bayan bilişimciler

Kodla Büyü
günaydınnnnnn
hayat nasıl bakarsak o bize onu gösteriyor ..
bazen hüzün bazen sevinç...
bazen kendimi bir orta oyunda gibi hissediyorum. önümde bi perde bi ışık herkes beni izliyo ben herkesi güldürüyoruma am kimse perdenin arkasındakini bilmiyor...

perdenin önü de arkası da hüsran bazen..
ne zor gelir o zamanlar aldığım nefes..
herşeyde bir hayır olduğu gelir sonra aklıma ve yalvaırım Allahıma..
içimdekileri dosdoğru bir sen biliyosun..
yardımını esirgeme diye..

asılolan zaten odur. gerisi yalan. hele bi de evlat sahibisen. sarıl ve şükret rabbine. rabbim emanetini esirgemem için yardım et bana de.
emanetin için göğüs germeme yardım et diye yalvarırım ...
nasıl bakarsan onu sunuyor ya hayat hani...
nasıl baklmalı bilmem ki?

hepinize günaydınlar hanımlar...
geç kalınmış cevap ama nasılsa bugün de kendimize soracağımız soru ayni: akşama ne pişirsem. benim dün taze fasülye, pirinç pilavı, çosan salata ayran vardı menümde.
bu akşam da mantı ve ıspanak çorba düşünüyorum. (mantı buzluktan tabi :D )

ben dün akşam bi ilki başardım ve bugünün yemeğini akşamdan yaptımm :) çok mutluyum eve gidince yemek telaşım olmayacak rahat rahat esra'yla evlen benimleyi izleyebileceğim :puhaha:

Erzurumlu İbrahim Hakkı Hz.lerin küçük eşine yazdığı mektup:

Ve izzetli, hürmetli, akıllı, gayretli, şefkatli, güzel yüzlü, şirin sözlü, melek huylu, çelebi kollu, nazik belli, şirin yıldızlı, has ve talihim, oğlumun annesi, gönlüm cananesi, inci tanesi hatunum ve hanımım küçük kadın Zeliha hatun huzuruna;

Candan selamlar ve gönülden dualar edip, ol mulayim hatırının kat kat sual ederiz. Allah’ın birliğine emanet veririz.

Benim küçük kadınım, benim emektarım. Ne keyiftesin, ne haldesin ne demdesin? Neyliyorsun, ne işliyorsun?İyi misin, hoş musun?Allah muinin(yardımcın) olsun.Kendin uşak(küçük) iken uşak hizmetine düştün. Allah emeklerini zayi etmesin, seni bana bağışlasın.Bir dahi dünya gözü ile görüşmek müyesser eylesin;amin!

Acep cihanda senin gibi var mıdır? Zeliham! O tatlı canını seveyim, o tatlı bakışlarını seveyim. Hiç fikrimden gitmezsin. Böylece ayan gönlümde durursun.

Maşallah, maşallah!Benim nazlı aşıkım, senin için yollarda ve İstanbul’da besteler yazıyorum, öğreniyorum ki, inşallah gelende seninle ses sese verelim de çok türlü besteler, güzel kitaplar okuyalım. Allah teala’ya aşık olalım, safalar edelim…

Kıskandım vallaa :D

Zeliha hürrem gibi demekki...

Kızlar bende dün saç kavurma yaptım. Bugün menüde eşimin isteğiyle fırında makarna var. Çorba zaten oğlumdan dolayı hergün oluyor artık.

hayat herzaman gümüş tepside demli bi çay sunmuyo kızlar.....
gergin halime alışık diildiniz biliyorum ama paaaaat artrık hem de paaaat paaaaaat
günaydın bu arada fıstıklar

taşınma telaşı mı yordu glimmer... kolay değil bi yandan çocuk da var.. biz de haziranda taşınacağız aynı stres bende de var

Bugünnn Cuma.... :)

benimki kızgınlık diilki hanımlar gecsin gitsin. bi hüsran bi moral bozukluğu toplamaya calısıyorum kendimi..
ve sık sık söylüyorum benden varsam herşey var(tabi evladımda)

zik_zak' Alıntı:
günaydın tüm arkadaşlara, umarım tüm haftanız sizi mutlu edecek şekilde geçer :)

inşallah güzel bi hafta oluuur hepimiz içinn artık 8 haziran'a günler kaldııı ama seminer belirsizliğinden tatil hayalleri henüz başlayamadıı

günaydın. bütün haftasonu temizlikle geçti. çok uykum var ve de çok yorgunum. sanırım okul bana dinlenme yeri oluyor

yatılı misafir ağılaryıp küçük çocukla uğraşmak da beni çok yoruyor bu aralar, sabahki uykunun devamının karşılığı para olsa hiç düşünmezdim :p herkese günaydınlaaarrr..iyi bir hafta geçiririz inşallah

ben de okulda misknlik yapıyorum :oops: 68 sayfayı okumak biraz zor oldu ama hızlandırılmış şekilde okudum nihayet bitti :?

Geri