını istedik onlarıda yine movie maker da ayrı sunu yaptım....bana düşen görev bunlardı...şiirler koro anneye mektup yarışmasının sonuçları yılın annesi falan oldu....güzeldiii...bide annelere karanfil dağıttık...

henüz anne olamasamda geleceğin mükemmel anne adaylarından biriyim :D teşekkür ederim..

bencede hadi kızlar hepimiz için dua edelim...
ben şöööle güzel biyerle açayım inşallah dönemiii
nasıl başlarsak öyle gidder diymi

arkadaşlar ben bu başlığı açarken bayanlar olarak kendi aramızda paylaşımlarımız olur düşüncesiyle açtım, ama şunu kesinlikle düşünmedim; bu sadece bizim başlığımız, buna erkekler giremez ve bakamaz. Bu bölümün başlığı bayan bilişimciler diye bizim başlıklarımıza bakıp yorum yapan erkek arkadaşlara karşı olumusuz bir tutum oluşturmayalım lütfen. Biz nasıl bize karşı bir ayrımcılık istemiyorsak aynı hassasiyeti onlara karşı da göstermeliyiz, sonuçta burası bir forum ve herkes istediğini paylaşabilir diye düşünüyorum.

hadi hayırlı olsun hocam yeni okudum. Memnunsaniz bize de sevinmek düşer.. ben de atamaları bekliyorum eşimin peşenden gitmek için.bizim yer belli.. :)

Geri